Forum
u141310
u141310
Oxygen je enajstletno dekle, z prekrasnimi rjavimi kodri in oceansko modrimi očmi. Ima starejšo sestro Evangeline, ki ji teži, sestro dvojčico Candy in mlajšo sestro Choco. Nimajo popolnih imen, na šoli Oxygen ni preveč popularna. Torej njeno življenje še zdaleč ni popolno. Oxygen:

Po drugi strani pa je skrivnostna tajna agentka pod krinko. Oxygen nima najboljše prijateljice. Zna biti nevarno. Druži se z dolgočasno Casey, a dolgočasno je vsaj varno. Torej, Oxygenin naslednji primer je med nami vsak dan. Je pravi, in morda bo pomagalo tudi vam. Oxygenin naslednji primer je torej aplikacija ******* ******.
Več izveste v nextu.
03. junij 2014
OMG NEXT!!! *o* neeeeeext pa takoj prosim
03. junij 2014
u141310
u141310
*next*
Oxygenin naslednji primer je torej aplikacija Talking Angela. Zelo je nevarna. Ni to, za kar se izdaja. Talking Angela ima namreč v očeh stanovanje. In pedofilnega moškega. In upravlja tvoj telefon. Dokaz je, če rečeš Illuminate. Luč se prižge. Oxygen je to ugotovila. Zdaj poslušajmo njeno zgodbo.

S Caroline in Casey smo šle po nakupih. Danes prespimo pri Carol. Njenih staršev ni doma. S Casey bova spali v dnevni, kajti Carol ima sobo celo oblepljeno s plakati One direction, ki jih s Cas sovraživa. Vsak svoj telefon in slušalke smo imele, vse tro v dnevni, saj bi bilo Carol strah samo. Jaz sem poslušala Shakiro, Casey Katy Perry, Caroline pa verjetno One direction. Kakorkoli, potem sta Cas in Carol zaspali, jaz pa sem ostala pokonci. Šla sem na Talking Angelo, iskat sumljive dokaze. "Hy, Oxygen, nice to see you again." Ja, moje ime sem ji že povedala. No njen glas je zbudil Carol. Medlo se je nasmehnil. "Hej, Oxy, ne spiš. Kaj poslušaš?" Pokazala sem ji Angelo. Prestrašila se je in mi izpulila telefon iz rok. "Oxy, ti si svarila pre njo. Saj si nora." Prikimala sem. "Ja, ampak iščem dokaze. Carol, tiho, da ne zbudiš Cassie." Sicer je bilo 'Cassie' ime Casey, in sovražila je, če jo kličemo Cassie, ampak bilo mi je vseeno. Carol mi je vrnila telefon in zaspala nazaj. Cas pa se je zbudila in ****** *******. Izveste v nextu.
Caroline:

Casey:

03. junij 2014
NEEEEEEEXTT! NAJBOLJŠ JE MENI <3
03. junij 2014
u141310
u141310
Cas pa se je zbudila in začela kričati. Tudi Carol se je zbudila in zakričala. Jaz sem se smejala. Nato sem pogledala v Angeline oči. Oddajale so rdečo svetlobo in rekle: "Cameronova ulica 123 B." To je Carolinin naslov! Nato so se ugasnile vse luči in kričale smo ILUMINATI! Nato je nekdo potrkal na vrata. Vse smo kričale in se objemale. Caroline je zajokala. Casey je zahlipala. Jaz sem ostala močna. "Odpret grem." sem zavzdihnila. "Mar res misliš.... Oxy, ne!" Pogumno sem prikimala in se odpravila proti vratom. Zakričala sem ko je pred njimi stal ******* ** ****** ******* ******.
Nextam jutri.
03. junij 2014
NE NO PROSIM ZDELE NEXTI PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM
omggg
03. junij 2014
u141310
u141310
I can't rolat grem
03. junij 2014
next
03. junij 2014
u173123
u173123
next
03. junij 2014
u141310
u141310
Joj tenx ampak res si nisem mislila da bom dočakala toliko bralcev
NEXT
Zakričala sem ko je pred njimi stal pedofil iz igrice Talking Angela. Točno on je bil. Zbrala sem vse svoje moči v pest in ga boksnila v 'ta spodnega'. Moški so pri tem posebej občutljivi. No čas ko ga je bolelo sem zapravila za iskanje predmeta ki reže. Vaza gospe Forbes, Carolinine mame? "NEE!" je zakričala Caroline ko sem vzela vazo. A kot veter ali zrak se je iz mojih rok sprožil MOČAN NAVAL moči elementa zrak- Oxygen. Vaza je poletela v moškega in vrata so se zaprla. Ne skrbite, nimam elementa zrak. Samo tako jezna sem bila da sem to storila. Caroline in Casey sta me slavili kot zmagovalko. Nato je zazvonil telefon. "Oxy, javi se," je rekla Casey ki je vedela za moj pogum. Caroline je odkimala. "Ne, ona je dovolj naredila. Bom jaz." Caroline je očitno hotela biti junakinja kot jaz. Moj element bi bil gotovo zrak. Caseyin Zemlja, ker je šibka, Carin pa ogenj. Voda pa naš skupen ali kaj? Kakorkoli, Caroline se je javila. "Halo?" dala je na zvočnik. Renčeči moški glas je pripomnil: "V HIŠI ŠE ZDALEČ NISTE SAME." Pogledala sem Caroline. Njene oči so bile krvavo rdeče. Caseyine tudi. Omedlela sem. Zbudila sem se sama v ****** ****.
Bila sem v ******* ****** ****!
Izveste v nextu
04. junij 2014
u173123
u173123
next
04. junij 2014
u141310
u141310
Ja še 2 nexta najmanj
04. junij 2014
u173123
u173123
next
next
Okej?
04. junij 2014
u141310
u141310
ne na tak način
04. junij 2014
u173123
u173123
Dej no?
04. junij 2014
neext
04. junij 2014
u141310
u141310
one moreeeeeeeee
04. junij 2014
u141310
u141310
če en izpolne kviz tud če ej že napisal next nextam
KVIZ:
Katera vam je najboljša junakinja?
A) OXYGEN
B) CASEY
C) CAROLINE
04. junij 2014
nwm use tri mogoč še najbl OXYGEN
04. junij 2014
u141310
u141310
ok
04. junij 2014
u141310
u141310
Zbudila sem se sama v lužici krvi.
Bila sem v stari razbiti krvavi hiši! Po našem mestu je bila znana kot 'Ukleta hiša.' Vstala sem. Slišala sem krike. Casey. Stekla sem za kriki po temni hiši. Po razmajanih stopnicah sem skoraj padla in da nisem mi je pomagala Caroline. "Posiljuje Casey." je rekla Caroline. Njena usta so bila tanka črta. "Naslednja sem." je rekla v joku. Odprla sem vrata. "Zakaj ne odideš po policijo?" Caroline je odkimala. "Pojma nimam kje smo. omedlela sem. Tudi Casey se ničesar ne spomne. In... Ne moreva jo pustiti same." Zasmejala sem se. "Seveda lahko, pojdi." iz žepa sem potegnila svoj telefon. Vklopila sem wi fi in Run Keeper. Videla je naslov. Nasmehnila se je. "Hvala. Kontaktiraj me prek mojega telefona. Ops, nimam ga." Pokimala sem ji. "Pojdi. Jaz bom rešila Casey."
Caroline je zaskrbelo. "Toda večjo kazen bosta imeli. In kako bosta vedeli pot?" Hitro sem spregovorila. "Po naju boš prišla. Skrivoma." Caroline je odkimala. "Ti pojdi. S Casey bom." Nisem se premaknila za to je zavpila: "POJDI!" Ker je bila prepričana sem odšla. Casey je od zgoraj zastokala, Caroline pa je došla na izmeno posiljevanja. Na poti ob ograji so bile posušene glave. Car bi pobralo od groze. Na posled sem od zgoraj zaslišala...
KVIZ:
A) Carolinine krike groze
B) Pištolo in krik
C) Ropotanje po stopnicah in odpiranje vhodih vrat ter korake!
04. junij 2014
c mogoče....next
04. junij 2014
u141310
u141310
Še 2
04. junij 2014
u173123
u173123
c
next
04. junij 2014
a
OMG ful dobr napisan, Vita <3
NEXTI PREC AAAAA
04. junij 2014
u141310
u141310
O tenx. nextam...
Na posled sem od zgoraj zaslišala pištolo in krik. Nato še Carolinine krike groze. In naposled ropotanje po stopnicah in odpiranje vhodih vrat ter korake! Caroline je panična pritekla iz hiše. Jokala je krvave solze. Dobesedno. "Cas se mu je upirala. UBIL JO JE!" je jokala Caroline. Kriknila sem in skupaj sva stekli. Spotaknila sem se ob eno od posušenih glav. Caroline je bilo RES strah. Zajokala je in skupaj sva prišli do nekega polja. še 8 kilometrov do doma. Omagani in dehidrirani sva omedleli.
Zbudila sem se v bolnišnici. Moški me je odnesel. Očitno je videl, da se z mano ne pometa. Caroline je verjetno odpeljal, da bi odslužila Caseyino kazen. Meni je odpustil.
3 WEEKS LATER
Šola se je spet začela. Počasi sem pozabila na Casey. S Caroline se nisem veliko družila a vseeno mi je hudo. V časopicu je bila tale osmrtnica:
zαrαdι šĸodljιve αplιĸαcιje тαlĸιɴɢ αɴɢelα ѕтα υмrlι cαѕey мceverɢreeɴ ιɴ cαrolιɴe ғorвeѕ....
Po drugi strani pa so me povabili na tajno agentstvo. Dokazala sem da je aplikacija škodljiva. Ja, sem rekla da je nevarno imeti prijatelje (v prvem delu). Lahko so tudi žrtve. Vseh ne morem braniti. Žal mi je zanju, a zdaj se družim z Vicky. Ona se vsaj postavi zase. Res je prijazno da je zapustila Annie da bi šla k meni. A po izgubi dragih prijateljic se ne trudim za to. No, Caroline sicer ni umrla, moški jo strada v hiši, medtem ko on gnjije v zaporu. Medtem sem se spomnila. CAROLINE V PRAZNI HIŠI. 3 TEDNE ŠE N V ZAPORU! KOMAJ VČERAJ JE PRIŠEL! ŠE VEDNO JO LAHKO REŠIM.
Po pouku sem...
KVIZ
A) Odšla po Caroline
B) Šla na grob budit in klicat Casey če ve kaj o tem
C) Opustila idejo
04. junij 2014
b hahahha
najača zgodba drgač *o*
04. junij 2014
a pa neeext
04. junij 2014
u141310