Forum
u129380
u129380
Hej
Tukaj bom pisala grozljive zgodbe za lahko noč.
Prosim berite jih le tisti,ki se duhov,vampirjev in nasplošno grozljivih oseb ne bojite.
Za vsako naslednjo zgodbo potrebujem 3 ali več nextov
--------------------------------------------------------------
Bilo je nekoč..zgodilo se je pred 20 leti na soboto 3 članski srečni družinici, če ne štejemo še nemškega ovčarja. Starša sta praznovala obletnico, zato sta se odpravila na ples v bljižnji hotel, hčerko pa sta pustila doma. Mama je rekla hčerki:''če te bo strah v postelji, le naslovi roko čez posteljo in pes ti jo bo polizal''. In odšla sta. Hčerka je ostala sama doma in ji je bo dolgčas, zato je brala knjigo Peter Pan. Čas je bil za spanje. V dekletu je naraščal nemir, imela je občutek da jo skos nekdo zasleduje. Poklicala je psa k postelji in zaspala. Toda zbudila ko se je čez uro jo je zmrazilo,čeprav so hišo ogrevali. Nato je dala psu roko in res jo je polizal. Ponovilo se je še drugič, tretjič pa je zaslišala ropotanje v kuhinji.mislila je da so se starši vrnili. Roko je spet dala k pesu ampak tokrat je ni polizal. Prižgala je luč in šla v kuhinjo. Tam je na steni pisalo:''Tudi ljudje znamo lizati'' in zraven pasja glava. Takoj se je zgrudila na tla. Tukaj se zgodba konča ker ne vejo kaj se je zgodilo s tem dekletom.Nekateri pravijo da je šla na psihiatrijo, drugi da je naredila samomor..
15. avgust 2015
next
16. avgust 2015
u82961
u82961
uf šit jaz sem kar bruhal.next
16. avgust 2015
mene je zmrazilo ko je v kuhinji na steni blo napisano tudi ljudje znamo lizati in pasja glava zravn

to bomeni da ni bil duh kajne?
16. avgust 2015
ker piše ljudje znamo lizati ne?
16. avgust 2015
u129380
u129380
Hvala vsem,da berete moje zgodbe.Upam,da dobim še več bralcev kot le 3
Zgodba št.2 : VAŠKI PIJANEC
Odšla sem na počitnice k sestrični čez vikend. Ker je tam veliko otrok ima svojo sobo na podstrešju. Tam je tudi veliko strešno okno, s katerega se vidi krošnja drevesa, ki raste ob njihovi hiši. Njena babica pravi, da se je na tistem drevesu obesil vaški pijanec. ZVEČER: Okoli 23. ure sva končali z gledanjem grozljivke Unfriended. Nato sva se približno 1 uro pogovarjali o raznih grozljivih mitih, legendah in zgodbicah. Začelo je deževati in ker sva pozabili zapereti okno, sem se stregnila, da bi ga zaprla. Takrat sem ga zagledala. Nekdo je visel z drevesa. Prestrašeno sem poklicala setrično in ko je pogledala skozi okno ni bilo ničesar več. Bila je jezna name, ker je mislila, da sem jo hotela prestrašiti. V tistem trenutku je nekaj potrkalo na okno. Bil je tisti moški, ki naju je gledal s svojim bledim obrazom in grozljivim nasmeškom. Od strahu nisva mogli niti zakričati. S svojimi mrtvimi rokami je poskušal razbiti steklo in se prebiti do naju. Zagrmelo je in zdrsnil je z okna, nama s predoči. S sestrično sva prebedeli celo noč, saj nisva hoteli iti k staršem, ker nama nebi verjeli. O pijancu ni bilo več ne duha ne sluha. Naslednje jutro sva se odpravili k sestričnini babic in ji povedali vso zgodbo. Pogledala je mojo sestrično in je rekla:"Zdaj veš, zakaj sem ti predlagala da ostaneš v svoji stari sobi?"
16. avgust 2015
next
16. avgust 2015
next
16. avgust 2015
NEXT
16. avgust 2015
next
16. avgust 2015
ne oglašuj!!!
16. avgust 2015
next
17. avgust 2015
u189032
u189032
next
17. avgust 2015
u190499
u190499
Next next next next
17. avgust 2015
Neeeext
17. avgust 2015
u82961
u82961
Next
18. avgust 2015
u129380
u129380
Omg hvala vsem ki sledite mojim zgodbicam!
Zgodba št.3: KOČA
----------------------------------------
Bil je dolgočasen soparen dan.Jaz in prijateljica Elena sva se odločili,da bova šli do gozda,ki je blizu šole. vedeli sva,da tam stoji koča.O tej koči sva slišali veliko groznega,kot naprimer,da sta v njej živeli neka stara gospa in gluha deklica.legenda govori,da je stara gospa vsak dan tej deklici odrezala en del telesa. ko je stara gospa umrla je bila deklica brez levega ušesa in desnega očesa ter brez prstov. čez nekaj let naj bi deklica umrla zaradi pomankanja hrane,govori se da v tej koči še vedno živi dekličin duh,ki ubije vsakega,ki pride v kočo.Jaz in elena sva bili pogumni in nisva bili vraževerni,zato sva šle do koče.ko sva vstopili ni bilo tam ničesar le star gramofon in na stenah strjena kri. zelo sva se ustrašili in hoteli sva pobegniti , a so se vrata kar naenkrat zaprla.začeli sva kričati in paničariti.zaprla sem oči in hotela da se zbudim v postelji.a ko sem jih spet odprla elene ni bilo več začela sem jokati ter jo klicati tedaj pa sem na steni videla napis: elene ni več.beži če nočeš končati kot ona.začela sem še bolj jokati in počasi sem začela verjeti,da je tista legenda o gluhi deklici resnična.ko sem zagrabila kljuko je za menoj nekaj zaropotalo.obrnila sem se in videla eleno kako drži sekiro usmerjeno vame.hotela me je ubiti. tedaj sem se zavedla da jo je obsedel demon gluhe deklice. zgrabila sem kljuko in zbežala skozi gozd naravnost domov.še par mesecev sem se tresla kot nora in razmišljala o eleni.od takrat naprej so se začele dogajati čudne stvari. strašni kriki,prividi in prisluhi.zdaj je vsega konec a vem da se tisemu gozdu ne bom približala nikoli več.
----------------------------------------
Potrebujem 6 ali več nextov za naslednjo zgodbo
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
Neeext
18. avgust 2015
u82961
u82961
Next
18. avgust 2015
next
19. avgust 2015
u198049
u198049
Next
19. avgust 2015
next
19. avgust 2015
u172703
u172703
Neext
19. avgust 2015
Next
20. avgust 2015
Mislim da jih je dosr
22. avgust 2015
u198801
u198801
Kul
next
22. avgust 2015
u82961
u82961
Ka treba čakat sto let za next zgodbo al ka?!
23. avgust 2015
next
23. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg