Forum
PO RESNIČNIH DOGODKIH...

Čaau ;* no pišem to zgodbo in grozlike mi grejo ful dobr od rok. da nextam potrebujem 4 nexte. na začetku bo zgodba bolj bedna, ampak čaka še najboljši del zato jo je dobro brati. potrudila se bom in če radi gledate grozliuke je ta stran prav za vas, tok da, je po RESNIČNIH DOGOTKIH, vi pa brat!^^(:
1.DEL.:
smo petčlanska družina in kot vsaka družina živimo v mestu. rada imam to mesto ker imam veliko prijateljev in fanta ki mi je zelo všeč. za enkrat živimo v bloku kar ni najbolj uredu ampak vseeno se imamo fajn. prosti čas nam popestri naš kuža Flop, ki je najboljši pes na svetu. uglaun smo srečna družina. mami in oči imata željo da bi se preselili v veliko hišo, ampak to pomeni da bi morali iz mesta kar meni sploh ni všeč. kakor koli, tu bomo ostali in konec. bližajo se počitnice oz. počitnice so že na pragu in sicer ju3 je zadnji šolski dan. to je dobra novica. ubistvu najboljša. potem pa nas čaka 2 mesca spanja do 11h in dolgočasenja (:
driiin! ojoj. no preden se pretegnem in umijem morem zbuditi še starejša brata da ne zamudita zadnjega dneva v gimnaziji. jaz še obiskujem oš. oz zdaj sem 8.razred. kakor koli pač. ˝gaaaaal, maaaaaaaaaarko pokonci!˝ se derem. okej svoje sem opravila zdaj pa pod tuš in v šolo. aja btw moje ime je Tjaša.
3 ure pozneje...
v šoli je bilo kar zanimivo ampak malo čudno se mi zdi da sta mami in oči že doma. mogla bi biti v službi ampak okej. poklicala sta mene in moja brata k pogovoru. hh..super sm si mislila.! no okej, pogovor (T-jaz, B1-brat 1(gal), B2-brat 2(marko), M-mami, O-oči)
M & O: no nekaj se mormo resno pogovort ker smo se nekaj na novo odločilo, kar bo bolje za celo družino!
M: ja res je. preselili se bomo! (:
T & B1 & B2: kaaaaaaaaaaaaaaaaaaj? -.- ne negremo iz mesta. noben od nas. adijo! vi kar pojdite na podeželje med krave! -.-
O: no nebote tok nesramni, sej še nismo izbrali kam, ampak danes greva z vašo mamo na ogled te hiše. pokaže nam sliko:

T: ja faaq no. če tu kupmo bomo u dreku ker smo na podežejo & še use bomo mogli prenovit.! adeej no. (ustala sm in sm šla, brata sta pa še počakala in gledala sliko)
B1 & B2: no sej je uredu hiša. mogoč majo tam tut kake punce k so hude. hahaahhah! xđ
O: zihr so! pa hiša je še pocen. velika je okil 266 kvadratnih metrou in stane sam 50.000 €. lastnica je rekla da je potrebna obnova v vrednosti 75.000 €. sepravi ful pršparamo. pa še ob jezeru je hiša. super je, no zdaj pa se nama mudi na ogled.
B1 (gal): okej čaau, pa dober se mejte. pa nek že zberte če mismo z tega mesta..-.-
O & M: adijo!

Next? ;3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. januar 2012
u71290
u71290
nxt carsko :'D
20. januar 2012
u39611
u39611
nekst
20. januar 2012
u39611
u39611
next
20. januar 2012
u62555
u62555
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt ! : D
20. januar 2012
next!
20. januar 2012
u70021
u70021
nexttt
20. januar 2012
u71097
u71097
next
20. januar 2012
u71300
u71300
nnneeexxxxttttyyy
20. januar 2012
next (obveščej plis) :3
kok misliš po resničnih dogodkih ? a res je to ?
20. januar 2012
u71647
u71647
kako si držneš reči da dobeden ne živi na podeželju....sram te naj bo ker jaz tam živim in je prav fajn
next usejen, čeprav sem užaljen
20. januar 2012
2.DEL
punčka s slike te opazuje!

mami in oči sta se pelala po cesti ki se je vlekla. hiše nista mogla falit zaradi velik table z napisom FOR SALE.

ko sta prišla do hiše sta pozdravila lastnico. lastnica jima j o hiši povedala.:
hiša ima super zgodovino. res super hiša prav narejena za družino, poceni je zato ker mi prmankuje denarja in ste vi edina možnost da me rešite. drugače se je hiša prodajala za 300.000€. malo je potrebne prenove ampak hiša je fantastična. kar vstopita in si jo poglejta. čez pol ure se dobimo tukaj.
M & O: okej, hvala, bova (in sta odšla)
Ko je mam opazila hišo znotraj, vse njene sobe in teraso ki gleda na jezero je bila tako presenečena da je prosila očeta da jo kupita. Oče je bi prav tako preveč presrečen da se je odločil da bojo dali denar in jo kupili še danes. Minilo je pol ure, tega ogleda ki naj bi bil zelo zanimiv. Lastnici sta povedala da jo bosta kupila in ji v roke porinila 50.000€. Lastnica ni mogla vrjeti. Dala jima je ključ hiše, poslovili so se in ona je odšla. V zahvalo je še potrobila. Oče in mama sta kar začela malo urejta okolico ko sta opazila da se mrak približuje.
M: naredila bom še eno siko ponoči za naše otroke, da jo bojo danes videli.
slika:

bila sta presrečna. ko sta prišla domov...
Tjašaaa.... Gaaaaaaaaal...Markoo..... kupila sva hišo! se dereta.
js: wtf? sej sta jo prvič vidla. -.-
M: hiša je bila fantastična in zato sva jo kupila. sugurno vama bo všeč.
Gal: in kdaj se pol selimo?
M & O: ju3 kupimo vs epohištvo, v štirih dneg ga znosno v hišo in hišo uredimo. sepravi čez 1 tend.!
Js: o.O -.- sej bomo u podrtiji živel če je potrebna obnove.?
O: ne, že ju3 bojo delavci barvali in obnavlali. ewo še sliko kako zgled aponoči hiša z mano in moja predrago ženo pred našo novo bajto.
T & B1 & B2: kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj? grozna je.!
O: selitev čez 1 tedn, pozdraute prijatle in veselo na delo.
~ČEZ 1 TEDN~
pelali smo se v avtu in pot je bila dolgočasna. čeprav je trajala sam 20 min. pelali smo se v našo novo bajto, sredi podeželja, brez prijateljev. ko smo se ustavili me je kap pa mojga psa tut.!
p.s.: oni mogoč mislijo da je hiša brez prijatelev ampak to spoh ni res! muahahahah.

PREJŠNI LASTNIKI(pokojni) + DANAŠNJI LASTNIKI (še živeča-moja familija)

20. januar 2012
next obvezno :3
20. januar 2012
u61092
u61092
Nextt !!! ;D Ej Tjaša tu je unu !! O grozaaa !
20. januar 2012
u61092
u61092
Am pa ne preveč strasne slike dajt gor kr me je strah !! ;DD
20. januar 2012
hahahha, ja unu je tu. unu unu.! muahaahahha..
no še 2 NEXTA pa nextam.! ;3
20. januar 2012
u62555
u62555
neext. ! : D
20. januar 2012
kaj pišeš scenarij za paranormal activity 4
20. januar 2012
ft.Pitbull- še hujš! ;3
20. januar 2012
^^
20. januar 2012
a veš film REC pa REC2 to bi blo še neki bl groznga... pa nujno si podnapise zrihti kr je španski film
20. januar 2012
Neext!!!!
20. januar 2012
u71647
u71647
nexti
20. januar 2012
u60547
u60547
neext ;*
20. januar 2012
nextam ju3 kr sm dons že dost pisala.! ;3
ju3 ;3
20. januar 2012
next!
20. januar 2012
u71647
u71647
ne nisi zadost
20. januar 2012
okeej no bom nextala.! sam rabm še več bralcev!
3.DEL

punčka s slike te opazuje! vsaka tvoja napačna poteza lahko pomeni smrt!

prvi korak v naši hiši:

no ko smo se ustauli, kot sm že povedala je mene in mojga psa kmau kap. prvič zarad tega ker je bla ta hiša zlo lepa in drugič ker je blo jezero zraun nje tok lepo. zdaj je bla hiša res lepa ko so jo preuredili. ko smo se v enem dnevu naseleli, si ogledali hišo in prostore smo se počutili kot doma. všeč mi je bila vsa nova oprema/pohištvo. naša dnevna soba:

naš pes Flop je imel zasebno sobo. haha to mu je blo všeč. in vsak kdo od nas je imel svojo sobo. moj bratec (mlajši) -Marko je imel sobo čisto na vrhu hiše, na podstrešju kjer je imel lepo opremljeno. vem je bila hiša ušeč. tudi meni je postajala, ko sem zvedla da bom šolo obiskovala v istem kraju kot prej. pač voziti se bom morala okoli 20 min,. (: naslednji dan smo s kamero naredili toliko posnetkov kot še nikol. slikali smo in snemali dokler ni bla polna. hoteli smo imeti nekaj za spormin od naše naselitve v hišo. Flop je od veselja skakal in razgrajal. ogledali smo sei tudi hiško od jezeru kjer je bel pripet čoln. odpravili smo se tudi en krog po jezero. bilo je čudovito. danes zvečer bo naš prvi dan ko bomo spali v naši novi hiši. bila je ura 9.00h zvečer, po večerji smo se odpravili spat. jaz in bratca smo zaspali v 1 minuti, mami pa oči pa sta še neke reči počela ˝se mečkala˝v pojsteli. nad njuno pojsteljo je bilo veliko, lepo pozačeno ogledalo. naenkrat sem iz spalnice zaslišala krik. prišel je od očeta. mami je razlagal da je v ogledalu videl obešeno punčko, saj tako je zatrjeval. ampak ko se je zdramil ni bilo več nobenega. prividi pač... čez 15 min je bilo vse tiho. vsi so spali razen jaz sem prestrašena gleala v zrak, ko sem kasneje tudi jat zaslpala. očete sem slišala da se je zbudil okoli tretje ure ponoči. ko je pogledal na uro je ura kazala 3:15. v hiši se je začelo................

next (5,6..)? ;3
20. januar 2012
Neextt
20. januar 2012
next če hočes,sam mene je že zdaj strah
20. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg