Forum
Nekega nevihtnega večera sem bil doma in mami in oči sta imela darilo zame. Nova pislna miza, JUPI! Vedno sem si jo želel. Takoj sem jo preizkusil, tako da sem na njej naredil domačo nalogo. Bil sem vesel. Zjutraj sem odprl prvi predal. V njem je bil majhen dnevnik. Sklenil sem, da bom vanj zapisoval vse kar se mi bo zgodilo. Odprl sem prvo stran, ki na moje presenečenje NI bila prazna ampak je pisalo tole: "Sreda, V Šoli smo pisali nenapovedan test za matematiko pa čeprav je učiteljica rekla, da ga ne bomo. Le kaj si misli prfoksa smotana. To je vse za danes". KAJ??? sem si mislil. Tudi NAŠA učiteljica je rekla DA ne bomo pisali testa. Hmm, vseeno sem se učil. naslednje jutro pa...

NEXT?

A naj napišem oz. nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. oktober 2010
a zdeii nextam al nee?
04. oktober 2010
ja
04. oktober 2010
u24232
u24232
ma daj daj.;D
04. oktober 2010
OK.
Naslednje jutro smo RES pisali test za matematiko in vesel sem šel na kosilo. Na kosilu sem zmeraj sedel s svojim best frendom Matjažom, ampak je imel virozo in ga ni bilo v šoli. Tako sem sedel sam. Razmišljal sem o svojem dnevniku. Je mogoče da DEJANSKO napove prihodnost??? Ko sem prišel domov, sem takoj stekel v sobo in odprl dnevnik. Jupi! Druga stran je bila popisana. Na njej je pisalo: Četrtek, danes smo v šoli dobili nazaj teste. Pisal sem čisto petko, JUPI! Vendar vse ni bilo tako dobro. Po kosilo sem se spotaknil in si močno poškodoval nos. Sošolci so se mi smejali. O ne! sem si mislil. Res ni vse dobro, ampak upal sem, da ne bo preveč bolelo. Za jutri mi dnevnik ni napovedal ničesar, da bi kakšna učitelca kaj spraševala ampak vseeno sem naredil nalogo in se učil. Me prav zanima, kaj bo pojutrišnjem...

NEXT?
04. oktober 2010
A nextam? :xDDD?
04. oktober 2010
u24232
u24232
loh..Sam toj isto ker dnevnik Mrtev sem!!!-.-"
04. oktober 2010
vem vem, sem glih hotu rečt da bom mal kopiro od SOBA NOČNE MORE r. l. STINE DNEVNIK MRTEV SEM
04. oktober 2010
XXL
next pliss
04. oktober 2010
u28099
u28099
nextii no
04. oktober 2010
Nextam OK:
Jutri sem res v šoli bil v redu in res sem padel na nos in si ga zlomil. Prijatelji so se mi smejali. Končno je Matjaž ozdravel in je prišel v šolo. Skupaj sva se pogovarjala. ko sem prišel domov sem stekel in pograbil dnevnik. TOOO! Stran je bila popisana. Pisalo je - Petek, danes sem v šoli bil vprašan in dobil petko. Too! Ampak po pouku mi je kapa odletela na sredo ceste. Tekel sem ponjo, vendar me je zbil avto.....
KAJ??? sem si mislil. Ne grem v šolo! Pa pika! Nočem da me zbije avto, ne!!! Naslednje jutro: "Gregor, čas je da greš v šolo!" je zaklicala mama. Dolgo časa sem se pregovarjal z njo, vendar sem na koncu le moral iti v šolo. Bil sem ves prestrašen...

NEXT?
04. oktober 2010
XXL
ja!!!
04. oktober 2010
XXL
a lahk js zravn pišem?
04. oktober 2010
ja lahko zraven pišeš. Lahko. kr nexti če se ti da
04. oktober 2010
XXL
se mi da..
04. oktober 2010
ok pol pa dej
04. oktober 2010
Cool..Nextii.
04. oktober 2010
Čakam če bo XXL kaj napisal. če ne bo v roku 2 minut bo jas
04. oktober 2010
u20807
u20807
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
04. oktober 2010
u20807
u20807
TAKOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
04. oktober 2010
XXL
No,res sem bil vprašan in dobil sem petko,kot je napovedal dnevnik.Zunaj je divjal veter.Vedel sem,da bo kapa res odletela na cesto.a nekaj sem mogel storiti.Nisem mogel pustiti,da me zbije avto in mislil sem si:Naredil bom načrt.Vzel sem list papirja in začel risati mene,kako se bom premikal.Prišel je Matjaž in rekel:''hej,kaj rišeš?''.Vse sem mu povedal.Od dnevnika do sem.In na to je Matjaž odgovoril:''pomagal ti bom!Ne morem pustiti da te zbije avto!Lahko se zelo poškoduješ ali morda umreš!''Kmalu sem narisal sliko.Jaz na pločniku,kapa odleti na cesto.Stečem na cesto,prej pogledam če je kje kakšen avto.Če je,počakam.Vzameme kamo,sečem nazaj,jo dam v žep,stečem domov(doma sem bil čez cesto.)Učiteljica kmalu zavpije:Gregor,čas je,da greš domov!Imel sem dober načrt.avto me nebo zbil

next?
04. oktober 2010
XXL
Mal počas sm si zmislu
04. oktober 2010
XXL
04. oktober 2010
next!
04. oktober 2010
u20807
u20807
NEXTT PLIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
04. oktober 2010
u28099
u28099
nexti
04. oktober 2010
OK, no:
V šoli je bilo vse normal. Po pouku sem bil pa prestrašen. Bila je nevihta in veter je zeloo močno pihal. O NEEEEE!! Hmm, kaj če bi kapo dal v torbo? sem si mislil. Ne, ne bi mogel, ker se mi torba nenhno odpira in bi mi kapo odpihnilo ven. kaj naj narediiiiim? sem si mislil. No, pa prav. Kapo sem dal na glavo in odšel iz šole. Hodil sem po pločniku zraven glavne ceste. In res mi je kapo odpihnilo. Ha! sem si mislil. Zdaj pa bom počakal, da jo odpihne na pločnik! Ampak sem kar šel ponjo. Neka sile me je gnala. Sploh si nisem moral pomagati. Kaj? TU! TU! TU! Obrnil sem se. Proti meni je drvel črni avto in.........

NEXT?
04. oktober 2010
XXL
ok
04. oktober 2010
evo sm nextal
NEXT?
04. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg