Forum
u64011
u64011
žiujo...to je moja prva zgodbica tko da upam da vm bo ušečč...p.s zgodba je izmišljena
bil je hladen dan.vse okoli mene se je zdelo bledo.ta dan je bil hujši od vseh do sedaj.

vzela sem knigo v roke in začela brati.ne ni mi bilo do branja za to sem odšla do obale in se začela rezati kri je tekla a meni je bilo vseno za svet kaj se bo zgodilo živela sem samo še za praznino.
jokala sem in si mislila grozne stvari.bil je mrak in dan noč čarovnic.otroci so bili tisti da veseli in so hodili od hiše do hiše in prosili za bombone a jas sem samo zapirala vrata.ni me brigalo kaj si mislijo .sama v prazni hiši sem jokala zakaj se je to zgodilo prav meni..prosila sem da bi se čas prevertel nazaj in dobila svojega fanta nazaj ,kajti obesu se je ker si ni predstavljal živlenja brez mene..po 3 dneh praznin in obžalovanja so prišli moji starši iz morja...slišali so to grozno novico...potolažili so me a meni ni bilo niti do pogovora.skupaj z družino smo odšli na pokopališče.vse je bilo v megli in vsi so bili v črnem.preplavila me je čudna misel.upala ssemda ga nebom nikoli pozabila.ko smo se vračali.in sem stekla v svojo sobo sem jokala in kar naenkrat se je v sobi pojavila čudna senca..ni mi bilo več do joka.kmalu je izginila.mračilo se je zato sem odšla v kopalnico pod tuš.ko se se vračala zavita v pižamo sem zaslišala čuden zvok ki je prihajal iz moje sobe.na mojipostelji je bilo pismo na njem je pa pisalo"za mojo preljubo Ashley".v pismu je pisalo: upam da me nikoli neboš pozabila.vem da ti ni lahko ampak neozri upam da boš postala dobra zdravnica to si si vedno želela. z ljubeznijo mark

ali želite nadaljevanje zgodbe?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. november 2011
u64011
u64011
21. november 2011
u50261
u50261
Nadaljuj!
21. november 2011
u57082
u57082