Forum
Bi mi lahko povedali za kakšno doro grozljivko pa plis izpovnite anketo.

Ali ste že gledali kakšno grozljivko?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2014
ja veš kera je fajn????Priklicano zlo.in klovn(al nevem kako je že)priklicano zlo sem gledala s sošolko i pol smo meli eno obdobje ku smo samu o grozljivkah govorili pa mi je prjatlca pojedla še z klovna.
15. avgust 2014
Aha tenx.
15. avgust 2014
u122384
u122384
Jaz sem pred kratkim gledala dve: Sinister in The Cabin in the Woods. Ampak prva mi je boljpa, ker pri drugi sem na polovici zaspala = ni bila tako grozna. -.-"
Pa dober film je tudi Hansel and Gretel: The Witch Hunters, ampak meni se ne zdi, da tuko spada med grozljivke, ko pa kam drugam, ker je zanimiv, ampak ne tuko grozljiv.
Pa sicer Črni labod ne spada med grozljivke, ampak je FAJN napsihiran.
15. avgust 2014
aha je kdo gledal mirno jezero 4 razn mene?
15. avgust 2014
mi poveste za kakšne ful strašljive
15. avgust 2014
veš kera je še taka da rataš prov mal nor???no bolj nadaljevanka je Salem zdaj jo vrtijo na foxcrime al n foxlife
15. avgust 2014
u122384
u122384
Meni je Sinister FAJN strašljiva, ampak ne padam tako na grozljivke, da se npr. ne bi mogla premaknit al pa kaj takega, ampak vseeno je bla fuuuuuuuuuul dobra. Mogla sm spat pr sestri, ker se je bala, da jo bo negdo s sekiro obglavu... -.-"
15. avgust 2014
col mam foxlife bom gledla tenx
15. avgust 2014
hehe no bom pogledla
15. avgust 2014
ahhahahhhhahahah jst sm mela pa po Priklicano zlo take more da je groza!Še en mesec nisem mogla umeru spati
15. avgust 2014
ob keri uri pa sta in na kerem programu?
15. avgust 2014
u122384
u122384
nism še gledla, ampak pravijo, da je frozen ful dobra
15. avgust 2014
omg zakaj se sploh gre?
15. avgust 2014
u122384
u122384
kero to sprašuješ?
15. avgust 2014
a salem je pozno zvečir.Priklicano zlo pa je mela sošolka na klučki pa smo s klučka gledale
15. avgust 2014
vse k ste jih naštele jaz najraj gledam grozljivke ponoč da majo kaj učinka.
15. avgust 2014
u122384
u122384
frozen govori o tem, kako se ena skupinica pelje z vlečnico, ampak zmanjka elektrike al nekej takega, pa skočijo doli i se polamajo, pa jih napadejo vuki
15. avgust 2014
aha in kaj je pol
15. avgust 2014
u122384
u122384
ne znam, nism gledla
Skupina smučarjev po koncu obratovalnega časa ostane ujeta na žičnici, a ker so previsoko, da bi lahko skočili na tla, so obsojeni na srhljivi mraz, ki jih trpinči in postopoma uničuje njihova telesa. Ko spoznajo, da ne bodo živi dočakali pomoči, so prisiljeni v skrajno tvegano iskanje rešitve. Toda kmalu jim prične groziti nova nevarnost, saj jih izvoha trop lačnih volkov, kar brezupen položaj spremeni v najhujšo nočno moro.
^Prekopirano iz SLOKino
15. avgust 2014
kaj potem
15. avgust 2014
u122384
u122384
brat je reku, da je že gledau, pa da so jih vuki zgrizli
15. avgust 2014
aha
15. avgust 2014
ja sem že slišala zato ja.Jst pa sem gledala košček ene grozljivke k je zmrzovalo pol pa je eden stričko prijel železo in ko je hotel spustiti se mu je snela koža dol.
15. avgust 2014
u122384
u122384
15. avgust 2014
Ja pr priklicanemu zlo pa se useli ena držinca u prekleto hišo u kateri je čarovnca žrtvovala svojega najmlajšega sina demonom pa je pol se čarovnca naselila v vsako mamo k je bla u tisti hiši pol pa se je mami zmešalo in je ubila svojega najmljašega otroka in pol se je sama sebe ubila(mama se je sama ubila ker jo je čarovnca prsilla u to)in pole se duhovi od teh mam in otrok naselijo u tisti hiši.In pole pač prideta dva lovca na duhove in se tisti mami od teve nazadnje useljene dužine zmeša jo spravita na stol in jo zvežeta ter pokrijeta z vrečo in pole zčne moški(lovec)molit in se mami skor utrga in pole delček čarovnce izbruha(in n uni vrečki ostanejo sledovi kvi)in pole en drug raziskovalc dobi njeno najmlajšo hčerko k se je skrivala in zakriči"Najdel sem jo"krneve de so tkrt njeno mamo odvezali s stola in potli una mama steče po vseh štirih v steno kjer je blo skrivališče enga drugega fantka k ga je tudi mama ubila in jo skuša tista njena mama dobit pa jo pole raziskovalka prime za glavo in reče"Ali se še spomniš tvojega najlepšega dne in takrat jo tista mama čarovnco dokonca izbruha.In prov nakonci pokaže enih 8 družin k so žvejle tm u tisti hiši.
Sam je še veliko pa vam nočem vsega povedat
15. avgust 2014
ok hvala
15. avgust 2014
ma tistih 8 družinc je samo nekaj od vseh k so tm žvejle
15. avgust 2014
Na Partisu imate eno boljših grozljivk - Omnivoros iz leta 2013. Film je sicer španski, ravno ga vlečem dol, zgleda kar zanimivo.
13. oktober 2014
jst bom pa dns mogoče gledla somrak mlada luna
13. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg