Forum
Živijo Bralci In Bralke!
To je moja 2 zgodbica.Pišem pa že 1 zgodbico,ki se imenuje Forever Young :3.To je grozljivka.Idejo za naslov pa sem dobila pri filmu.Ampak,da ne bo pomote,ta zgodba ne bo ista kot film.Mogoče bo kakšen del.No,zgodba bo govorila o najstnici,ki ima popolno življenje.Ima očeta in Mačeho(Ne prava mama).Potem pa bo vse zamešalo štrene,ko si bo ta najstnica predstavljala NAMIŠLJENO PRIJATELJICO.Zgodba je izmišljena.
_________________________________________________________________________________________
Pozdravljeni!
Ime mi je Zala.Stara sem 14 let in obiskujem 9 razred osnovne šole.Sem povprečna najstnica,ampak sem tudi kar precej bogata.Ljubim ličila in rada potujem.
Jaz~Zala~

Imam očeta po imenu Jack.Star je 36.Po poklicu je odvetnik.Ima dobro plačo,zato je tudi razlog,da smo bogati.
Ati~Jack~

Imam mačeho.Saj sem mojo pravo mamo zgubila pred 2 letoma v prometni nesreči,ki jo je povzročil neznanec.No,moji mačehi je ime Kate.Je OK mama,ampak jo rajši kličem po imenu Kate.
Stara je 33 let.Z očkom sta 3 leta narazen,ampak ju to nič ne moti.
Mačeha~Kate~

_________________________________________________________________________________________
Nadaljujem? Napišite "Next "
30. januar 2012
next !
30. januar 2012
hitro
30. januar 2012
1.Del Posvečen Nick Tomažič.
________________________________________________________________________________
♫ ♪ ♪ ♫ ♩ ♬ je zazvonila budilka.Stegnila sem roko na polico in budilko vrgla skozi okno.Awww...Sem slišala.Mislila sem si "Stavim,da je nekomu spet priletelo v glavo."Potem se vstanem in pogledam na uro.Ura je bila 7.30.Hitro grem do omare in iščem oblačila za šolo.Potem končno najdem pravo kombinacijo.In še moje najljubše oblačilo.
Look~

Potem pogledam na koledar.Še 3 dni do poletnih počitnic.No,še od tega imamo jutri in v petek športni dan.V petek pa še gremo v kino kar z šolo.No,odidem po stopnicah v jedilnico.Tam vidim Kate(Mačeha),ki mi pripravlja zajtrk.Naredila mi je palačinke z Nuttelo.Ko sem pojedla sem še hitro šla gor v kopalnico.Se naličila in namazala.Pobrala sem torbo in jo zavihrala na ramo.Na lička podam poljub očetu in mami.In odidem skozi vrata proti šoli.
________________________________________________________________________________
Nadaljujem?
30. januar 2012
next
30. januar 2012
u75181
u75181
next
31. januar 2012
Hvala,Vama,Da Spremljata!
2.Del:
Prehodim nekaj ulic,da pridem do šole.Ko pridem do svoje omarice,se preobujem in odložim jakno.Potem jo zaklenem in se odpravim v razred.Danes je bil petek.En dan pred počitnicami.To je moj najboljši dan v tednu.Danes gremo v kino.Tako,da lako uživam!
Končno en dan brez Matematike.No,v razred vstopi angleška učiteljica.Reče,da danes začne spraševat.Ko pokliče mene se vstanem in odidem pred tablo.Da mi 5 vprašanj in na njih odgovorim brez problema.Tako,da sem dobila 5.Potem še minejo Slovenščina,Športna in Geografija in se konča pouk.Jaz v šoli nimam kosila.Zato pa mi oče vedno nastavi denar v torbo,da si grem po pouku nekaj kupit.Odločim se,da grem na pizzo.Tam sem jo pojedla in se odpravim peš domov.Ko pridem do vrat jih odklenem in vstopim.Doma ni bilo nobenega,zato sem skomignila z rameni in odšla v svojo sobo na računalnik=Facebook.Se prijavim in vidim 45 prošenj in 88 obvestil.Logično,da je toliko vsega,ker me ni bilo 4 dni na Facebooku.
Moja~Soba~

Nadaljujem? Napišite Next
04. februar 2012
u76189
u76189
Neeeeeeeeeeeeeeext:3 !!
04. februar 2012
neeext.!!
04. februar 2012
ja next.!
04. februar 2012
Hvala Vam 3...Bom Za Vas Nadaljevala
3.Prvo Pogledam Prošnje Za Prijateljstvo.Večino prošenj imam skoraj vedno od fantov.Potem pa ko sem vse dodala.Še mi je ostal zadnji.Ime mu je bilo Harry.Star je bil 15 let.In zdi se mi,da je to naš sošolec.No,pogledam profil.Nič Pametnega Ni bilo,ampak ko vidim njegovo sliko.Oh,Popoln človek na svetu.
To~Je~On~Harry~

No,sem ga le končno sprejela,saj se mu nisem morala upret.Potem me klikne.Zastal mi je dih.
Pogovor Jaz-Zala On-Harry
Harry : Heei.
Zala : Živijo.
Harry : Kako Si Kaj ?
Zala : Am,Vredu Sem.Ti ?
Harry : Jaz sem tudi super
Zala : Aha,Super To !
Harry : Zelo si Lepa.In Zdi se mi,da si moja sošolka.
Zala : O.o Ugotovil Je Kdo Sem!
Harry : No,sem vidiva čez 2 dni v šoli.Adijo!
Zala : Čaw
Potem sem šla do postelje,da malo ležem.Da se mi ne bo strgalo od veselja.Potem malo zaspim in se čez 10 minut zbudim,ker me je nekdo povlekel na tla.Malo sem se zbala,ampak spet šla nazaj spat.Potem sem zaspala za 2 uri.In zbudila me je Kate.Podala mi je poljubček in rekla : Midva z tvojim očkom greva na zabavo od sodelavke.Ob 23.00 se vrneva.Do takrat se stuširaj in bodi v svoji sobi in spodaj se zakleni.Ker po ulici hodijo morilci in pravijo,da tudi demoni.Potem pa ji rečem : Mene je nekaj potegnilo iz postelje,ko sem spala.No,zato se pa zakleni in v sobi zapri vrata in se zakleni,ker je tvoja soba edini varni prostor v hiši.Poljubi me za slovo in odide po stopnicah.Jaz pa takoj za njo,da se zaklenem.Potem zaklenem in zletim v sobo,ter se še tu zaklenem.In si vklopim televizijo in gledam film : Paranormalno 3.
Nadaljujem? Napišite "Next"
05. februar 2012
nextajjjjj!!!!!
06. februar 2012
NEXT!!!!! TAKOJ!!!!!!
06. februar 2012
next :3
07. februar 2012
next!
12. februar 2012
u86131
u86131
takooojjjjj neeext!!!!
10. april 2012
u86131
u86131
next noooooooooooo!!!
24. april 2012
u73295
u73295
next
24. april 2012
u86131
u86131
http://www.igre123.com/forum/tema/iz-piflarke-v-emo-girl/33852/

Bi Kdo Brau?
Pa Sorry Ker Oglašujem
11. maj 2012
u91499
u91499
Next
11. maj 2012
jaz sem vam opravičujem ker je ta zgodba ostala nedotakljiva.Bom zdaj en velik del napisala za vse vas
4.Omojbog,to je taki psihično-grozliv film.Tako je napeto,niti ne trznem in zazvoni telefon.aaaaaaaaaaaaaaaaa kdo je.Bila je neznana številka.Oklevala sem naj se javim ali ne.Pustila sem naj zvoni,ampak je kr neprestano zvonilo.Dvignila sem in čula neko cviljenje in nekaj je reklo.Vem kje sta tvoja mačeha in oče.In je prekinilo.5 minut sem bila tiho in poklicala policijo da naj gre v ulico Kardeljeva 34.
Takrat pa sem si začela namišljat in videvat mojo namišljeno prijateljico Candance.Stara je bila 9 let.To je ona:

24. avgust 2012
u109422
u109422
scary neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. oktober 2012
u109575
u109575
ok next samo neki ne dajte taki grooznih slik gor ker bom dobesedno nehala brat! scary drgač pa FUL cool samo res te to prosim
27. oktober 2012
neext Ful je fajn
31. oktober 2012
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnmextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnxetnextnextnextnextnextnextnextnwxtnextrnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexntexnextneztnnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexntnextnextrnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnmextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexrnextnextnextnextnxetnextnextnextnextnextrnextnextnexntxetnnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnectnextnextnextnextnextnextnextnextexnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextenxtnextexnextnextnextnextnext6nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnmextnextnextnextnextnextnnextnetnextnextnextnextnextnexftnextnexftnextnextnextnextnxetnextnexrtnexntnextnexntrexntextnextnexntnextnextnextnextnextnextnexrnextnextnextnextnnxetnxetnext
16. december 2012
Full je fajna next
18. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
09. marec 2013
next
26. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg