Forum
tak. spet bom začela pisat neko grozlivko. pisala bom sam tak izmeđo kr mam še eno drugo zgodbico in tisto pač bol pogosteje pišem. če hočte berte če pa ne pa mrš. okej? xD

pišem al ne? (:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2010
Deiii napišš...
K twoje zgodbice...posebaj grozŁjivke so LEGENDARNE....
17. avgust 2010
eeh. Hvalaa. < 3
bom zdej ja...
sam se še odločam za imena..
17. avgust 2010
ok...ti kr... Take your time
17. avgust 2010
Jane (glavna oseba)-16 let
Lisa (BFF)-16 let

tak druge osebe pridejo pozneje oz. sproti. xD
in že pišem prvi del. xDDD
Have.Fun. < 3
17. avgust 2010
teeinx. (:
17. avgust 2010
EPILOG:

Hitro sem se uzrla če je Lisa še za mano. Bila je vsa razmazana od ličil saj je jokala. ''pridi hitro! Pohiteti morava.'' Le pokimala je. Obrisala sem si solze in tekla naprej. Pograbila sem jo za roko ter jo potegnila za sabo. Trepetala je. Tekli sva skozi temni gozd. Mimo mene so švigale krošnje dreves. Nisem se ozirala. Tekli sva z vso močjo. Naenkrat sem opazila cesto. Ustavila sem se in zavzdihnila. ''mislim da sva se ga rešili.'', sem zinila. UPS! Prehitro. Slišala sem kako so za nama pokale veje. ''fak!'', sem rekla skozi solze. Stekli sva naprej. Bilo me je zelo strah. ''stavim da nama bije zadnja ura.'', je zavzdihnila in še bolj stisnila mojo roko. Pustila sem da mi je solza stekla po licu in ji prikimala:''tudi jaz. Oprosti Lisa. Nisem vedela. Ne bi te vzela sabo če bi vedela. Niti drugih ne.'' Pričeli sva jokati.
17. avgust 2010
OK. to je zdaj samo ulomek ki bo kasneje nekje vmes. xDD
sam tko da veste o čem se bo šlo. Zdej pa še bi bil zaželen kakšen komentar da pol nadaljujem. (:
17. avgust 2010
Next...
sorč k težim sam me fuuŁŁ zanima..kwa se bo zgodiŁ...
17. avgust 2010
ne težiš ne. xDD
sm vesela če so komentari. (:

okej bom zdej začela. od začetka. xD
17. avgust 2010
Vstala sem in odprla okno. Sončni žarki so obsijali mojo že tako ali tako svetlo sobo. Zazehala sem. Mama me je že klicala na zajtrk. Samo zavzdihnila sem in šla počasi v kuhinjo. Mama je že jedla. ''dobro jutro ljubica.'' Nasmehnila sem se. ''dobro jutro mami.'' Oče je že odšel v službo. Začne zelo zgodaj in konča zvečer okoli šestih. Policaj je po poklicu. Mama je trenutno na bolniški saj kako štorasta je je pred tremi dnevi padla z rolerji in si zlomila roko. xD Režala sem se na vsa usta. Ko sva pojedli sem šla nazaj v sobo. Vklopila sem računalnik ter skočila na FaceBook in na gmail. Na Fb-ju ni bilo nič novega. Na gmailu pa sem imela štiri nova sporočila. Kliknila sem prvo ter prebrala:
17. avgust 2010
tak morem it na kosilo. xD
17. avgust 2010
u redu....
eii če bošš meŁa kdaii čas pa Łahk še mojo preberšš...
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/6886/
17. avgust 2010
nadaljujem?
18. avgust 2010
nexti....itaq...pa ti kr skos pišš
18. avgust 2010
u26284
u26284
naapreej
18. avgust 2010
okej bom. xDD
pa pliiis berte. ;D
20. avgust 2010
Bilo je od Lise.

Heii. ;3
Že komaj čakam da se spet vidiva. Veš da me je Alex vprašal če grem z njim ven. Juhuuuhuu. xD saj veš da sem že od šestega razreda zatreskana vanj. Ok anyways, rada te mam. Se vidivaa. xD Čauu.* FSM. Lisa!

Zavila sem z očmi. ''odpisala ji bom kasneje.'', sem si rekla ter odprla drugo. Bilo je od facebooka. Pisalo je da me je nekdo povabil za prijateljico in da imam novo sporočilo. ''okej whatever.'', sem si rekla in ga izbrisala. Naslednjo pa je bilo od Paradise Dream. ''wtf?'', sem bila začudena in ga odprla. Pisalo je takole:

želite počitek? Ste preveč utrujeni? Tukaj se lahko prijavite za one life chance, ki pride le enkrat v vašem življenju. Lahko se prijavite in za mesec in pol odpotujete v prelepe gozdove na Madžarskem. S sabo lahko vzamete največ pet prijateljev in plačilo znaša le trideset evrov na osebo. Se splača? Pokličite na številko: 3848 in se prijavite.

Nato so sledile še slike od apartmaja ter od gozda. ''hah. Mogoče pa se prijavimo.'', sem zavzdihnila ter si ogledovala slike. Izgledalo je super. ''bom vprašala Liso če se mi pridruži.'' V tistem trenutku je zazvonil telefon. Bila je Lisa.

L-LISA
J-JAZ

L-HEJ.
J-OO
L-SI DOBILA MOJ GMAIL?
J-JAP. IN DOBILA SEM ŠE ENEGA PRI KATEREM SE LAHKO PRIJAVIŠ NA...
L-TISTE GOZDOVE' TO SEM DOBILA TUDI JAZ.
J-GREMO ALI KAJ?
L-MOŽNO. HAHA.
J-OKEJ. ITAK SE ŠE SLIŠIVA.
L-ITAK.
J-ČAUU MOJA.
L-DIJOO!

Prekinila sem ter telefon vrgla na posteljo. Sedla sem na preprogo ob postelji ter pričela razmišljati o tem potovanju. Stavim da bi bilo kul.
20. avgust 2010
u23904
u23904
next
20. avgust 2010
Nextiiiii
20. avgust 2010
nexti
27. avgust 2010
u20213
u20213
next