Forum
aam..kr ste se v anketi odločli za grozliuko bote jo tut dobl. ;D
zgodbo si bom sprot zmišlevala zto ne morm lih povedat o čem se bo šlo. ;D
READ IT, LIKE IT, HATE IT, JUST ENJOY IT.! ;3

naj napišem al ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2010
napiš
18. september 2010
ok. xD *pišem*
18. september 2010
Heii. ;D Sem Smina Olson. Kot vsako normalno dekle hodim v šolo, imam zastavljene cilje in seveda sanjam o raznih stvareh. Včasih se mi svet obrne na glavo a nikoli nisem verjela v kakšne strašne zgodbice. Zmeraj so se mi zdele smešne čeprav sem jih slišala že na stotine. Zmeraj sem mislila da je vse le navadna izmišljotina. Dokler....

Vstala sem in si pomencala oči. Zazehala sem ter počasi vstala. Šla sem v kopalnico ter si umila obraz. V dnevni sobi je ležala mama. Spet je bolna. Prehlajena je. To se ni zgodilo ne prvič ne zadnjič saj je to že njena navada. Nasmehnila sem se ter stopila do nje. ''ti kaj prinesem?'' ''ah, ne ne Smina. Počitnice imaš. Sprosti se.'' Vzravnala sem se ter sedla zraven nje. Prižgala sem televizijo in iskala kakšen pameten program. Nič pametnega ni bilo. Zavzdihnila sem in stopila v kuhinjo kjer sem nama z mamo pripravila zajtrk.
18. september 2010
Coment. ;D
18. september 2010
cool nextiii
18. september 2010
slike tut dam? mah bom jih. xD
18. september 2010
dej, če hočeš
18. september 2010
u6488
u6488
next!!
18. september 2010
Smina Olson:

18. september 2010
Ker ni bilo kruha sem nama spražila jajca. Po zajtrku pa sem se odpravila v trgovino. Bilo je zelo sončno jutro. Naenkrat je mimo mene švignil glasen kombi z rdečimi lučmi. Bil je rešilec. Kar ustrašila sem se. Do trgovine sem prišla v petih minutah saj ni daleč. Ko sem že stala v naši ulici sem občutila da nekaj ni v redu. Šla sem hitreje. Občutek je bil še močnejši. Zavzdihnila sem in že na pol tekla do naše hiše. Ko sem vstopila sem zaklicala mami:''nazaj sem!'' Ni se oglasila. Zmeraj se oglasi če jo kaj vprašam, ji kaj povem ali kaj zakličem. Vrečke so mi popadale na tla in stekla sem v dnevno sobo. Na kavču kjer je ležala je bila samo odeja. Hitro sem se obrnila in šla v kuhinjo. Tudi tam je ni bilo. Nikjer po hiši je ni bilo. ''mama kje si?'', sem se spraševala. Pograbila sem telefon da bi jo poklicala. Med klicanjem sem zaslišala igranje njenega ringtona. ''ah.'' Prijela sem se za glavo. Ker sem se hotela malce pomiriti sem šla na balkon. Ker živimo v bloku, natančneje v sedmem nadstropju, je razgled prečudovit. Sedla sem na stol in nestrpno razmišljala kje jo lahko še išem. ''če bi šla v trgovino ali kam drugam bi vzela telefon s sabo. Res ne razumem.'' Spet sem zavzdihnila in vstala. Naslonila sem se na ograjo. Ostrmela sem. Zadržala sem dih ter prestrašeno razprla oči. S tresočo se roko sem odprla vrata in stopila nazaj v stanovanje. Vsa pretresena sem zbežala ven, po stopnicah navzdol točno pod naš balkon. Tam je stalo veliko ljudi na tleh pa je bila velika krvava packa. Zajela sem zrak, zaprla oči ter zajokala. Kaj se je zgodilo z mamo?
18. september 2010
u6488
u6488
next
18. september 2010
bom ja. ;D
18. september 2010
Stekla sem do mažakarja v beli srajci. ''kaj se je zgodilo?'' ''neka ženska je skočila z balkona.'' Zastal mi je dih. Menda sem postala vsa modra v obraz. ''kaj pa je deklica''', me je vprašal. Še zmeraj nisem dihala. ''je vse v redu z njo?'' Rahlo je odkimal in rekel:''oprosti ampak je umrla.'' Požrla sem slino ter se sesedla na tla. Strmela sem v lužico krvi na tleh. ''kaj bom brez nje? Kako bom preživela? Kaj bom počela? Nikogar drugega nimam. Stara sem pa komaj petnajst.'', sem si govorila in požirala solze. K meni se je sklonil tisti mož v beli srajci. Pobožal me je po glavi ter rekel:''nisi sama.'' Zameglilo se mi je pred očmi. Ničesar nisem videla. Ko je megla izginila sem sama sedela na tleh. Nikogar ni bilo. Ozrla sem se naokoli. ''ha?'', sem se vprašala in si obrisala solze. Na tleh ni bilo krvi. ''kaj?'' Nič nisem več razumela. Počasi sem se pobrala ter stekla nazaj v stanovanje. Mame ni bilo. Nič mi ni bilo jasno. Šla sem na balkon in pogledala dol. Tam kjer je stalo prej pol mesta zdaj ni bilo žive duše. Stresla sem z glavo.
18. september 2010
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
19. december 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
09. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg