Forum
Bil je november in bližala se je obletnica babičine smrti. Na neki petek, ko sem bila zvečer sama doma, so se začele dogajati srhlive stvari... Začelo se je z utripanjem luči in nenavadnim igranjem radia. Takoj me je spreletel srh po vsem telesu in po glavi so se mi začele plesti različne misli. Verjetno tudi zato, ker včasih gledam preveč grozlijivk, ampak to je bilo resnično. Izklopila sem varovalke in zbežala v sobo. A tam ni bilo nič bolje. Slišalo se je samo tiktakanje ure. Začelo me je zebsti in v sobi je postalo tako mrzlo, kot bi ležala v snegu, zato sem si hitro poiskala še eno idejo. Ko sem se čez čas umirila in udobno namestila, da bi zaspala so vrata zaškripala in dobila sm filing kot da bi se nekdo ulegel zraven mene, zato sm z roko zamahnila za hrbet. nikogar ni bilo, a občutek ni izginil ... potem sem le nakako zaspala.
Naslednje jutro je bila obletnica. Z mamo in atijem smo se dopoldan odpeljali v Maribor na pokopališče, da bi prižgalo svečo na babičinem grobu. Ravno ko smo se peljali mimo njenega bloka, sem se na hitro zazrla v okno, kjer je ona živela in zelo rada opazovala življenje vzunaj. Pogledala sem in zdelo se mi je, kot da še vedno sedi tam in gleda naravnost v moje oči. Dih mi je v hipu zastal. Ker se je zgodilo v delčku minute, bi morda bil le privid..ali pa tudi ne.
A.Š.

Je resnična?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2012
2 NEXTA PA PIŠEM NOVO
21. februar 2012
next
21. februar 2012
u69656
u69656
next

Lp
21. februar 2012
u40823
u40823
next
a berete mojo zgodbo
http://www.igre123.com/forum/tema/usodni-dan/28891/
21. februar 2012
ok
21. februar 2012
Zgodilo se je lani na šolskem taboru. Bil je večer in kot drugi smo šle z mojima sošolkama šle spat. Vse smo že skor spale ko smo zaslišale zvok motorne žage. A smo se hitro nazaj ulegle. Nato nas je še zmotil en zvok-brušenje noža. Takrat smo bile res prestrašene. Nato pa je sošolka videla senco ki se približuje, vendar smo ugotovile da je bila le učiteljica, ki je prišla preverit če že spimo. No takrat smo zaspale in nismo slišale več zvokov. Ko smo se zjutraj zbudile in smo povedale sošolcem smo ugotovile da nismo bile edine!
Po zajtrku smo se odpravle malo raziskovat in zagledale smo luknjo v kovinski ograji, zraven pa nož!!
Vse smo stekle vstran in se nismo več približevale tistemu delu. Izvedele smo tudi, da so kamp tisto noč oropali!
A.S.
21. februar 2012
Je resnična piši pot komentar!!
21. februar 2012
u71846
u71846
next
21. februar 2012
NEEEEEEEEEEXT!!!
21. februar 2012
u28319
u28319
NEXTY
21. februar 2012
resnicna NEXT
27. februar 2012
next
27. februar 2012
u63068
u63068
neeeeeeext
nwm, pomojem je resnična...
03. marec 2012
u77108
u77108
ja verjetno je resnična... btw men pa je moja babica povedla da na dan pogreba njene mame je zaspala pri ugasnjeni luči. pa je sanjala da jo je mama v temi prišla obiskat in babica si je prizadevala prižgat luč. ni ji uspelo dokler se ni zbudila. in ko se je zbudla pa so bla vrata spalnice nenadoma zaprta (ona vedno spi pri odprtih vratih) pa še luč je bla prižgana........... to je meni čudno... samo to je res
03. marec 2012
Fejk
03. marec 2012
u77108
u77108
Kak fejk??
04. marec 2012
u74397
u74397
mogoče res ampk GROZA!!! NEXT!!! x100
04. marec 2012
lucy 12 js verjamemm
05. marec 2012
u40823
u40823
next
05. marec 2012
Bllo je nekoč....za zgodba kroži v naši vasi že leta in ni ga otroka, ki se nebi srečau z njo............zgodilo se je pred 20 leti na soboto 3članski srečni družinici, če ne štejemo še kraškega ovčarja. Starša sta praznovala obletnico, zato sta se odpravila na ples v bljižnji hotel, hčerko pa sta pustila doma. Mama je rekla hčerki:''če te bo strah v postelji, le naslovi roko čez posteljo in pes ti jo bo polizal''. In odšla sta. Hčerka je ostala sama doma in ji je bo dc, zato je brala knjigo Pesterna. Čas je bil za spanje. V dekletu je naraščal nemir, imela je filling da jo skoz en zasleduje. Poklicala je psa k postelji in zaspala. Toda zbudila se je čez pol ure jo je zmrazilo,čeprav je blo v hiši toplo. Nato je dala pesu roko in res jo je polizal. Ponovilo se je še drugič, tretjič pa je zaslišala ropotanje v kuhinji-misla je da so se starši vrnili. Roko je spet dala k pesu ampak tokrat je ni polizal. Prižgala je luč in šla v kuhinjo. Tam je na steni pissalo:''Tudi ljudje znamo lizati'' in zraven pasja gvava. Takoj se je onesvestila. Tukaj se zgodba konča ker ne vejo kaj se je zgodilo s tem dekletom Nekateri pravijo da je šla na psihiatrijo, drugi da je naredila samomor.....tem delu vasi se zdaj izogibam!!
PIŠI NEXT VSAJ 3 JE!!
05. marec 2012
u63068
u63068
NEEEEEEXT!!!!!
ma nevem, men se ne zdi glih ful resnična...
05. marec 2012
next
05. marec 2012
next
05. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
plis next
05. marec 2012
david stoilkov
david stoilkov
nisem mogu zaspat :/