Forum
Stala sem pred sedežnico. Zdolgočaseni žičničar je pil kavo. Bilo je ledeno mrzlo, na smučišču pa ni bilo nikogar, razen mene seveda. Bilo je tudi oblačno in megleno. Sedla sem na sedežnico in se odpeljala proti vrhu. Vedela sem, da se bom vozila še 15 min. Gledala sem naravo pod mano, dokler nisem bil že tako visoko, da se tal zaradi megle ni videlo več. Zaradi megle sem se počutila kot bi bila v oblaku. Bilo je nenavadno tiho, STRAŠLJIVO tiho. Končno sem prišla na vrh. Kar skočila sem s sedežnice. Ogledala sem si smučišče(čeprav ga nisem veliko videla). Bilo je srhljivo strmo. S prijatelji sem šla stavit, da si upam v megli peljati pa tem smučišču. Smučišče je zgledalo nenavadno zapuščeno. Spustila sem se dol. Najprej sem bila čisto trda od strahu pred padcem, potem pa sem se sprostila. Ups, malo preveč sem se sprostila, zato se padla. Hitro sem se pobrala in nadaljevala z vožnjo. Ustavila sem se, da bi si malo odpočila. Popolna tišina. Potem pa sem zaslišala grozljiv glas -aj, aj, aj- zaprla sem oči. Mislila sem, da se mi blede. Toda spet -aj, aj, aj, aj- tokrat je bil glas čisto zraven mene. Tresla sem se od strahu. Potem pa se je zaslišal krik. ČLOVEŠKI krik. -Morda pa kdo potrebuje pomoč- si rečem ter grem v tisto smer, kjer sem slišala krik. Smuči si snamem in jih dam na ramo. Čez 5 min se ustavim pred grmom. Za grmom je nekaj šuštelo. Stlačim se skozi grm in okamenim od groze. Videla sem...
21. marec 2015
u189407
u189407
neext
21. marec 2015
Še 2 nexta
21. marec 2015
next
23. marec 2015
Še 1 next.
23. marec 2015
next