Forum
Hellooooooooo!
Ok, tole je nekaj novega. Upam, da vam bo všeč in boste brale.
Aja, pa še to... Te dni bom pri vseh zgodbicah dajala nexte, ker je moj mož čudežno doma in bom imela več časa za pisanje
Tako da... Upam, da vam bo všeč.

GUARDIAN ANGEL - PROLOG

_____________________________________________________________________________________________

To je bila nočna mora.
Ne samo, da ga je hotela imeti za sebe. Ne. Hotela me je totalno uničiti. Moj ugled, moje delo, ki sem ga dosegla v zadnjih mesecih. Vedela sem, da je ljubosumna name, vendar niti v najhujših sanjah si nisem predstavljala, da ... Da me bo hotela uničiti.
Začutila sem solzo, ki se mi je spolzela preko lica. Moje življenje postaja nesmiselno. Izgubila bom vse, kar sem si želela imeti. Za kar sem delala.
In njega ...
Čeprav ni pokazal prevelikega zanimanja zame, sem se trudila okoli njega. Pravzaprav sem skoraj skočila v nebo samo, ko me je pogledal.
On.
Želela sem, da je moj angel varuh. Nekdo, ki bi me podpiral, bil ob meni in me ljubil ... Želela sem si, da bi bil moj. Ne njen.
Obrisala sem si solze. Dovolj je bilo. Odločila sem se, da ji bom vrnila z isto mero, da se ji bom maščevala. In poskrbela, da bo ona tista ničla, ne jaz!

_____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
26. avgust 2017
wiiiii nova zgodbica
neeeeext
26. avgust 2017
don't cry
don't cry
super je (:
neeeext
26. avgust 2017
waaaau Next nujno.. angel varuh pa bo Ian ane?
26. avgust 2017
Next
Zakaj imam feeling, da je govora o Nikki?
Pač da ta oseba govori o pujsi Pepi Nikki
26. avgust 2017
Next. zanimiv zacetek (:
27. avgust 2017
Next
se strinjam z Robyn
27. avgust 2017
se kaksen Next?
27. avgust 2017
eeej Robyn. zalis Pujso Pepo!!
27. avgust 2017
Next! + nova bralka
27. avgust 2017
Nextttt
27. avgust 2017
Next
28. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next!!!
28. avgust 2017

GUARDIAN ANGEL - Prvo poglavje
__________________________________________________________________________________________

“Zmogla bom, zmogla bom,” sem si ponavljala, ko sem sedela na hodniku, med množico deklet, ki je čakala na avdicijo. Prigovarjala sem si, da bom zmogla igrati pred žirijo, ki je bila še tako pomembna ... Še posebej zato, ker so bili to moji najljubši igralci. Nina Dobrev, Paul Wesley in preostali iz Vampirskih dnevnikov.
“Seveda boš,” mi je dejala moja mlajša sestra Lija. Premerila sem jo. Lijo sem vsekakor morala vzeti s seboj, saj bi me v nasprotnem primeru zadavila. Zavzdihnila sem in se poskušala pomiriti. Saj bo. Prej ali slej.
“Lija, dvomim v svoje sposobnosti,” sem potožila.
“Tanya, če se v tem trenutku ne boš zresnila, te bom zadavila,” mi je zagrozila. No, prav. Saj bi lahko vedela, da mi bo kaj zabrusila v odgovor. Imela je le trinajst let, jaz pa petindvajset. Pravzaprav se mi je zdelo, da je med nama veliko razlike, vendar je bila Lija zelo zrela za svoja leta. Bolj kot najina polsestra, ki se je tudi prijavila na avdicijo.
Vedela sem, zakaj. Šlo ji je v nos, ker me je oče spodbujal pri igranju. Ona pa se je hotela dokazati. Pravzaprav, da je BOLJŠA od mene.
“Ellie je prišla,” je nenadoma dejala Lija.
Pogledala sem proti vhodu. Opazila sem, kako se je moja polsestra samovšečno nasmehnila, ko naju je zagledala.
“Prihaja problem s težavami,” sem zagodrnjala in se trudila, da bi svoj pogled preusmerila v list papirja, ki sem ga imela pred seboj. Ni mi šlo najboljše.
“Oh, poglej ju,” sva nenadoma zaslišali.
Ellie je bila najina polsestra po očetu. Preden je spoznal najino mamo, je bil v razmerju. Iz tega je prišla Ellie, vendar se je z njeno mamo kmalu razšel. Le ta je svojo hčerko ščuvala proti naju, ko sva se rodili. Sicer ne toliko proti Liji, vendar proti meni. Nisem razumela, zakaj preprosto ni prebolela njun razhod. In Ellie se hoče dokazati, da je toliko boljša od mene. Celo srednjo šolo sem jo prenašala, ker sva se obe vpisali na isto. Ona je bila sicer dve leti starejša, pa vendar ... Še na isto fakulteto sva šli, ker sva obe hoteli biti igralki. Meni je oči plačal šolnino, ona pa je denar izsilila z grožnjo, da je v nasprotnem primeru ne bo več videl.
“Kaj hočeš?” sem vprašala.
“Oh, prišla sem pozdraviti svoji sestrici,” se je sladko nasmejala. “Pravzaprav ... Polsestrici, če smo natančni.”
Namrščila sem se.
“Vprašala sem te, kaj hočeš,” sem ponovila.
“No, hočem vlogo,” je zajedljivo odgovorila. Premerila sem njene oči, obrobljene s črno barvico in lase, ki so ji segale do sredine hrbta. Na žalost sva po očetu podedovali isto barvo las. Rjavo. V kratkem se pobarvam. “In ti mi je ne boš speljala.”
Prhnila sem.
“V vsakem primeru o tem ne odločaš ti,” sem odvrnila. “Sedaj pa ... Spelji se. Kvariš mi razgled, Ellie.”
Vzvišeno me je premerila, nato pa prhnila ter se obrnila na petah. Opazovala sem, kako je odkopitala na prazno mesto poleg nekega dekleta. No, to bo še zanimiva bitka. Pravzaprav se mi je zdelo, da bo žirija imela precej dela z nama.
“Tanya Jackson!”
Dvignila sem se na noge. Pogledala sem proti Ellie, ki me je grdo premerila, nato pa se še sama vzvišeno postavila in stopila skozi vrata.
Bo že videla tale hotnica, česa sem sposobna.

__________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
29. avgust 2017
omg, hud nextt
takoj Next,
29. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
wow
Next!!!
29. avgust 2017
Next
Muahahaha kaj se bom režala tej Ellie, ko ne bo dobila vloge
Drugače pa tale Ellie me nekako spominja na Nikki... nič rajši je nimam... pa še isto fejka druge, tako kot Nikki...
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
mnenja, teorije?
29. avgust 2017
super Next
neeeeeext
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
Neeeeext!
30. avgust 2017
hvala vsem devetim, ki ste do sedaj nextale. se kaksen Next?
30. avgust 2017
don't cry
don't cry
neext
30. avgust 2017
Next
30. avgust 2017
Next!!!!
tole bo še ena dobra zgodbica!!
+nova bralka
30. avgust 2017
“Sedaj pa ... Spelji se. Kvariš mi razgled, Ellie.”
Tanya je savage af
ta zgodbica mi je definitivno všeč ampak zadnje čase sem začela mešat imena tvojih zgodbic in like... vem pa samo eno: povsod je ian
berem Metropolo, Royal red - new story, You, you and... you, in še bi jih lahko naštevala, če bi se spomnila imena
Next čimprej <33
31. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg