Forum
Heej, torej odločila sem se, da bom napisala grozljivko Za vsako nadaljevanje bom rabila vsaj 3 nexte.

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2015
Bom kar začela...
-----------------------------
Zbudil me je močan ropot. Pogledala sem na uro. Kazala je šele 1 :13. Pomislila sem, da mami ali očka ne more spati, a sem se spomnila, da sta na službenem potovanju in ju ni doma... Zaprla sem oči, saj sem mislila, da se mi je le zdelo, da je zaropotalo. Slišala sem škripanje stopnic. Nekdo je šel v drugo nadstropje, kjer imam sobo. V sobi sem prižgala luč in previdno stopila na hodnik. Šla sem proti spalnici, z mislijo, da sta starša že prišla domov. Kar naenkrat je za mano švignila senca. Obrnila sem se in srh me je spreletaval po vsem telesu... Zajela sem sapo in rekla : ,, Mami, očka sta doma? " Nobenega odgovora. Pritisnila sem stikalo, a luč ni zasvetila. Zmanjkalo je elektrike. Napotila sem se nazaj v sobo, ko je predme skočila postava. Kriknila sem in srce mi je razbijalo kot noro. V soju ulične svetilke sem videla dva zoba, ki sta mu štrlela iz ust.
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.beautykosmos.de/wp-content/uploads/2013/10/vampir-look.jpg&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/postan-vampir-volkodlak-duh-okostnjak./79767/2&h=371&w=575&tbnid=v4lUadDFijawEM:&docid=lbhXbvGpOlIILM&ei=PCOpVYHwIIatswHxpo6oBw&tbm=isch&ved=0CDEQMygAMABqFQoTCIH-qa_B4sYCFYbWLAodcZMDdQ[/img]
Zakričala sem in stekla v kuhinjo po česen, saj vem, da česen preganja vampirje. Vzela sem ga iz omare in ga vrgla vampirju naravnost v glavo. Gromko se je zasmejal in rekel : ,, Kakšna naivnica si! Le kako lahko verjameš, da česen prežene vampirja?! Zdaj pa pridi k meni, da vidim katero krvno skupino imaš. " Kaj naj storim? Naj se mu pustim? Naj grem k sosedom? V glavi se mi je porajalo veliko vprašanj. Odločila sem se za najlažjo rešitev- beg. Zdrvela sem po stopnicah in potem.....
17. julij 2015
Ups, se opravičujem... Slike ne morem vstaviti
17. julij 2015
next?
17. julij 2015
Bom kar nextala, čeprav noben ne bere
--------------------------------------------------
Zdrvela sem po stopnicah in potem..... Odprla sem oči. Bila sem v bolnišnici, zraven pa je sedela moja mami. Torej me je vampir ujel in mi popil toliko krvi, da sem zdajle v bolnišnici. Ko sem to povedala mami se je zasmejala : ,, Seveda, ne. V spanju si padla po stopnicah, ljubica. Zdravnik je rekel, da greš popoldne že lahko domov. " Še sama sem se zasmejala. Vse to so bile torej le sanje- vampirji ne obstajajo. Mami sem se zazrla v oči, v očeh pa sem videla pogled, ki mi je bil znan... Hm... Saj to ni res! Vampir v moji hiši je bila moja lastna mami?! Mami sem še enkrat pogledala, ona pa me je zagrabila za vrat in...
21. julij 2015
Nexxttt
21. julij 2015
next
21. julij 2015
Nextam
----------------------
Mami sem še enkrat pogledala, ona pa me je zagrabila za vrat in...v bolniško sobo je vstopila medicinska sestra. Mami me je hitro objela in se nasmehnila sestri. Hotela sem se ji iztrgati iz objema in medicinski sestri povedati, da je moja mami vampir, ampak telo me ni hotelo ubogati…Kar stala sem tam- v objemu mame… Sestra je rekla, da me mama lahko odpelje domov. Stresla sem se. Da bi bila sama z vampirjem ( še enkrat )??? Ne, hvala! Morala sem si izmisliti izgovor, vendar kakšen?? Ko sva stopali po stopnicah sem se spotaknila in padla. Zdravnik je rekel, da bom morala v bolnišnici ostati še nekaj časa. Uf, za las je šlo. Skoraj bi že šla domov… Bila sem utrujena, zato sem se odpravila spat. Kar naprej sem se premetavala in v sanjah me je preganjala mami oziroma vampir. Sploh ne vem kaj naj si mislim o njej… Zjutraj me je vse bolelo od padca. Po zajtrku sem gledala TV. Na nekem programu je bila grozljivka. Z vampirji. In prestrašeno punco. Spominjala me je na moje življenje… Hitro sem ugasnila televizijo in šla brat revije. Vsaj BFF imam še vedno. Ob 13:30 mi je prinesla zamujeno učno snov. Malo sva poklepetali, mami pa ji še omenila nisem, ker mi ne bi verjela… Ko je odšla sem zaspala. Ampak ne za dolgo…
21. julij 2015
u196313
u196313
next
21. julij 2015
Nextt
21. julij 2015
next je tukej
----------------------------
Ampak ne za dolgo… Zbudili so me glasni koraki, ki so prihajali s hodnika. Usedla sem se na rob postelje, saj sem mislila, da moram iti še na kakšen pregled. Oh, kako sem se zmotila! V sobo je stopila mami. Bila je jezna in rekla mi je : »Ti hudoba!!! Zanalašč si padla,da ti ne bi bilo treba iti z mano! Z mano greš v drugo dimenzijo in pika! Tam boš postala vampirka in podložnica Vampirske kraljice.« Osupnila sem. » Kaj? Ne! Sama pojdi v tisto tvojo dimenzijo, mene pa pusti pri miru!« Skomignila je z rameni in se obrnila. Oddahnila sem si, ko me je zagrabila za roke in me pregrnila s svojim pregrinjalom… Zamižala sem in poleteli sva. Ko sva pristali sem zagledala temno stavbo. Prispeli sva v vampirsko dimenzijo, pred palačo Vampirske kraljice. Potisnila me je skozi vrata in stopili sva pred kraljico. Ta pa mi je rekla : » Pomagala nam boš premagati Zemljane. In zavladali bomo svetu!!!« Stresla sem se, ta kraljica me res straši. Odgovorila sem ji : » Ne, prosim izpustite me! Ne bom vam pomagala!« Kraljica pa je vstala in…
22. julij 2015
next
22. julij 2015
u196313
u196313
next
22. julij 2015
next
23. julij 2015
Next
25. julij 2015
u178079
u178079
next!
25. julij 2015
Next bo sele sredi avgusta Na telefonu tezko pisem, jutri pa gremo za 14 dni na morje.
25. julij 2015
Kraljica pa je vstala in se hudobno zakrohotala : » Seveda, nam boš pomagala. In ne drzni si ugovarjati!« Raje sem molčala, saj sem se jo kar malo bala… Mami me je odpeljala v sobo, v kateri bom spala. Soba je bila v jami in bila je majhna, z le enim majhnim okencem. Na sredini je bila miza, z veliko svečami. Čisto na koncu pa je bila velika postelja. Soba mi res ni bila všeč. Mami me je potisnila noter in me zaklenila. Kmalu sem postala lačna. Hotela sem zlesti skozi majhno okence, a si nisem upala. Čez nekaj časa sem vseeno splezala skozi okence. Nisem vedela, kam naj grem, saj so bili povsod vampirji. Zagledala sem leseno hiško,nasproti mene. Stekla sem čez cesto in vstopila…https://www.google.si/search?q=stra%C5%A1ljiva+soba+v+jami&biw=1024&bih=622&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMImc6K_Pr2xgIVhSpyCh0EUwOK#tbm=isch&q=razpadajo%C4%8Da+hi%C5%A1a&imgrc=7aU4LNQTFUsV0M%3A
-----------------------------------------------------
Slikce
Jaz:
https://www.google.si/search?q=stra%C5%A1ljiva+soba+v+jami&biw=1024&bih=622&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMImc6K_Pr2xgIVhSpyCh0EUwOK#tbm=isch&q=cute+girl&imgrc=Cnz0kB8qzJgsXM%3A
Mami in očka:
https://www.google.si/search?q=stra%C5%A1ljiva+soba+v+jami&biw=1024&bih=622&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMImc6K_Pr2xgIVhSpyCh0EUwOK#tbm=isch&q=o%C4%8Dka+in+mami&imgrc=3aJeLDMczeN8cM%3A
Mami kot vampir:
https://www.google.si/search?q=stra%C5%A1ljiva+soba+v+jami&biw=1024&bih=622&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMImc6K_Pr2xgIVhSpyCh0EUwOK#tbm=isch&q=vampir&imgrc=5QHVXhugx97tIM%3A
25. julij 2015
next
12. avgust 2015
u178079
u178079
Next
12. avgust 2015
Stekla sem čez cesto in vstopila...Zaslišala sem čudne glasove, ki so prihajali iz zgornjega nadstropja. V strahu sem šla gor po stopnicah. Tam sta bila dva zvezana človeka. Ko sem se približala sem videla, da sta to… Kaj? Ni možno! Kako??? Bila sta moja starša. Hitro sem ju odvezala in ju objela. Mami mi je razložila, da ju je vampir ujel in ju zvezal, zdaj pa se pretvarja, da je moja mami. Oddahnila sem si in vprašala : » Kako pa bomo prišli domov?« Takoj, ko sem to rekla, že je nekdo prišel do nas. Bil je vampir, ki se je izdajal za mami. Hitro smo vstali, a mami je ujel in jo ugriznil… Planila sem v jok in stekla k njej. Objela sem jo in, ko je se jo je solza dotaknila, so bili vampirji uničeni, mi pa smo bili doma.
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg