ČE BI RADI SLIČALI GROZLJIVKO GLASUJTE

GLASOVANJE

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2014
no to je izmišljene zgodba kise je zgodila na noč čarovnic.in peterček se je bal da ga bo kakšna čarovnica odnesla.zato je je zaklenil v sobo in zdaj bom pa jaz čarovnica:grubi ludi bidi kadi čarovnic vč ni.in peterček je upal da jih res ni več.zato se je odpravil na svež zrak.dedaj je zagledal črno mačko:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.je rekel karseda tiho.in stekel v hišo in rekel :mama mama videl sem črno mačko je to slabo znamenje.ne kje pa srček je rekla z hripavim glasom.zato je peterček mislil da je čarovni ca.do do.
je zazvonilo na vrata.peterček odpri mi vrata.na vratih so imeli majhno steklo da je peterček lahko pogledal kdo je ker skoro dobenemu ni zaupal razen plišastim ugračka.
peterček odprimi no vrata.misl je da je čarovnica zato se je skril v sobo in trepetal.tedaj
je mama odprla vrata in niti sekunda ni bila ko je mama rekla:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.peterček se je vstrašil ko je iz kuhinje začelo govoriti čarovnica.petrček pridi k mamici.
01. julij 2014
rabim next
01. julij 2014
NEXT
01. julij 2014
peterček je tedaj vedel da je to past zado je bil tiho tedaj je zagledal kri bila je očitno mamina kri dedaj očessssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnkkkkkkkkkkkkooooooooooo
teci.sinko je bil še vedno tiho tedaj je nekdo vrgel 100 metel na tla in od ocunaj se je slišal glasen klepet.tedaj se je peterček spomnil da ima telefon.vzel ga je in poslal sporočilo policiji:napomoč čarovnice so v hiši maribor pobrežje trinkova ulica 200 a.
peterček je pričakovalpolicijo 5 minut ko je zaslišal čarovnicove korake.tedaj pa policija.
očitno je mulc poklical policijo. ta šmrkavec je rekla ene čarovni.idiot pa tako lepe smo.itak ne bodo pričakovali pasti.kako so ljudje butasti je rekla še ena čarovnica.peterček več ni zdržal da ne bi katere napadel tedaj pa bom bom.
01. julij 2014
rabim premor takoj pridem
01. julij 2014
2 čarovnici sta padli na tla.bom , bom...še nekaj jih je padlo na tla tedaj pa vstopi policija.
čarovnice so oplele.in čarovnice so ozginile kot voda.
01. julij 2014
ČEZ ENO LETO
peterček je tako ostal brez starašev in nameraval se je maščevat čarovnicam.tako je
ostal eno leto v sirotišnici. na noč čarovnic je komaj čakal in ko bo zagledal čarovnico jo bo takoj z nožem zabodel.seveda je komaj dočakal čarovnice da so prišle v njegovo sobo tota ko jih je zagledal ga je premagal strah.tedaj je ena čarovnica ga po tiho pogledala
peterček ni vedel kaj narediti dota pravi trenutek se je spomnil kaj mora narediti.
bom čarovnice ni bilo več.pogledal je tja kje je bla prej toda ni je bilo več tedaj pa spet za njegovim hrbtom bom končno je ubil eno.vedel je da še jih je 100000000 čarovnic dota hotel je ubiti vse.tedaj je planilo 5 čarovnic na peterčka.tedaj se je peterček zbudil.v roki ni imel nož .spal je doma me mamo in očetom.očitno je vse samo sanjal da ni bilo starašev ali pa je bilo to res samo da so ga ubile čarovnice?tedaj se je hotel vščipnit ko je zaslišal heheheheheehehehhe.bila je čarovnica.videl jo je poleg nje pa duh.hitro se je vlegel in se delal da spi.hitro še je pogledal na uro bilo je 7.00 čas ko vstanejo.cincicincincinm.mama je vgasnila uro ko je zagledala čarovnico.aaaaaaaaa.očka se je zbudil in rekel:kaj pa k...ko je zagledal duha in čarovnico.
01. julij 2014
oba sta obstala kot kip.nista mogla dojeti kaj se zares dogaja vedela sta samo
1. da to ni dober znak
2. da morata zaščititi peterčka.
dadaj je očkale spregovorilustite nas primiru pa vas bomo mi ljudlje pusti lui tudi na miru.
ne duh ne čarovnica se nista strinjala ko je duh rekel: velja
01. julij 2014
KONEC
01. julij 2014
komentirajte kako se vam je zgodba zdela
02. julij 2014
02. julij 2014
oo hvala
02. julij 2014
naj nadaljujem?
05. julij 2014
JA
08. julij 2014
no ko se je peterček zbudil v sirotišnici se več ni spominjo sanj.postal je neznansko lačen.
a bil še vedno malo otrujen.ko je prišel v jedilnico je zagledal buče ogromne buče.
a se je spomnil da je noč čarovnic.bil je lačen ko... lačen.
zato je sedel za mizo.
08. julij 2014
tedaj pa je prišel en zelo hudobna sirota.pretepač.zmlel te bom v pašteto da veš peter.
ček.si pozabil ga je dopolnil.briga me peter.ček je spet rekel peterček.
daj utihni če ne te bomo premlatili da ne boš mogel hoditi.pretepaču je bilo ime anej.
ni se znal ustaviti ko je koga pretepal.pretepal je in pretepal.peterček pa je bil bolj umirjen.
cel čas je bil v svoji sobi in komaj čakal na noč čarovnic da bo povedal svoje.
vedno je razmišljal in razmišljal kako bi vse to povedal čarovnicam.
ura je bila že polnoč komaj je čakal na čorovnice ko je zagledal eno.
09. julij 2014
za nadeljevanje potrebujem 5 nextov
09. julij 2014
no ko je zagledal eno čarovnico je hitro rekel no zakaj se vedno spravite name zakaj nena poiščete druge otroke?
saj jih ne rabimo samo ti si važen-pomemben.
zakaj? je vprašal peterček.ker ste me morda našle starega 4 leta in zato ker sem najmlajši?
točno zato se je zlagala čarovnica.
a res je nadeljeval peterček?
ne zato ker si idini ki lahko vidi čarovnico.
toda tedaj se je naredil da ne vidi čarovnice zato je rekel zakaj sem pokonci?
delal se je tudi da se nič ne spomni.kaj!!! ura je že polnoč.uh.
ko je prišla oskrbnica...
13. julij 2014
kaj se pa tu dogaja? je vprašala peterčka.peterček zakaj si po konci?ker je čarovnica tam!kje?tam!ko je pogledal tam ni bilo več čarovnice.kaj se zdaj dogaja peterček, ne zafkavaj me! sapat se spravi!tota...nič toda!ampak...nič ampak!spat!ok.
je rekel žalostno.čes čas je zaspal bil je zelo otrujen,predvsem pa prestraše.
25. julij 2014
nasljedno jutro so bila oddavanja otrok staršem.peterček se je zelo pripravil na to oddavanje in bil je najbolj čist in urejen.oskrbnica je pripeljala starše in kar pet člansko družino:ata,mama,deda,babica in 10 letnika.peterček je bil najbolj podobet 10 letniku.
zato je hotel priti v pet člansko družino.močno si je želel priti v to družino.izbiral je 10
letnikzdelo se je da bo izbral drugega ko je pokazal na peterčka.oče je rekel lahko bi bila dvojčaka je rekel očka.10 letnik je rekel meni je ime nino pa tebi petrček je rekel. lahko te kličem peter?ga je fant vprašal prijazno.seveda mu je v hibu odgovoril.
gdaj si rojen? ga je vprašal nino. 10.9.2004.jaz tudi je rekel nino.lahko bi bila res dvojčka.
02. avgust 2014
02. avgust 2014
KAKO SE PIŠEŠ?
02. avgust 2014
KO SO PRIŠLI DO VHODA SE JE PETERČEK VESELIL DA SE BO LAHKO KOPAL KER MU JE NINO MED POTJO POVEDAL DA IMAJO BAZEN.toda vsak da je bilo oblačno in sivo vreme.
mislil si je: eh saj se bom jutri kopal.jutri pa je bilo res lepše vreme.
ni mogel verjeti da ima družino.nino nino vstani vstani!!!!je rekel peter.sploh se ni spomnil kako mu je bilo včasih ime.
02. avgust 2014
nino vstani!!!!!greva se kopat.jjjjaaaaaaa!!!! je rekel nino.oba sta takoj šla na zajterk peter je vrvi priše.dobro jutro nino.nino?peter?aja oprosti.
dobro juutro peter in nino.dobro jutro.mama.peter je bil tehi.
je kaj narobe peter.ali vas lahko kličem mama?seveda zakaj pa ne?ok!dobro jutro mama!!
kaj bosta počel...kopala se bova jo je prekino nino.ok toda napovedovuje za jutri deš.
kaj pa danes lepo vreme do 30C je napovedano.
to mi delaj juhu.
03. avgust 2014
ko sta se kopala se je močno stemnilo.veter je začel močno pihati.na nebu se je napravil velik obraz.obraza čarovnice.glava se je začela bližati.potem na enkrat v bazenu ni več bilo vode.pppuuufff!!!
glava se je vedno bolj pomanjševala.tedaj se je trava začela premikati.dež je močno nalival.in nikjer nobenega.mama je bila noter in gledala televizjo ko je zmanjkalo elektrike.bbbuuummm!!! je vdarila strela.mama je šla pogledat kaj se dogaja.naenkrat je še enkrat vdarila strela in...bbuumm!!
peter in nino nista vedela kaj naj naredita ko sta zagledala tornado.
čarovnica je svoje stare roke začela dvigati.in trava se je dvigala.tornado je vedno bližje je rekel peter.tedaj sta videla letela kako pada proti njihovi hiši.
03. avgust 2014
čarovnica je začela govoritieter,peter,peter!!!!glas se je spreminjal v ninitovega.nino?
kaj me strašiš?se greva kopat ga je vprašal nino.seveda,lahko.ok po zajterku lahko greva.
mami je zakričal nino.kaj? bo danes lepo vreme?kaj?če bo danes lepo vreme?je ponovil.
ja samo mala ploha bo.ok.ob kolkih pa? 18:00. ok.
koliko pa bo stopinj? 30C. ok hvala.adijo.je rekel peter ko sta se najedla.kam pa greš?ga je vprašal nino.ja kopat se zakaj?ker si rekel adijo.nebi smel?je rekel karseda vljudno ja lahko.br je mrzlo.greva raje not.ok je rekel peter.
očka? kaj? kam greš na tekmo maribor-olimpija. greta zraven ja.ne
ja je rekel nino ne je rekel peter. ja sta še potem rekla ob hkrati.
ko so prišli na tekmo na stadion ljudcki vrt je bilo vse polno.ko se je tekma začelo so mariborčani napadali.gggggoooooooooooooollllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
komentator se je zadr:markos!!!!navijači pa tavares!!!!! to so ponovili trikrat.ob koncu tekme je bil rezultat maribor 5:0 olimpija.potem se je vlilo kot iz škava.
oče,peter in nino niso vedeli kam?taki deš je bil da niso mogli sploh na deš.
03. avgust 2014
tako je deževalo da je nastal tornado.hitro so zbežali v avto toda skoraj jih je ubilo taka toča je šla.aaaa je rekel očkov glas.nino in peter sta šla hitro pomagat to da sta ga raje pustila in šla v avto.poklicala sta 112.ko se je negdo javil je rekelober da poklica...
takoj stadion ljudcki vrt.takoj takoj takoj se je jokal nino.ko sta pogledala ve je očku tekla kri.čez dve minuti so prišli rešilci...
03. avgust 2014
za nadeljevanje vstavite 10€ ali dajte 1 NEXT!
03. avgust 2014
RIŠELCI SO GA KOMAJ SPRAVILI V AVTO PETER IN NINO STA odšla v kombi.ej ej ej otroci ne smejo najin očka je sta rekla oba.auu!!!!prita noter no je rekel reševalec.
ČEZ NEKAJ DNI:
očka ali je vse vredu s tabo.ja si prepričan je vstrajau nino.ja!je ponovil očka.
kje pa mata avto?je vprašal.pri stadionu.ojojojojojojoj.
pa kaj sta mislila!da bo sam šel domov!se je dr oče.pa kaj vama ni prišlo na pamet lahko bi poklicala mamo!se je dr kot nor.joj kje pa so ključi?v avtu.ko so prišli je tam bil še vedno avto.mata srečo če ne i vaju premlatil.odšli so domov.mama jih je pričakovala jezno.pa kje se bli tak dolgo!če p... nič če pa...mama!!!očka je mel nesrečo s točo pa je šel v bolnico!se je dr peter.nino ga je malo s komolcem boksnil v ramo.aja se je opravičila mama.sorry.
04. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg