Forum
sem ana stara 7 let hodim prvi razred tam imamo zelo čudno učiteljico mama mi je umrla ko sem bila stara 5 let torej pred 2 letoma očka misli da imam namišljenega prijatelja zato moram hoditi psihiatru očka je do mene zelo prijazen pred pol leeta je spoznal novo žensko saro všeč mi je tudi očku sara ima eno nečakinjo.......

jaz:

04. januar 2011
neeeext!!!!!!!!!
04. januar 2011
u6488
u6488
next
04. januar 2011
ok
mojemu namišljenemu prijatelju je bilo ime čarli v bistvu ni bil namišljen ura je bila 3 in karnaenkrat je na vrata negdo potrkal bila je sara zraven nje je prišla njena nečakinja ni se mi preveč zdela zanima bila je razvajena s seboj je prinesla punčko pokazala mi jo je ko pa jo je dobila nazaj je imaela zažgan obraz takoj se je spustila po stopnicah navzdol in začela jokati s saro sta morali oditi z očkom sva imela večerjo potem sem se morala umit takoj za tem pa spat čeprav sem vsako noč do vsaj do polnočih s čarliju brala knjige se igrala pogovarjala.....enkrat ob treh zjutraj se je očka zbudil in šel v kopalnico na bani je s krvjo pisalom še žal ti bo ko pa je roke potisnil v vodo je začutil....
04. januar 2011
next?
04. januar 2011
nexttt
04. januar 2011
telo moje mame prestrašil se je telo je kar naenkrat izginilo prišel je v mojo sobo (vedela sem kaj se je zgodilo ker mi je povedal čarli) ne in me kregal kaj sem storil in kako rekla sem mu:to nisem naredila jaz ampak čarli ni mi vrjel naslednje jutro sem bila v svoji sobi očka pa je pisal knjigo na ušesih je imel slušalke...na vrata je potrkala mandy dekle ki je osvajala mojega očeta pozvonila je nobeden ji ni odprl ker ni slišal....sama je vstopila in vpila je gdo doma šla je po stopnicam in odprla mojo sobo ja sem štela:4,5,6,...kaj šteješ me je vprašala samo gledala sem jo nato pa ji rekla čarlijem se igrava skrivalnice...kje pa je ta tvoj čarli me je vprašala(bila je prepričana da je namišljen....rekla sem ji da če ga hoče videti ga mora poiskati ker se je skriv(prej sma se igrala skrivalnice)iskala ga je pod posteljo,za zavesih.... potem pa je pogledala v omara ko jo je oddprla....
05. januar 2011
aja jaz mandy nisem čist nič marala
05. januar 2011
NEEEEXT!!!!
05. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg