Forum
Heii.........
Napisala bom zgodbo, ki bo resnična. Pripovedovala bo o tem, kaj sem nekega dne doživela... Res je bilo grozljivo in zelo me je bilo strah. No, da boste lažje razumeli, vam moram najprej povedati to:
-Živim v bloku, ob praznikih in vikendih ter med počitnicami pa sem v hiši (torej: živim v bloku in v hiši.!)
Da napišem to resnično grozljivko morem dobit vsaj 3 nexte...
PS.: Dala bom tudi vse slike, ki NE BOJO iz inetrneta, ker jih bom posnela sama, da si boste lažje predstavljati kako se mi je to dogajalo.
No, zdaj pa plis 3 nexti!!!

21. april 2012
next!
21. april 2012
next
21. april 2012
next da vidmo
21. april 2012
OKi...
Eno nedeljo sem se peljala proti hiši. V avtu sem razmišljala, da nič več ne vidim mojih mačk, ki sem jih imela. Tudi mladičkov že dolgo nisem videla.
Ko smo prispeli, sem spet dolgo klicala muce, vendar niso prišle.
Mislila sem, da so umrle ali pa pobegnile. Vendar ne vem zakaj. Nudila sem jim vse najboljše.
Potem sem odšla v hišo in medtem ko je ati pripravljal kosilo sem se odločila, da grem pogledati na podstrešje, saj sem zaslišala ropot in že dolgo časa nisem bila gor. Pomislila sem, da na podstrešju skačejo moje muce, vendar ne vem kako so prišle gor.
Stopala sem po lesenih stopnicah in nato odprla vrata podstrešja. Notri ni bila tema kot ponavadi, vendar je bilo polno dnevne svetlobe. Čeprav ni bilo nobenih oken!
Začudila sem se. Stopila sem nekaj korakov naprej. Ni me zeblo. Čeprav je bilo ponavadi tu ledeno mrzlo.
Za staro omaro na podstrešju je nekaj ropotalo. Sunkovito sem se obrnila in bila je moja muca. Moja najljubša muca Pikica. Kako je prišla sem gor?!
Stopila sem k njej in se je razveselila. Hotela sem jo pobožati. Zmeraj se mi je začela 'mucati' okoli nog in skakati name. Vendar danes ni bilo tako. Ko sem stegnila roko proti njej je pihnila in stekla na drug konec podstrešja.
Odšla sem za njo. Ni mi pustila, da se jo samo dotaknem! Kaj ji je bilo? Zmeraj se mi je vrgla pod noge ko me je zagledala.
Ko sem se ji ponovno približala, se je izza mene zaslišal krik: "Aaaa!" vendar... Saj sem bila tu čisto sama! Samo ati je v kuhinji kuhal kosilo. Pa tudi on ni imel tako visok glas. To je bil ženski glas.
Obrnila sem se. Nikogar ni bilo. "Kaj za vraga se je naredilo?!?!!?" sem pomislila, brez da bi kaj rekla. Poskušala sem se prepričati, da se mi je samo dozdevalo.
Obrnila sem se nazaj k moji muci Pikici, vendar jo ni bilo več. Izginila je. Morda je izginila v tistem trenutku ko sem zaslišala moče krik?
Next?
22. april 2012
Slike dam kasnej.
22. april 2012
Tole so moji muceki:

Prva muca je Pikica.
22. april 2012
next
22. april 2012
next!!
24. april 2012
u70289
u70289
Neeext.;3
24. april 2012
please please dej next!!!
25. april 2012
next!!!!!
25. april 2012
ja ja bom sam mal
26. april 2012
Oky
26. april 2012
DEJJ komi čakam še dons dej!!!!!
26. april 2012
u75444
u75444
neeeeeeext
26. april 2012
Ja bom takoj. Sam bo bolj kratek nextek. < 3
29. april 2012
Prestrašila sem se in odšla. Atija sem vprašala, če je slišal krik ter glasno trkanje. Rekel je, da nič ni slišal in da je bila tišina. Nisem mogla verjeti.

Naslednji teden sem ponovno klicala mucke, vendar niso prišle. Šele ta dan sem staršem povedala, kaj se mi je prejšnjič zgodilo. Seveda so mi rekli, da se naj neham lagat. Prepričevala sem jih na vse možne načine, toda niso mi verjeli.
Z strahom sem odšla na podstrešje.
*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
Da opišem kakšno je podstrešje:
Je zelooooooooooooo veliko. Na eni strani so vrata za balkon ki je velik približno 1kvadratni m.
Na drugi strani podstrešja pa je majhna sobica, v kateri je majhno okno, postelja, miza, stol in kup razmetanih stvari.
----------------
NEXT.?
29. april 2012
Next!
29. april 2012
next! :$
29. april 2012
kuj pišii ti
29. april 2012
u75444
u75444
nextttttt!!!!!!!! aja fuul si lušna!!