Forum
u23604
u23604
O folkec. (:
Torej,nebom pisaa zgodbe o love(k jih itak niše ne bere,pa je že malo beda to men use skupi pisat) bom napisala grozljivo zgodbico.
Lahko vam povem: konec je srečen!!

Naj napišem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2010
u21212
u21212
Jaaa napiši.
I♥grozlive zgodbicee.
Sam nej en bo prehitr konc ;D
03. julij 2010
deeej žžžeee
03. julij 2010
u8763
u8763
no napiš
03. julij 2010
u23604
u23604
pišem še zraven u wordu,ker bom mela use tam shranjeno.. tu pa je prvi del. drugega še pišem!!

Sem Timoteja.Vsi me kličejo Tina,saj to je namreč moj vzdevek.Stara sem 14 let in obiskujem 8.razred.Imam tudi B.F.F Klementino.Kličem jo Klara.

Bile so počitnice.Kot družina smo se odločili,da bomo šli za teden dni k babici na počitnice.Z seboj pa bomo seveda vzeli mojo B.F.F Klaro.Jupiii sem si mislila.Pakirat sem si šla in si vzela s seboj: kratke hlače,dolge hlače,trenitko,majice,all star,japonke,krokse,ličila,mobi in nujno tudi prenosnika.Brez računalnika namreč negre.A moja babi ima internet,ampak ima računalnik na popravilu,tako da bom lahko brskala na mojem prenosniku.Mama in ati sta me že čakala pred hišo.Nato je prišla še tudi Klara!! Pozdravili sva se,objeli in smo odšli že v avto.K babici se vozimo približno 2 uri,tako da smo imeli še kar lep dan pred sabo.
drugi del je bolje grozljiv. (:
komentarji,next????
03. julij 2010
Upam da bo drugi del bol grozliv tako kot si naPISALA.
imam pa en predlog
(tako kot je pri večni zgodbic ) bi lahko poiskala kašne slike od vlog v zgodbici.
03. julij 2010
next
03. julij 2010
u23604
u23604
drugi del. evo (:
Naenkrat je nekaj zružilo zadaj po okni.Z Klaro sva se zelo ustrašili in zacvilili.Mama naju je le čudno pogledala in vprašala: »Ljubici,kaj pa cvilita?« Z Klaro nisva upale nič reči in bili sva tiho.Že spet je nekaj zružilo,to pa tako fejst,da sta še slišala oče in mama.Bilo nas je zelo strah in oče je pritisnil na gas.Že spet je nekaj zružilo,počila je šiba.Oče ustavi in z mamo gremo vsi iz avta pogledat kaj zavraga tako ruži po šibi.Ko smo odšli vun smo bili vsi v šoku.Namreč,šiba je bila popokana,z krvjo je bila počečkana,gor je pa bil list,na katerem je pisalo: »Če še boste peljali dalje,vas čaka neprimerno doživetje.« Ko smo to zagledali,nismo vedeli kaj narediti.Klaro je bilo zelo strah,stisnila se je k meni.
tretji del napišem ko dobim vsaj pet komentou..
komentii??? (vsaj 5)
04. julij 2010
nadaljuj plissssssssssssssssssssssss
04. julij 2010
joj posrov sm se u hlače
04. julij 2010
zakaj si nesramen??
04. julij 2010
u20892
u20892
next
04. julij 2010
nextey!! pliss
04. julij 2010
u23604
u23604
MyPatyFusion če ti kaj ni ušeč ti ni treba tu bit.
tretji delček. (:

Oče je dolgo premišljeval.Domov nemoremo iti,saj smo že veliko km vstran od naše hiše.Tako se je odločil,da bomo odšli kljub tem listu k babici,le da bo peljal kar se da hitro.Vsi smo se strinjali in se nato vsedli v avto.Z Klaro sva bili skupaj,saj naju je bilo strah do kosti.Sreča,do babice smo sedaj prispeli varno in brez,da bi kaj rožilo.Babica je imela na mizi že večerjo.Z Klaro sva imeli skupaj sobo zraven dnevne sobe.Ko smo jedli je spet nekaj potrkalo na vrata.Babica je rekla,da je morda samo dedek,saj je odšel v garažo nekaj naredit.Ko je babica odšla k vratom je osupnila in začela cvilit.Vsi smo vstali od mize in odšli pogledat kaj je narobe.

komentarji,next??
04. julij 2010
u8763
u8763
naprej
04. julij 2010
u20892
u20892
ja dej ja dej je dej naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj plissssssssssssssssssssss
04. julij 2010
u20892
u20892
next
04. julij 2010
u20892
u20892
next
04. julij 2010
u20892
u20892
next
04. julij 2010
next
04. julij 2010
u23604
u23604
V vrata je bil noter nož,in gor list.Na njem pa je pisalo: »Imam tvojega moža,če ga želiš meti nazaj,moraš priti jutri pozno v noč v kraj: ČUČKOVA VAS 29 A.Priti moraš sama,saj drugače boš imela hude posledice!!« Ko smo to prebrali me je skoraj kap.Klari je šlo na jok!! Mama je padla v nezavest.Očeta je bilo strah do kosti.Po eni uri je mama prišla malce k sebi.Babica se je bala,kaj bo z njenim možem.Morali smo narediti načrt!
A nismo se spomnili dobenega načrta.Vrata je oče hotel popraviti in je odšel v garažo poiskat orodja.Gledala sem v garažo in ven drevesa.Nekaj se mi je pokazalo pred očmi.Zacvilila sem in zbežala v svojo sobo.Vsi so me začudeno pogledali in prišli k meni v sobo.Babica me je vprašala: »Kaj se je zgodilo?« Cela sem trepetala in nisem hotela povedati.A mogla sem! »Babi,videla sem moškega,zgledal je mrtvec.Pokazal se mi je pred očmi.Strah me je.(padla sem v jok).Klara se je stisnila k meni in me tolažila,da bo še vse OK!

koment,next?????
04. julij 2010
u20892
u20892
ja next
04. julij 2010
u20892
u20892
next
04. julij 2010
u20892
u20892
next(pa sori k dam tok komentarjev sam me zanima kaj se bo zgodil)
04. julij 2010
u23604
u23604
se ti verjamem.. pa nč hudga.. sej tuki je 5 del. (:

Nekaj je zružilo po mojih vratah.Zacvilila sem in se skrila v omaro.Klara je bila skrita pod posteljo.Mama in babica pa sta odšle odpret vrata.Uuuuh!! Sreča!!! Bil je samo oče. »Popravil sem vrata in našel dedeka!« Prišla sem iz omare in se zadrla: »DEDEKA??« Oče nam je povedal zgodbo..Dedek je bil zaklenjen v omari z orodji.Mama je bila videti prestrašena in vprašala je babico,očeta in dedeka: »Pa kdo zavraga bi to lahko bil?« Spomnila sem se na mrtveca in se zadrla: »JAZ VEM,JAZ VEM!« Klara začne: »Pa ne ki tisto,kaj si videla pred vrati?« Sedaj smo vedeli kdo to dela.To dela: MRTVEC!! Sedaj nas je bilo še bolj strah.

Po moji okni je nekaj s sekiro vdarilo po njej.Zacvilila sem.Sedaj pa je zružilo tako močno,da je počilo steklo in je z sekiro prišel noter mrtvec.Vsi smo cvilili,bilo nas je strah in odšli smo z moje sobe v kuhinjo.Mrtvec je prišel za nami.Iz kuhinje sem vzela nož in ga zabodla v srce.Iz njega je pred mojimi očmi odšel samo duh in se na ves glas smejal: »BUAHAHAHAHAHAHAHAHA,TO MI BOŠ PLAČALA.PLAČALA.PLAČALA!!« To besedo je tri krat ponovilo potem pa je duh izginil.Sedaj je me bilo še bolj strah,saj sem vedela,da me čaka nekaj krutega! Uf,zakaj ni že nedelja.A je še komaj ponedeljek!!

coment??
04. julij 2010
u23604
u23604
ej jst nemorm več pisat zgodbic... RAZLOG::
ker grem k sestirčni danes..pa bom menda tam ostala napočitnicah. kakšen teden dni nem gor prišla (:

Rada vas imam.
04. julij 2010
u23604
u23604
OBVEŠČAM:
NEGREM NA POČITNICE..
04. julij 2010
u8763
u8763
jeeeeeeeeej
fajn
zdej pa naprej