Forum
Vem da je ful veliko zgodbic a bi še jst rada eno napisala zato prosim če bi jo brali

Z mojo BFF Saro sma šle proti večeru z fantoma k slapu kjer smo se vedno zabavaliin se imeli lepo.Zmeraj smo se kopali im potapljali ter iskali nenavadne kamne ter ribe saj so tam bile nenevadne ribe zato smo se potapljali in jih opazovali ter tudi kakšno ulovili in jo potem tudi izspustili.A med tem ko se je sara potapljala se je hudo poškodovala ob kamnu ki se je zaletela vaj+nj zato je morala v bolnišnico saj si je presekala glavo. ( Vsi trije smo jo vsak dan hodili obiskovat in ji nositi tiste nenavadne kamne iz slapa kjer smo se potapljali.Sara je bila zelo vesela in je komaj čakala da lahko gre domov.Kar naenkrat pa je v sobo vstopila neka medicinska sestra in nas nagnala iz sobe.Ter nakričala Saro. :8 strašno.Ko je prišla iz sobe je povedala da lahko gre Sara domov in vsi smo bli zelo ''happy''.Ko smo nasljedni dan odšli k slapu smo v vodi zaslišali nek čuden glas kot bi se nekdo utapljal a tam...........

next??

slap kjer smo se kopali )
30. julij 2013
neeext uf kaj je blo u vodi
??
30. julij 2013
100 nextov
30. julij 2013
nexxxt
30. julij 2013
o tnxx no da pišem na prej za mojo annye in rebekoo ter leeny

.....No in pod vodi ni bilo ničesar zelo smo se začudili in se kopali naprej.Kar naenkrat pa je Žana (mojega fanta) nekaj prijelo za nogo in ga začelo vlečti pod vodo vsi smo ga primli za roko in ga vlekli nazaj a ni pomagalo.

13.8.2010 pogreb od žana ( vzrok smrti:utopitev v vodi.
Fak moj Lajf se je obrnu na glavo a minilo je leto in našla sem si novega fanta ampak ni bil tak kot žan a vseeno sem se zabavala z njim še posebej ob slapu No delala se e tema a mi še nismo šli domov dokler spet nismo zaslišali tistega ravno tistega zvoka katerega je ubilo žana.In takrat smo šli domov bilo nas je zelo strah tako kot moje ''frende''.No prišeu je ''cajt'' ko smo odšli vsak v svoj dom.Jaz sem bila sama doma in na mizi me je čakalo pismo.Ko sem prebrala pismo sem se začela jokati kot se nisem še nikoli.Pismo mi je napisal Žan preden je umrl ampak to pismo mi je hotel izročiti danes ob slapu Na pismu je na veliko pisalo : I LOVE YOU CASHYE! zaradi tega sem se zjokala.Šla sem spat.A nisem mogla zaspati ker je nekaj ropotalo v kuhinji a si nid+sem upala iti pogledati kaj je bilo.Na koncu sem se opogumila in šla pogledat.Ko sem prišla tja sem zacvilila da so skoraj popokala okna.
In v kuhinji sem zagledala..........

next???
30. julij 2013
OMGG neeextt
30. julij 2013
neeext
30. julij 2013
rabim še 2 nexta
30. julij 2013
1000000000000 nextov
30. julij 2013
tnx sam še en next pa gremo naprej
huwalaa rebeka
30. julij 2013
men je ful dobra zgodba kr jst mam ful rada grozljive zgodbe
30. julij 2013
heeh pol bom napisala še eno tako
ko se je zgodla moji frendici pri svoji bici
30. julij 2013
a lahk nextaš plis
30. julij 2013
plissss
30. julij 2013
ok nej ti bo sam pole čez kake pol urce kr zdaj grem nekam soooori se slišmo čavčy rebi mwa
30. julij 2013
oki
30. julij 2013
bay
30. julij 2013
a boš nadaljevala
30. julij 2013
a boš odgovorila mm
30. julij 2013
u145567
u145567
next
30. julij 2013
1000000000000000000000 nextov
30. julij 2013
soory a lahk nextaš kr čakam že dve ure pa pol
30. julij 2013
ej jutr kr grem u sg sooori čawči oz. nočkooo jutr zutra se slaišmo mwa
30. julij 2013
No v kuhinji sem zagledala mojega očeta,ki je pospravljal posodo.Huh sem si oddahnila.No zjutraj smo Blaž jaz Sara in Miha odšli k slapu kjer smo se odločili da bomo tam prenočili.Kopali smo se in vse je bilo čisto normalno in nič cviljenja dokller ni prišla noooč.Šli smo v šotor,da bi zaspali.Seveda je bilo nas vse strah ampak ko smo bili skupaj nas ni bilo več.V šotoru smo hoteli zaspati dokler........

sorčy kr je tko kratka

next??
31. julij 2013
1000000000x next
31. julij 2013
nekstt
31. julij 2013
nexxxxxxxxxt
31. julij 2013
1000000000000 nextov
31. julij 2013
Next!
31. julij 2013
......Dokler nismo zunaj zaglediali sence.Sara je rekla ''o fakin shit mrtvi smo.''
šli smo pogledali kaj je zunaj in videli smo črno mačko ki nam je prekrižala pot.Rekli smo ''zdej se nam pa neki grdega godi fakin shit''.In res se nam je.Bilo je jutro seveda ponoči nismo mogli spati kajšele zjutraj.....(kaj se je dogajalo popoldan???)

ful je kratka nimam časa čawči

next??
31. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg