Forum
ime mi je urša.stara sem 14 let.imam 2 najboljši prijateljici( emo in nežo).v petek sem na naši šoli v wc-ju pod umivalniku našla kaseto.na njej je pisalo nekaj v latinščini...nisem vedela kaj pomeni.z emo in nežo si jo bomo danes ogledale.danes prespita pri meni ker staršev ni doma.....
NEXT?
14. maj 2011

neža
14. maj 2011

ema
14. maj 2011
http://3.bp.blogspot.com/_9Zf_P9g6cuo/SaTa8qsijwI/AAAAAAAADTY/PUEofvR22tw/s800/girls-scene-hair-3.jpg in js
14. maj 2011

ups xD
14. maj 2011
next????
14. maj 2011
bom kr začela
prišle sta k meni in smo šle malo vun...v bljižnji bar.okoli 22.00 smo prišle domov.spomnile smo se na kaseto.dale smo jo v tisto reč za predvajanje kaset xD na zaslonu se je spet pokazal napis v latinščini.zunaj je nastala nevihta.na televiziji se je prikazala prazna soba z polno ogledali.tudi v tistem filmu je bila nevihta...na tleh je bilo polno krvi.naenkrat je zmanjkalo elektrike.ugasnile so se vse luči in tudi televizija.pred nami se je karnaenkrat...
14. maj 2011
fain fain
NEEEEEEEEXT!!!
15. maj 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti!!!
15. maj 2011
pojavila soba katero smo videle na televiziji.cela hiša se je spremenila v strašne prostore.nismo vedele kaj se dogaja.vse nas je bilo zelo strah.nekaj je začelo škripati.kot bi nekdo hodil po starih tleh in res nekdo se nam je vednobolj pribljiževal.ustavilo se je pri nas(tisti ki je hodil).nekaj smo začutile za našim hrbtom.vendar preden smo se obrnile nas je...
15. maj 2011
aja ustavil se je za nišim hrbtom uni ko je hodu
15. maj 2011

naša hiša
15. maj 2011
next???
15. maj 2011
NEEXT! ja
15. maj 2011
neeeext=) fajna ful
15. maj 2011
nekaj potegnilo za noge.vse smo padle v nezavest.nekdo nas je vlekel...takrat sem začela sanjati.v sanjah sem videla punčko.bila je daleč in mi je nekaj govorila.nisem je slišala zato sem stekla bližje.js-j,punčka-p...
j-haj : ) xD
p-(nekaj časa me je samo gledala)tisto kaseto si našla na wc-ju pod umivalniku?
j-ja...kako veš?
p-kaseta je moja.zakaj si si jo ogledala če na njej piše:NE DOTIKAJ SE xD(pač neki tajga)
j-nevem.neznam latinsko in nisem razumela kaj piše.
p-zdaj je že prepozno.ko ste si ti in tvoji prijateljici ogledale kaseto ste stem nekako vstopile v igro.iz igre pa je skoraj nemogoče priti.skoraj vsak ko si je to kaseto ogledal je po 7 dneh umrl.tudi jaz.
zbudila sem se......
15. maj 2011

TISTA PUNCA IZ SANJ
15. maj 2011
nextam?sploh kdo bere ? = )
16. maj 2011
js
16. maj 2011
aha nextam jutr
18. maj 2011
kkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllll
19. maj 2011
nism mogla prej dans bom začela
22. maj 2011
u19911
u19911
Next
26. maj 2011
ok nextam
Zbudila sem se.....
videla sem emo in nežo.oddahnila sem si saj sem mislila da jivu ne bom več videla in da bom že danes umrla ko sem imela tiste sanje.xD Zbudla sem jivu...Takoj sta se zbudili in opazili da smo v grozni sobi. jaz prej sploh opazila nisem.bile smo zelo prestrašene.ema se je začela jokati.z nežo sva jo mirile naj neha jokati in da bo vse uredo.nehala je jokati.povedala sem jima kaj sem sanjala.nista mi vrjeli.takoj smo želele pobegniti iz te grozne hiše ....
26. maj 2011
u19911
u19911
neext....!
27. maj 2011
u49503
u49503
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :3
27. maj 2011
scary o.o
next (:
27. maj 2011
u48335
u48335
nekstaj :3
29. maj 2011
next :*
29. maj 2011
vendar nismo našle izhoda ... pravzaprav ga ni bilo.hotele smo skozi okno ampak so se vsa okna v hiši spremenila v zid.vse je bilo temno ... samo skozi majhne odprtinice je sijalo sonce.ura je bila okoli 3 popoldan in sonce je močno sijalo : ) nekje v hiši smo videle sobo ki je bila v celoti osvetljena saj tam so bile okne samo da so bile takšne kot v zaporih ( rešetke) gledale smo vsaka iz svoje okne,saj je v tej sobi bilo veliko oken...na moji strani sem zagledala starejšo gospo oblečeno v dolgo črno obleko.na glavi je imela klobuk s katerega ji je mrežasto blago(ne glih blago..tk ko pajčevina )prekrivalo obraz ... opazile sta jo tudi ema in neža .začele smo kričati.gospa je obstala vendar nas ni pogledala.razjezila sem se in pobrala razbito steklo na tleh.vrgla sem ga skozi odprtino med dvema rešetkama.padlo je pred tisto staro gospo.tisti trenutek je snela mrežo in svoj pogled prooti groznem gozdu počasi začela obračati h nam...
08. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg