Forum
Živela sem v Londonu in s starši smo odplačevali hišo. A zaradi pomankanja denarja so starši nehali plačevati in po parih mesecih so nas odslovili. Ati je iskal hišo in jo našel v Franciji. Preselili smo se tja. Hiša je bila zelo grozljiva in še posebej moja soba. Moja soba je imela eno scary omaro in majhno okno. Prvo noč se mi je sanjalo o eni punci ki ni imela obraza in ji ji bilo ime Nesmrtna no to je sama rekla. Ko sem se zbudila nisem mogla vstati kot da me je nevidna sila vlekla na posteljo. Nato je prišla mama in nevidni prijem je popustil. Ni se mi niti sanjalo kaj je bilo to.
25. oktober 2015
Da nadaljujem rabim 2 Nexta
25. oktober 2015
No da bolj popestrim bom danes ali jutri nadaljevala.
26. oktober 2015
next
27. oktober 2015
Naslednji dan sem se odločila, da bom pogledala na internetu kaj o podobnih dogodkih. kaj sem pa mislila. Tu ni bilo ničesar. Zato sem odšla do prejšnih lastnikov hiše. Povedal mi je o neki deklici ki je znala ozdraviti vse bolezni a jo je njena najboljša prijateljica izdala in so jo ubili na mučilni napravi. Pred parimi leti pa naj bi neka deklica umrla ker se je zadušila v spanju. Zdravniki niso vedeli kaj je bil vzrok smrti kot to. to noč sem spet sanjala o njej tokrat pa sem se zbudila prej in nisem vedela kaj e je dogajalo. Bila je noč čarovnic in sem k meni poklicala prijateljice. Zabavale smo se in sem jh vprašala če bi kaj naredile. Prijateljice so se strinjale in sem prižgala računalnik. Gledala sem po forumh in naeenkrat sem opazila nekaj zanimivega. Naredili smo pentagram in jaz sem bila v sredini izgovorila sem besede in naenkrat sem pred sabo videla Nesmrtno. Bila je večja in strašnejša imela je grob praskajoč glas. S prijatelji smo se zelo prestrašili. Na hitro sem jim povedala da je to duh iz mojih sanj. Nato je vse potihnilo in čez nekaj mučnih sekund se je zaslišal krik. Moja najboljša prijateljica je izginila. Povsod smo jo iskali. Mislili smo, da se je preveč prestrašila in zbežala saj je bila zelo plašne vrste in ko ni več zdržala je preprosto izginila v svojo posteljo. Igrali smo se naprej , kot da ni bilo nič nenavadnega. Nato pa se je začela nočna mora. Prijateljica Katja najstarejša med nami in najpogumnejša tudi je morala na stranišče. Ko je bila na WC-ju je za sabo videla nekaj in zakričala... se nadaljuje n še nekaj slikic bom objavila rabim nekaj nextov
27. oktober 2015

To je pentagram ki smo ga naredili(iz googla potegnjeno dol)
27. oktober 2015
In to sem jaz:

27. oktober 2015
Se mi je zgodila napaka in popravljam v pravo sliko

27. oktober 2015
in moja priateljica Kaja in Nina(prva ki ni omenjenna a je izinila)

Kaja

27. oktober 2015
Oprostite
27. oktober 2015
Bom nalovdala slike na drugem računalniku se opravičujem za podvojene slike
27. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg