Forum
Živjo prvic pism tkoda upam da vm bo useč pa, da bo čim več nextov

No bil je običajn dan in bla sm u šoli.Domov sm šla z avtobusom in mela čist mal do doma za hodt(itak sm zravn k sm hodila poslušala Black veil brides ane).Za mano je skos hodu nek moški nakonc sm ugotovila, da je bil to moj sosed.Pršla sm dam in je bil doma sam moj pes.Vedla sm, da bo moja mami pršla pozn oči me bo pa pelu k babi, ker so tm moje sestrične.Mogla sm še itak spakirat, ker se mi prej ni dal.Celo pot tja sm poslušala BVB itak ane.Blo je ful zastoja.Oči je šu kr naprej k se mu je ful mudil js sm mogla pa par metrov peš po gozdu (ker živijo zravn gozda) blo me je mal strah ampak ker sm poslušala BVB me ni blo tok več.Slišala sm nekoga k je hodu po gozdu začela sm sam tečt zato ker govorijo das o tm medvedi.Vrata so bla pa zaklenena in noben me ni slišu.Usi so bli notr.Kmal je začel še dežvat končno sm lah pršla notr.Ble sm same z mojima dvema sestričnama.Babi pa dedi sta šla na neko žurko in jih nou blo zihr do 3 zjutri bla je pa ura šele 11:15.Same smo si mogle skuhat kosilo.Ubistvu sm kr naročile pico.Pol smo mogle še u trgovino da si bomo skuhale večerjo.Trgovina je bla pa kr daleč mogle smo pa kupt ful stvari zato smo poklicale taxi pol smo pa ugotovile, da smo pozable kluče in smo mogle plezat čez ograjo.Ura je bla šele 12:30 in smo gledale neko grozlivko k je nek kozrc padu iz mize.Js sm mogla it v klet po sesauc pa po metlo in mogla pomest.Nikjer nism najdla sesauca niti metle in sm šla nazaj gor.Pustile smo razbit kozarc na tleh in šle čistit bazen ker je blo sred poletja ena od mojih sestričn je padla notr in šle smo po cune da se je pol preoblekla in smo šle nazaj gledat grozlivko.Vidle smo da kozarca ni blo več in da je bil sesauc tm pa metla tut.Ugasnle smo grozlivko in šle gledat komedijo.Med komedijo sm js padla s kavča ampak ni me porinla nobena od sestričn ker sta one sedele na stolih.Sam usedla sm se nazaj.Šla sm po pijačo in po kokice vse sm prnesla na pladnu pol mi je pa use padl dol.Spet smo mogle pospraular.Pol smo pa mogle pse pelat na sprehod.Tm okol ni pa žive duše šle smo mim hleva s konji js sm šla mal not pogledat in so bli usi konji zaprti in pol je en kr vn ušel ampak nekdo ga je mogu vn spustit.Pol je pa en od psov ušel in smo ga lovile pa je ušel v gozd.Ugotovile smo da smo se zguble iskale smo povsod pol smo pa končno pršle na neko znano pot.

Upam na čim več nextov
28. december 2013
neeext
29. december 2013
neeeeeeext
29. december 2013
a bo se kksen next plis!!!!
02. januar 2014
ok noum vec pisala naprej sm obupala
03. januar 2014
omg narobn smajli:21
03. januar 2014