Forum
Pozdravljeni!

Sem Liz. Stara sem 16 let. Mama in oče sta se ločila ko sem bila stara 3 leta in seveda sem se odpravila živeti k mami. Zdaj sem stara 16 let in prve počitnice bom preživeli pri očetu.

Zapiskala je budilka kar je pomenilo zažetek najbolj mučnih počitnic. Vstala sem se in se pogledala v ogledalo. Zagrabila me je panika. Nemorem verjeti bila sem razkuštrana in z velikimi podočnjaki. Stekla sem v kopalnico pod tuš nato pa sem se zavila v brisačo in odpravila nazaj v mojo sobo. Izbrala sem kratko poletno oblekico lase sem si spela v kito naločila sem se in obula nato pa stekla na zajterk. Mama in moj očim sta me že čakala v kuhinji z zadnjimi novicami. Povedala sta mi da bom letela z najnovejšim avijonom mama mi je izročila karto nato pa smo v tišini pojedli. Očim mi je odnesel kovčke v avto mama pa mi je dala svoj naljubši nakit, da bi me čez počitnice spominjav nanjo. Tako smo se odpeljali do letališča.Tam smo se poslovili in odšla sem na letalo. Po 12 urah vožnje sem iztopila in zagledala očeta. Bil je brezhibno poslovno urejen zraven pa sta stali skjlepam dve sestrici in mačeha ki je bila popolno urejena. Predstavili smo se drug drugem mačehi je bilo ime Esme skrajšano za Esmeraldo, mlajša sestrica je bila Julija stara je bila 10 let starejša pa Nika ki je bila stara 13 let. Ko sem prišla do hiše sem videla da se bojo te počlitnice zelo razlikovale mod ostalih. Tukaj bi veliko žurov in kot vidim tudi veliko lepih fantov. Zmačeho se nerazumem najbolje. Pri kosilo sva se skregali...

Vas zanima zakaj?

ti je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2012
jaz:

08. januar 2012
čakam dva nexta in potem nadaljujem.
10. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg