Forum
u139985
u139985
"OOU..." BILO ME JE KAR STRAH, KO SEM STOPILA NOTRI. V GRAD. V NAŠ NOVI DOM. "CHARRY, VEM DA TI JE HUDO IN DA POGREŠAŠ PRIJATELJE. AMPAK PRIVADILA SE BOŠ. BABICA, KI JE ZARADI NEZNANEGA RAZLOGA UMRLA, NAM JE ZAPUSTILA BOGATO DEDIŠČINO. UPOŠTEVAJ TO." JE REKLA MAMI. "JAJAJAJA...." SEM SI ZAMRMRALA. MAMA PA ME JE ZA ČUDO SLIŠALA, SAJ JE REKLA: "NIČ PAČENJA," VČASIH SE SPRAŠUJEM, ČE JE VAMPIRKA. A NI. BILO ME JE STRAH. SLUŽABNIK, WINSTON JE REKEL: "ŽAL MI JE ZA ELEANOR HOLMES," TO JE BILA KOJA UMRLA BABI. PO LICIH SO MI SPOLZELE SOLZE. "CHARLOTTE, NE SKRBI V REDU BO," JE REKEL WINSTON, MAMA PA SI JE OGLEDOVALA SOBE. "LAHKO ME KLIČETE CHAR, ALI CHARY," SEM POTOLAŽENO REKLA. NATO SEM SE PRIDRUŽILA MAMI PRI OGLEDU SOB. BABIA JE BILA REDOLJUBNA. A DANES, JE BILO V GRADI PRECEJ BOLJ RAZMETANO. "RADA JE GLEDALA GROZLJIVKE, IN POTEM SAMA KLICALA DUHOVE, " JE RAZLOŽIL WINSTON. "VAMPIRKIN DNEVNIK?" SEM GA PREVIDNO UPRAŠALA. ODKIMAL JE. "PRE MALO STRAŠNO." PREMALO? PREMALO!!!??? KAJ BOM POTEM ZVEČER GLEDALA? NOČNO PTICO? K-K-KLICALA JE DUHOVE? POTEM JE MOŽNO, DA JE KAKŠEN CV GRADU! NI ČUDNO, DA JE VMRLA- BILO ME JE STRAH. A KAKO, DA WINSTONU NI BILO NIČ? JAZ BI SE BALA. POSTALO ME JE STRAH. VRGLA SEM SE V NAJBOLJ VARNI PRISTAN- MAMINO NAROČJE. "MAMI, STRAH ME JE," SEM JOKALA. "NIČ NE BO." MI JE ZAGOTOVILA. "NE VERJAMI BEDARIJAM," ME JE PODUČIL WINSTON. "OLIVIA, NE BOJTE SE ZA HČER." JE REKEL MOJI MAMI. "TI PA, KOT SEM REKEL- NE VERJEMI TEMU." JE POVEDAL IN SE ODPRAVIL. A JAZ SEM TEMU VERJELA. ŠE KAKO VERJELA. NEXT?
PA ŠE SLIKE. GRAD:

JAZ: (STARA SEM DEVET, IN DRUGAČE VESELA, VEDNO ;D)

TRIJE NEXTI VSAJ.
11. junij 2013
u138684
u138684
NEXT
11. junij 2013
u139209
u139209
NEXT
11. junij 2013
u139008
u139008
NEXT
11. junij 2013
u102137
u102137
next
11. junij 2013
u139985
u139985
"KAJ.... PAZI!!" JE ZAVPIL WINSTON. TRZNILA SEM OD PRESENEČENJA. "SAJ NISEM NIČESAR NAREDILA," SEM BILA OSUPLA. VAZA JE KAR SAMA OD SEBE PADLA NA TLA. NIČESAR NISEM PREMAKNILA. "NE LAŽI! POTEM PA JAZ POBIRAM KOSCE!" SE JE UJEZILA ČISTILKA MARIJA. "ODPUŠČENA BOŠ, ČE MI BOŠ TEŽILA." SEM USTA SPELA V ŠOBICO IN PREKRIŽALA ROKI. "SAJ NISEM ČISTILKA. JAZ SEM MARIJA ANTOANETA. PRED LETI SEM ŽIVELA TU." KAJ? AMPAK,... BRALA SEM V NJEJ. NA GRMADI SO JO OŽGALI IN PRIKAZUJE SE NAD GRAJSKIM STOPLOM V PLAMENIH..... ONE, SEDAJ ME JE PA STRAH. ODJOKALA SEM K MAMI. BILA JE TAM, UREJALA NAMA JE SPALNICO. POVEDALA SEM JI O MARIJI, A JE REKLA, DA PRETIRAVAM. VSEENO JO JE MALO ZASKRBELO, ZATO SVA ŠLI POGLKEDAT. A MARIJE NI BILO. BILO ME JE STRAH, KOT NIKOLI PREJ. ZAJOKALA SEM. WINSTON JO JE TUDI VIDEL. UPORABILA GA BOM KOT DOKAZ. MARIJA:

ŽE SPET SEM ZAJOKALA. POMISLILA SEM; DOGAJA SE MI KOT V GROZLIVKAH!? O.o
SPET TRI NEXTE, PA HVALA VSEM ŠTIRIM ;D
11. junij 2013
u102137
u102137
NEXT
11. junij 2013
u139985
u139985
PS: ČE MA KDO KAŠNE PREDLGE/POHVALE/KRITIKE--> ZS
11. junij 2013
u129846
u129846
next<3
11. junij 2013
u138684
u138684
NEXT
11. junij 2013
u139985
u139985
STE PRIJAZNI VSI <3<3 NEXT V VAŠO ČAST.
VLEGLA SEM SE NA MEHKO SATENASTO POSTELJO, KI JE BILA VODNA. NAENKRAT SE JE PRED MANO POJAVILA... MARYLIN MONROE.... KI JE NEKOČ PRIŠLA NA PRIREDITEV V TEJ HIŠI IN TU TUDI VMRLA. TAKO KOT NA PRIMER MARIJA ANTOANETA. SCARY, BI REKLA MOJA STAREJŠA SESTRA KRISTAZY OZ. KRISTY. A STA ŠLA Z OČETOM PO NAKUPIH ZA GARSONJERO. TAKO DA JU DO JUTRI NE BO, PRESPITA PA PRI PRIJATELJIH, KI SO SOSEDI OD UNE TRGOVINE, KAMOR GRESTA. ZA RAZLIKO OD MENE JE MOJA SESTRA KRISTY VELIKO LEPŠA OD MENE. NIČESAR SE NE BOJI, NEVZDRŽNO POGUMNA JE. TRENIRA HIP HOP, PLEZA, IMA FACEBOOK, GMAIL IN ČUDOVIT PINKY TELEFON. DA O NJENI PAMETI SPLOH NE GOVORIMO. NIKOLI SE I NE DOGAJAJO ČUDNE REČI IN HODI V DRAMSKI KROŽEK, LEPO SLIKA, FOTOGRAFIRA IN ENKRAT JE ŽE ZMAGALA NA BRITANSKEM TALENT ŠOVU. RES JI ZAVIDAM. IN, NITI MALO JI NISEM PODOBNA. VRGLA SE JE PO MAMI, KAJTI OČE JE ZDOLGOČASEN "IZGUBLJEN GOSPOD". NA ŽALOST SEM SE JAZ, VRGLA PO NJEMU. ČE PA PONAVLJAM ZA SESTRO ME NALOMI. GROZNO MI JE. MISLILA SEM DA BO POČAŠČENA. A ZDAJ VEM, KAKO JE TO. IMAM MLAJŠO SESTRO, MANDY. OBUPNA JE. STARA JE 5 LRT IN VSE ČAS FEJKA ZA MANO. IZZIVA ME, PONAVLJA MOJE KLETVICE , I SEM JIH SAMA IZUMILA, ME IZZIV Z "OSLI", NATO PA STEČE K MAMI, DA JE NE MOREM VDARITI IN SE TAM PONAŠA Z OSLI. TAK JE LAJF. OPROSTITE, KER SEM ZAŠLA V IRŠI POGOVOR V DRUŽINI,, A NA ŽALOST JE TA DEL NAMENJEN SAMO TEMU IN SLIKAM.
WINSTON:

MAMI:

11. junij 2013
u123401
u123401
next
12. junij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/s-s/56558/

Pišem novo zgodbico, in vem da se ti je neda brat, ampak usaj poglej ;D
12. junij 2013
u139985
u139985
NE OGLAŠEVAT, PLIS. SICER PA NEXT ZA ORIGINAL ME.*:
POSTALA SEM GROOOZNO OBUPANA NAD POMOČJO. AMPAK SAMA SEBE SEM IMELA ZA KRALJICO VAMPIRJEV. IN VAMPIRJI SE NE PREDAJO. ALI PAČ? NO, GROOZNO SEM SE POČUTILA. VSI TRDIJO, DA IMAM ZOBE KOT VAMPIR, A DA SEM PRESTRAHOPETNA. RADA BI BILA POGUMNA KOT KRISTY. VSAK FANT LETA ZA NJO, IMA NA TISOČE PRIJATELJEV. JAZ PA SEM ZGUBA. SICER IMAMO TUDI SITNE SOSEDE: ANASTASIO IN LEWISA. LEWIS JE LETO STAREJŠI OD MENE IN NORO GRD, ANASTASIA PA LETO STAREJŠA OD MANDY. A TAKO JE. KRISTY ME ZAFRKAVA, DA SEM V LEWISA, A JE PREGRD IN IMA GROOZEN ZNAČAJ. NO, SEDAJ TEH SOSEDOV NI VEČ. NITI NA ODSELITVENO ZABAVO NISO BILI POVABLJENI. A SO VSEENO PRIŠLI. MOGOČE JIH JE TETA, KI JE ŽIVELA Z NAMI, IN IMA SEDAJ CELO HIŠO ZASE (BLAGOR.) SE JE Z NJIMI SUPER RAZUMELA. A NI IMELA PRAVICE. ŠE FOTKE.
LEWIS: (GRD, ANE?!)

ANASTASIA:

NO, ZAME STA GRDA. AMPAK MOJI PRIJATELJICI (BIVŠI, TAYLOR), JE BIL LEWIS VŠEČ. PREPRIČEVALA ME JKE, NAJ SE SPOPRIJATELJIM Z NJIM, GA POVABIM K SEBI IN ISTI DAN POVABIM ŠE NJO. SEVEDA SE NISEM STRINJALA. NEXT? TRI RABIM- HITRO ;D
PS: ČE MA KDO KAŠNE PREDLGE/POHVALE/KRITIKE--> ZS
12. junij 2013
naxt
next
next
so že
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u139985
u139985
Se en next.
12. junij 2013
u139985
u139985
NEJ BO, NEJ BO.
BILA SEM VESELA, KO SE JE KRISTY VRNILA. "GRAD? DVOREC?! KUL! NAPETO IN VZNEMERLJIVO BO, KOT V KROGU IN KROGU 2!" JE REKLA. NATO SE JE ZAPODILA ZA TV- EKRAN IN REKLA WINSTONU ZA KOKICE IN SI VKLJUČILA TV. RAVNO JE BIL NA SREDI TV GROZLJIVKE GANDŽA, IN KO SEM LE BEŽNO POGLEDALA NA ENKRAN, SEM VPILA. "BOJEČKA!" JE REKLA KRISTY IN V USTA VRGLA KOKICO. "KRISTY, RAZPAKIRAJ SI, IN UREDI SOBO..." KRISTY JE POGLEDALA NA EKRAN IN MI NAMIGNILA: "PREVZEMI. NE KRIČI, NI RESNIČNO." JE REKLA IN SE ODŠLA RAZPAKIRAT. GLEDALA SEM GANDŽO, KAR NAENKRAT PA JE TV- CRKNIL. "NE UGAŠAJ GA, TI KOZA!" JE ZAVPILA KRISTY, KI JE OČITNO SLIŠALA POMANJKANJE ZVOKA. (PO MAMI SE JE VRGLA.) "SAJ NISEM NIČ NAR..." NATO JE RES ODŠLA PAKIRAT. IZ SVOJE TORBICE SEM VZELA VIDEO 'PRINCESKIN DNEVNIK' IN GA DALA V PREDVAJALNIK. TV- SE JE ZAMAJAL IN IZ NJEGA JE PRIŠLA SAMARA MORGAN KOT V KROGU IN KROGU 2! "AAAAAAAOAAAHHHH!" SEM ZAVPILA IN SI ZAKRILA OČI. TOLE JE RES PRESEGALA VSE MEJE. ZAJOKALA SEM. MAMI IN KRISTY STA OBE BLEDI (KRISTY OD MAKE UPA, MAMA OD SKRBI) PRISPELI V DROVANO. "KAJ JE? ZAKAJ VPIJEŠ, CHAR?" JE VPRAŠALA MAMI. POEVDALA SEM JI O TVJU- A NIČESAR VEČ NI BILO. PA NE DA IMAM ŠESTI ČUT. SEM RES ŠESTOČUTKA?! BILO MI JE GROZNO. ZAJOKALA SEM. A VAMPIRKA, KRALJICA VAMPIRJEV, VAMPIRKA CHARLOTTE 1. NE OBUPA!! SEM SI MISLILA. POGUM, VZTRAJNOST, MOČ, DRŽA. BILO ME JE STRAH. NO, A DANES SE MI JE ZGODILA GROZA!! ŠE SLIKA OD MANDY (KI JE V VRTCU) IN OD KRISTY. IN SEVEDA OD SAMARE. GLP.
MANDY:

KRISTY:

SAMARA:

VIDITE, KAKO NEMOČNA SEM OB NJIMA?!
TRI NEXTE.
13. junij 2013
NEXT
14. junij 2013
u140626
u140626
next
14. junij 2013
u140740
u140740
NEXT
17. junij 2013
u139985
u139985
OKEJ, NAJ GOVORIM NAPREJ. NOČ JE BILA. TIŠČALO ME JE LULAT. A NISEM MOGLA.
"POJDI, REVA, ŠLEVA!" ME JE HECALA KRISTY. "RADA IMAM VAMPIRJE!" JE REKLA.
"JAZ TUDI." POPREJ SEM BILA PREPRIČANA, A ZDAJ TO NI VEČ TAKO DRŽALO....
"HAHAH, PA SE JIH BOJIŠ!" KRISTY JE POKALA OD SMEHA, HKRATI PA JE ZASPANO ZEHALA.HITRO SEM SMUKNILA NA STRANIŠČE, KI JE BILO TOČNO TAKO:

OBLIKOVAL SE JE ČUDEN NAPIS, ZATO ME JE SKRBELO. ZAJOKALA SEM. "REEEVAAA!" TOKRAT NI BILA KRISTY. ZAVPILA SEM IN ODŠLA V SOBO. TAM NI BILO KRISTY, PAČ PA JE BIL/A TAM....
KAJ MISLITE? ODGOVOR PRILOŽITE K NEXTU. ;D
A) VAMPIR/KA
B) BLODY MARY
C) DUH BABICE.
17. junij 2013
next B) BLODY MARY ena od teh
C) DUH BABICE.
18. junij 2013
u139008
u139008
SPREMENLA SE JE V VAMPIRKO PA NEXT
20. junij 2013