Forum
zgodba pač
jernej-jaz
jaka-moj naj frend
petra-moja tečna frendica

Nekega lepega dne na katerega je sijalo sonce je v moji hiši zazvonil telefon. Ker so bile počitnice sem bil sam doma. Upal sem, da me je poklicala mama ali babica. Oglasil sem se in zaslišal ˝ali želiš umreti˝? Takoj sem stekel v sobo in poklical Jakata. Dolgo se ni noben oglasil. Čakal sem eno uro nakar je spet zazvonil telefon. Sedaj je bil na srečo oz. na mojo srečo Jaka. Vse sem mu povedal od začetka do kraja potem pa je Jaka rekel ˝tudi meni se je to zgodilo˝. Oba sva bila v zadregi. Nisva vedela kaj naj narediva zato je Jaka poklical Petro.
Ona si je mislila, da je vedeževalka zato je prišla k meni, ker je ubogala Jakata. Jaka je mislil, da vedeževanje deluje zato je hotel, da mu Petra napove prihodnost. Petra je izvlekla karto na kateri je pisalo: SMRT!! Petra je to besedo izgovorila čisto potihem in počasi.
28. junij 2010
nadaljujem
????
29. junij 2010
Ja!!!!!Nadaljuj ful cool!Oziroma ZAKON!!!
29. junij 2010
ja fake faker
29. junij 2010
bom pol po kosilu...
30. junij 2010
plissss pol nadaljuj
30. junij 2010
oky bom zdej
Z Jakatom nisva vedela kaj naj narediva zato sva odšla v sobo. Videla sva Petro kako je smehlje (smejala se je) odšla iz hiše. Jaka je takoj posumil ''Petra naju je poklicala! Ona je tista prikazen!'' Jakatu sem mogel vrjeti kajti tudi meni se je zdelo, da ima prste umes Petra.
Ampak potem se je zgodilo. Ponovno je zazvonil telefon ampak tokrat je bilo petro še videti kajti pogovarjala se je s svojim fantom pred mojo hišo. Torej ona me ni mogla poklicati. Jaka se je oglasil. ''Ali želita umreti?'' se je spet zaslišalo iz telefonske slušalke. Tedaj je tudi Petri zazvonil telefon. Oglasila se je, nekaj sekund počakala, ga odvrgla in zbežala. ''Vrjetno je tudi njo poklicala ta prikazen'' sem si mislil, Jaka pa je mislil čisto drugače.
nadaljujem?
30. junij 2010
u8763
u8763
ja
naprej
30. junij 2010
bom pol zvečer grem zdej mal vn...
30. junij 2010
Jaka je namreč mislil, da se petra to samo dela.
''Dela pa se zato, ker ve, da jo gledava'' je pametno povedal Jaka. Petri sva sledila do njenega doma. V resnici nisva vedela kje živi ampak takoj sva ugotovila, da je ta dom njen. To je bila stara, razmajana, že napol gnila in strašljiva koča. Z Jakatom sva otrpnila. Petra je stopila v hišo. Ko je zaprla vrata se je hiša kar zatresla. Nekaj časa je bilo vse mirno dokler se hiša ni začela tresti. Tresla se je in tresla. Jaz in Jaka nisva vedela zakaj se tako ''butasto'' trese. Počasi sva se bližala hiši. Hiša se nama je zdela vedno bolj strašnejša dokler na oknu za zavesami nisva opazila duha...nadaljujem?
[img]http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=/images2/duhovimailW.jpg&width=662&o=a[/img]
30. junij 2010
tko ena slikca
30. junij 2010
http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/img/daneshnameh_up/9/9d/ghost.jpg
01. julij 2010
kwa je s tem??
01. julij 2010
u8763
u8763
naprej
01. julij 2010
Prestrašila sva se in zbežala. Še nekaj dni sva opazovala hišo, nakar je Jaka hudo zbolel. Hotel sem mu pomagati vendar nisem mogel.
Ko sem šel sam domov (ker je bil Jaka v bolnici) me je na pragu pričakal listek na katerem je pisalo: ''Raziščji hišo strahov in Jaka bo ozdravel''. Takoj sem vedel katero hišo je ta ''prikazen'' mislila. Poklical sem Petro, če me lahko odpelje k njej domov. To je tudi storila. Peljala me je k hiši strahov, ampak tam ni bilo več hiše strahov, tam je bila nobel najnovejša tri nadstropna hiša. Nisem mogel vrjeti. V Petrini hiši sem pojedel piškote in popil sok. Odšel sem in se poslovil. Ponoči ko nisem mogel spati sem počasi šel k Petrini hiši. ''Čudno'' sem rekel. Tam kjer je bila prej super nobel najnovejša hiša in tam kjer je bila prej pred nobel hišo hiša strahov sedaj sploh ni bilo zgradbe.
nadaljujem?
01. julij 2010
u8763
u8763
ja
01. julij 2010
oky
03. julij 2010
Še zmeraj nisem vedel kaj naj naredim oz. kaj bi bilo najbolje, da bi naredil, da bi Jaka ozdravel. Ali grem do hiše (ki je sploh ni več)
ali, da vidim, če je to kar je ''prikazen'' napisala resnično. ''Raje ne'' sem si govoril. ''Mogoče pa bo zabavno raziskovati hišo strahov'' sem za tistim premišljeval. Tedaj se je pred mano pojavila hiša. Ne nobel hiša ampak hiša strahov. Zdaj nisem videl nobenega duha zato sem se počasi prebliževal hiši. Neka senca ob oknu me je opazila. Takrat je hiša spet izginila.
Šel sem domov in počakal do jutra. Jutro je bilo mirno in sončno. Sedaj sem na steni opazil napis: Če ne delaš prijateljev ne dobiš!
Ob tem napisu me je streslo. ''Brrrrrr'' sem si mislil. Bilo mi je mrzlo. Ko sem se oblekel sem stekelv knjižnjico, da bi poizvedel več o tej ''zakleti'' hiši. Nekako knjigo o tem sem res našel. V njej je pisalo, da vse odgovore poznata babica Hilda in dedek Robi, ki sta to hišo sezidala. Njuna hiša je stala zraven hiše, ki sta jo sama sezidala. Tisto hišo nista sezidala sama kajti, ker je ta prejšni lastnik iz hiše pobegnil ko je izvedel koga ima za soseda. Hilda in Robi sta bila namreč čarodeja. Ne dobra čarodeja ampak slaba, ki nista ljudem želela dobro. Potem pa sem izvedel, da je njuna vnukinja Petra.
nadaljujem?
03. julij 2010
comment, comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. julij 2010
nadaljuj
04. julij 2010
u8763
u8763
naprej
04. julij 2010
dobra je
04. julij 2010
Hilda:

.
.
Robi:

04. julij 2010
u8763
u8763
naprej
04. julij 2010
bom ju3
04. julij 2010
*zjutraj,,,...
04. julij 2010
eh sorry ker me dolgo ni blo...
Postalo me je strah. Mravljinci so mi lezli po telesu.
Stekel sem v knjižnjico v upanju, da bi izvedel v knjigah kaj več o hiši strahov. Tam je pisalo, da sta Hilda in Robi lovila ljudi in jih spreminjala v duhove. ''Eh, saj to je samo legenda!'' sem si mislil. ''Ampak zakaj sem potem videl duha na oknu?'' sem ponovno premišljeval. Nisem vedel kaj naj naredim. Ali naj grem v Hildino ter Robijevo hišo ali... ''Eh, bom kar šel obiskat Hildo ter Robija. Počasi sem se bližal hiši. Pozvonil sem. Hiša se je zatresla. Vrata so se na stežaj odprla. Po stenah so viseli okostnjaki. ''Od tod torej duhovi'' sem rekel. Počasi sem vstopil. Tla so se vdirala. Prišel sem v dnevno sobo. Hilda je pletla, Robi pa je bral časopis. ''Dober dan'' sem pozdravil. ''Kaj želiš'' me je jezno vprašal Robi. ''Ali mi lahko povesta, ali v hiši zdraven vaju kdo živi'' sem bil spet radoveden. ''Ja najina vnukinja. Sedaj se pa poberi'' je začela kričati Hilda.
nadaljujem?
05. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg