Forum
napiši svojo grozno zgodbo
09. avgust 2012
neke noči ko so vsi spali je kar naenkrat nekaj zaropotalo zamislite si da bi nekaj zaropotalo in bi šli gledat kaj je spodaj in videli grozljivko ne mislite da poznate to
zgodbo
09. avgust 2012
družina martenjis iz španije se je preselila v malorco a kar naenkrat je mali otrok videl
da se mu približuje senca videl je da ima ta senca v roki sekiro se nadaljuje...
09. avgust 2012
OŽIVELA

Bila je noč ko smo se s prijatli dogovorili da bomo odšli klicati duhove dvakrat smo jih klicali
a se ni nič zgodilo ko smo pa tretjič poklicali so lobutnila vrata moje omare vse nas je bilo strah teden pozneje smo vsi pozabili na to ko pa so se začele dogajati čudne stvari v mojo hišo je nekdo prišel in ni odšel ...

nadaljuje naslednjič...
pa ni resnično.
23. marec 2013
GHOST STORY
To se je nekega dne dogajalo v moji hiši vse se je začelo ob 10-ih zvečer.
Z mojima dvema prijateljicama smo se dogovorile ,da bomo prespale pri meni doma. Ko sta prišle smo se najprej družile ,nato pa je Viktorija vprašala, če bi gledale grozljivko, Viktorija in Leja sta se strinjale meni pa ni bilo všeč. Nato pa sta me prepričale. Viktorija je na internetu našla grozljivko , ni se zdela preveč grozljiva, ko smo jo začele gledati je bila ura okoli 10-ih , gledale smo jo dve uri in trideset minut. Ko je bilo filma konec, smo se pogovarjale malo o filmu in malo o čemu drugemu. Ura je bila že čez nekaj minut polnoč , dogajati so se začele čudne stvari, Leja mi je rekla,´´Lana mene je malo strah, ali bi šle lahko tvoji mamici in očiju,´´Zakaj ´´, sem jo vprašala ´´Nekaj čuden občutek sem dobila , ne zdi se mi da bi bile tukaj´´.Odšle smo do vrat ,ampak jih nismo mogle odpreti ker so bile zaklenjene, Viktorija je nato začela kričat, zaradi nje je padla luč in se razbila nič nismo videle , Leja je vsaj imela telefon da bi nam svetila. Malo je posvetila naokoli vse smo bile ,niti nobenega ni bilo v sobi. Objele smo se , ker nas je bilo strah Viktorija je skoraj padla , ampak se je ujela med padanjem je malo pomahala okoli sebe in se nečesa dotaknila. Zato je rekla, ´´Lana, Leja mislim da sem se nekoga dotaknila´´ zaradi tega smo vse začele kričati. Slišale smo da se nam približuje neki zvok ,nismo bile čisto prepričane kaj je to za to smo bile tiho. Nato sem jaz ugotovila kaj je to, bil je stol. Najprej se je premikal počasi nato je pa šel zelo hitro, zaletel se je v Viktorijo. Viktorijo je prevrnil in se je usedla na njega, jaz sem preden se je to zgodilo prižgala svetilko na Lejinem telefonu. Videle sve samo da je Viktorijo stol odpeljal v steno in ona je izginila. Leja se je zaradi tega odmaknila, hodila je nazaj in je že čutila omaro , tam se je zaustavila in mi rekla naj pridem do nje. Jaz sem hodila do nje in sproti gledala naokoli, nobenega ni bilo, zato sem se ji obrnila nasproti. V tistem hipu jo je pa iz omare nekdo prijel in potegnil noter. Samo še jaz sem ostala, usedla sem se na tla videla sem neko postavo ki je hodila nasproti mene, ker me je bilo preveč strah sem zaprla oči. Ko sem jih odprla sem bila v drugem prostoru v neki stari hiši, z Lejo in Viktorijo. Bile smo zaklenjene, zunaj je bilo vse temno. ´´Kje smo´´ me je vprašal Leja. Jaz sem samo skomignila z rameni, ker nisem vedela. Po nekaj minutah nismo hotele biti več v hiši, zato smo poskušale podreti vrata. Uspelo nam je, ker so bila zelo stara videle smo samo same hodnike, ni jih bilo konec. Hodile smo in iskale pot ven, ustavile smo se pri velikem oknu gledale smo če je kaj zunaj, ničesar ni bilo samo tema. Odšle smo naprej za nami se je odprl oken, ker smo to opazile smo začele bežati zraven pa smo še kričale...
23. marec 2013
u120926
u120926
23. marec 2013
next
24. marec 2013
V mojo hišo je prišel zlo ki ni hotel oditi vsako noč sem se zbujala ko sem odprla oči sem videla samo rdeči odsev vsak teden mi je ena stvar izginila potem se je prestavilo na vsak dan samo ponoči je hodil v hišo potem pa so spet prišli prijatelji k meni vse sem jim povedala potem potem pa je bila polnoč in je na mojih tleh začela sijati luč vsi smo gledali kaj je to nato pa je ven prišel hudič/duh vse ki so gledali vanjga jih je potegnil v luč samo trije nismo gledali nato pa je zginil jaz sem tisto noč spala pri mami in očitu zjutraj ko sem se pa vrnila v mojo sobo je bilo vse razmetano ugotovila sem da on mene išče ampak me ne more dobiti ker je moja dobra volja predobra on rabi strah zato je začel delati še hujše stvari...

v nadeljevanju..
to ni resničnos :23
27. marec 2013
27. marec 2013
ja tud če ni mene že grabi u grlu
08. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg