Forum
SCARY
Objavite grozljive zgodbe ki mislite da so resnične.
Lahko si jih tudi sami zmislite.Lahko date še kakšno sliko
ali pa...lahko da ni resnična

verjameš v duhove

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. maj 2013
tole je ena zgodba od ene punce:

Bil je dolgočasen soparen dan.Jaz in prijateljica Elena sva se odločili,da bova šli do gozda,ki je blizu šole. vedeli sva,da tam stoji koča.O tej koči sva slišali veliko groznega,kot naprimer,da sta v njej živeli neka stara gospa in gluha deklica.legenda govori,da je stara gospa vsak dan tej deklici odrezala en del telesa. ko je stara gospa umrla je bila deklica brez levega ušesa in desnega očesa ter brez prstov. čez nekaj let naj bi deklica umrla zaradi pomankanja hrane,govori se da v tej koči še vedno živi dekličin duh,ki ubije vsakega,ki pride v kočo.Jaz in elena sva bili pogumni in nisva bili vraževerni,zato sva šle do koče.ko sva vstopili ni bilo tam ničesar le star gramofon in na stenah strjena kri. zelo sva se ustrašili in hoteli sva pobegniti , a so se vrata kar naenkrat zaprla.začeli sva kričati in paničariti.zaprla sem oči in hotela da se zbudim v postelji.a ko sem jih spet odprla elene ni bilo več začela sem jokati ter jo klicati tedaj pa sem na steni videla napis: elene ni več.beži če nočeš končati kot ona.začela sem še bolj jokati in počasi sem začela verjeti,da je tista legenda o gluhi deklici resnična.ko sem zagrabila kljuko je za menoj nekaj zaropotalo.obrnila sem se in videla eleno kako drži sekiro usmerjeno vame.hotela me je ubiti. tedaj sem se zavedla da jo je obsedel demon gluhe deklice. zgrabila sem kljuko in zbežala skozi gozd naravnost domov.še par mesecev sem se tresla kot nora in razmišljala o eleni.od takrat naprej so se začele dogajati čudne stvari. strašni kriki,prividi in prisluhi.zdaj je vsega konec a vem da se tisemu gozdu ne bom priližala nikoli več
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
a zdej še u dohove vrjameš
18. maj 2013
u137621
u137621
scary
18. maj 2013
u23133
u23133
STARO GRADBIŠČE Pred nekaj leti so se sosedje preselili in prodali svojo staro hišo.Novi lastniki so hišo porušili ter začeli graditi novo,ki pa je nikoli niso dokončali,zato je od nje ostalo le gradbišče.Jaz in moja bratranca se na to gradbišče vedno hodimo igrat.,saj ni zavarovano.Nekega dne pa smo opazili nekaj,kar nas je vse prestrašilo.Na steni je z velikimi rdečimi črkami pisalo NEVARNOST! Barva je bila še sveža in je tekla po zidu navzdol.Vsem se nam je zdelo,da je to kri.Odšli smo do staršev,dabi jim povedalikaj smo videli,a nam je pot prekriževal visok moški,ki je bil v celoti oblečen v črno,njegov obraz pa je prekrivala kapuca.Nekaj je zelo jezno zamomljal in vsi smo prestrašeno pogledali.Počasi se je obrnil in odšel.Ko smo pogledali za ovinek,ga ni bilo več tam.Zdelo se je,kot da bi izginil.Odhiteli smo do staršev ter jim vse povedali.Seveda nam niso verjeli,zato smo se odločili,da bomo stvar raziskali sami.Naslednji dan smo se spet odpravili na sosedovo gradbiščein opazili,da strašnega napisa ni več tam.Ko smo se igrali skrivalnice sem se hitro skrila za steno,tam pa sobili postavljeni trije nagrobni križi.Zelo sem se ustrašila.Zakričala sem,moja bratranca pa sta hitro pritekla pogledat kaj je narobe.Vse nas je pograbila panika,ko smo opazili...
3 nexte da nadaljujem
18. maj 2013
next
next
next obožujem srhljive zgodbe
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥ tole pesem posvečam tebi

111111111111111111111
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
pa ti si res peder ej
js ti hočem farming simulator 2013 zrihtat ti me pa sam zajebavaš
JEBI SE PEDER !!!
18. maj 2013
u137621
u137621
Drudes typically take the form of an ugly, old, withered woman, who is, at the same time, very heavy. This old woman creeps into homes at night through the smallest of cracks and openings. Once in the room, the drude sits on the person's chest and possesses them. Drudes are also shapeshifters and can appear as feathers, clouds of smoke, bumblebees, snakes or toads.
+ to sem prekopirala z interneta...to mi je praviu tudi dedek da ga je veliko noči obiskovala in se vsedla na njega in ni mogeu dihat ampak je čez nekaj minut odšla.pravil je tudi, da ko je prišla je čutil neko prisotnost če ne verjamete napišite v google: Drude wkipedia! to je ress....Ali mi verjamete?
18. maj 2013
PA GDO MI JE GOR VDRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. maj 2013
TO NISM JS NAPISO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. maj 2013
ugotovil sem da je to napisala moja starejša sestra
18. maj 2013
verjamem ti fantasy
18. maj 2013
u137621
u137621
Pa še strah me je...Ker ta demon lahko obiskuje manjše otroke, stare ljudi oz. ljudi vseh starosti
18. maj 2013
ko jim lahk kaj naredi?
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
pa kdo ti je vdru
pizda ti materna
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
kdo je pa pol tist na profil ti napisu
a tut tvoja fukjena sestra
18. maj 2013
u137621
u137621
ne ker samo pride in začutiš prisotnost.pol se usede na tebe čez nekaj minut pa gre.samo težko dihaš, ampak to je danes zelo redko.včasih je bilo pogosteje.
tebe ♥ YAMAHA ! ♥ če te kaj moti pa ne beri!!
18. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
pa kdo je pa tebe uprašu kej peder
js nimam nič prot grozlivkam
mam sam prot BUNNYMUND lažnivcu
19. maj 2013
u137621
u137621
1. jas nisem peder, ker sem punca!!!!
saj sem ti rekla! pusti ga na miru!!!!!!!!
19. maj 2013
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
fuck off
19. maj 2013
u137621
u137621
saj ga maš ja -.-
19. maj 2013
u23133
u23133
19. maj 2013
u23133
u23133
19. maj 2013
u23133
u23133
bom zdaj nadaljevala zgodbo
19. maj 2013
u23133
u23133
Vse nas je pograbila panika, ko smo opazili, da na vsakemu od križev piše naše ime.Opazili smo,da je da je pod križi nekaj zakopano.Nihče si ni upal zemlje odkopati,saj nismo vedeli kaj vse lahko najdemo.Najsarejši bratranec je zbral pogum ter odšel po lopato v lopo.Ko se je vrnil je hitro začel kopati.Čez nekaj časa smo vsi hkratiopazilirob knjige.Izvlekli smo jo.Bila je umazana,zatonismo mogli prebrati naslova.Na naslednji strani je pisalo NEVARNOST! Z enako barvo in obliko črk kot napis na steni.Polistali smo naprej ter opazili sliko moža s kapuco.Zraven je pisalo,da je ta moški ustrahoval in ubil že mnogo ljudi.Hodi od mesta do mesta,a nihče ne ve, kje bo naredil naslednji zločin.Rešiš se ga lahko le, če ob polnoči zakoplješ prižgano svečo.Knjigo smo zaprli in zakopali nazaj.Še isto noč smo se ob prižgani sveči odpravili na gradbišče.Zakopali smo jo in upali,da bo konec te more.Naslednji dan smo opazili,da je mesto,kjer smo zakopali svečo ter mesto kjer so stali nagrobni križi,poraščeno z robidovjem,zraven pa je ležal listek,kjer je pisalo nasvidenje.Vsi upamo, da smo se tistega strašnega moža znebili. TO JE ZGODBA OD ENE PUNCE
19. maj 2013
u137621
u137621
mogoče je res ampak...jaz nekako ne verjamem
19. maj 2013
sej js tut ne nekako
19. maj 2013
u23133
u23133
sej ni resnična
19. maj 2013
js nism čist ziher če je res