Forum
u68276
u68276
Me počitnicami sem bila v nekem Hotelu. Tam se je odvijala neka modna revija. Narisala sem vsaj 8 oblek, ki sem jih namenila modni reviji. Modni kreator na tej reviji je bil Španec, ki živi v Sloveniji Diego Mustang. Nesla sem mu kreacije in zavrnil jih je. Sama sem narisala nove kreacije v upanju, da jih bo kreator sprejel. A, ne spet jih je zavrnil. Nikomur nisem čihnila besedice o kreacijah. Nato pa sem hodila po hodniku in za vogalom sta se pogovarjala neka šivilja Sanja in direktor hotela Vojko Rožec. Govorila sta o drugi reviji in šivilja se je pritoila: "Tisti Mustang nima dobrih kreacij in zahteva platneno svetleče blago za katerega plačam 10. 999€! Prispevek bo nemogoče uporabil! Rada bi, da se izvede moja modna revija sicer obleke bi sešila sama, sodelovali bi gostje hotela in sposodila bi si Mustangove manekenke in neka deklica je Mustangu ponudila nemogoče dobre kreacije..." Takrat je zaškripal les pod mojimi nogami. Šivilja me je pogledala. "Ti deklica bi mi posodila tvoje kecije..?" Je polna upanja uprašala šivilja "Seveda sem rekla in iz žepa pomolila kup papirjev.

Ali zgodbo nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2012
u68276
u68276
Nextam??
18. februar 2012
Next. pa vrni mi
19. februar 2012
u68276
u68276
kaj??
19. februar 2012
u68276
u68276
Šivilja je kar padla skup. Bila je neznansko vesela. "Lahko izvedete novo modno revijo!" Je rekel kreator. Šivilja je začela s pripravami. Nekega dnepa me je vprašala če bi morda se na modni reviji predstavila kot kreatorica oblek. Sprva se mi je zdelo normalno in privolila sem. "Nič novega sem si mislila. Nato pa je šivilja dejala, da bo povabila še županjo mesta. Naslednji dan pa še ministra za vodstvo tamkajšnjega centra za socijalno pomoč ljudem. (Tam najbi vložila prispevek.) Bila sem na trnih in izdelala še več kreacij.
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg