Forum
Oo!
Odločla sm se d napišem eno zgodbo. V njej bo nastopala punca x, ki ima eno BFF . In ta bff ima dosti grdih skrivnosti, zato je punca x zaskrbljena zanjo.
26. oktober 2011
V trenutku me je zalila groza ter strah. Kar sem ravnokar prebrala iz dnevnika moje bff je naravnost katastrofa. Trenutno sedim v njeni sobi in berem njen dnevnik ki ga je pustila ležati na postelji. Odšla je na vece, zato ne ve, kaj vem o njej.
Sm Karolina. Imam bff s katero sva prijateljici že od vrtca. Vedno je bila dobre volje. Skoraj vsakokrat, ko si se obrnil k njej si na njenem obrazu zagledal prisrčen nasmeh. Spomnim se, kako sva se igrali lovljenje, ko sva imeli 4 leta. Spotaknila se je ob kamen in padla. Ustrašila sem se in mislila, da bo začela glasno jokati, a se je začela režati va ves glas. Tako sem se usedla zraven nje in smejali sva se še dolgo časa. A vse se je spremenilo tega šolskega leta. Postala je depresivna iz meni neznanega razloga...
Next?
26. oktober 2011

Tu sm jst
26. oktober 2011

In tu je moja bff
26. oktober 2011
Next??
26. oktober 2011
u35860
u35860
nextii!
26. oktober 2011
u37905
u37905
next!!!
26. oktober 2011
še 1 next
27. oktober 2011
u37905
u37905
next!!! hahaha
27. oktober 2011
nextiiiiiii pa tta je tut kul tko skrivnostna fanta pa take pa to
28. oktober 2011
''Katera ura je naslednja?'' sem uprašala Emo ( bff ). Tišina. Hodila je ob meni in gledala u tla. Brez veze sem jo spraševala, saj mi na nobeno vprašanje danes ni odgovorila. Bil je prvi dan po jesenskih počitnicah. Dijaki so hodili mimo a nobeden razen mene ni videl da je z Emo nekaj narobe, čeprav sva bili šekar priljubljeni. Grozno. Nisem vedela več kaj naj še naredim. Vedela sem da je naslednjo uro matematika, a sem hotela da spregovori. Pa ni. Do konca pouka sem bila slabe volje in vedela sem da se ne splača govoriti z njo med poukom.

Končno konec pouka. Hitro sem se preobula in počakala Emo pred uhodnimi vrati gimnazije. Ko je končno prišla sem previdno začela pogovor:'' Ema… vem da nekaj ni v redu. Prosim povej mi kaj te muči. Ne morem več gledat tvojega obupanega obraza.'' Nekaj časa je bila tiho nato pa je začela jokati. Delno mi je bilo žal da sem pregovorila a vedela sem da moram. Objela sem jo čez ramo in počakala nekaj časa. Počasi je rekla '' Moji starši… se kregajo. Ne prenesem tega.'' Grozno mi je bilo. ''Ema poišči pomoč. Pogovori se s kom. Mogoče s starši al sz kom drugim'' Pogledala me je in potiho zakričala:''NE! Bilo bi še huje'' Želela sem da me posluša a me ni in ni hotela…

NEXT???
10. december 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!!
10. december 2011
še kšn?
18. december 2011
u37905
u37905
dei noooo!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. december 2011
u37905
u37905
http://www.igre123.com/forum/tema/vsi-se-me-bojijo/26255/6

lohko plisss sam daste 1 next? če boste prebrali sam zadnji deu boste vedli zkaj.. se pa splača prebrat celo zgodbo... ker je zakon!!!!
18. december 2011
''Dobro, če ti tako misliš'' sem se vdala. Mogoče bi bili starši res jezni nanjo in bi se še nanjo jezili. ''Ampak to ne povej nikomur obljubiš?'' me je vprašala in me pogledala s tistim njenim prosečim pogledom. ''Obljubim.'' Objela sem jo preko rame da bi vedela da ji res stojim ob strani in da mi lahko zaupa. Odpravili sva se v park in se malo pogovarjali. Morala sem it domou ker me je mama že čakala. Ema me ni hotela ispustiti. '' Nočem biti sama! Nočem domov!'' '' Ema pomiri se. Vse bo vredu. Lahko te pospremim če hočeš.'' Odšla sem z njo do njene hiše in se poslovila. Mama bo zelo jezna če ne pohitim, zato sem začela teči. Domov sem prišla pravočasno. Želela sem se prepričati, če je z njo vse v redu, zato sem jo poklicala.
Jst: Oj, si vredu?
Ona: Ja, vse je ok. Starša sta v dnevni sobi in se ne kregata. Zgleda, da sta rešila problem.
Jst: to je super! Oprosti, mama me kliče. Kosilo imamo. Čaw
Ona: Hvala, da si poklicala. Čaw.
Kako sem si oddahnila! Kot da bi se mi kamen odvalil s srca. Zadovoljna sem odšla jest. Ampak naslednji dan se je izkazalo, da le ni vse tako v redu, kot je zgledalo…
Next?
23. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. januar 2012
u37905
u37905
next!!!
24. januar 2012
Next!!!!
24. januar 2012
u192738
u192738