Forum
u124372
u124372
zdravo!!! jaz sm ana grabrijan in napisala vam bom zgodbico o anatarini sabrini ....no skup z prijateljico sabino... upam da vam bo uščeč...sm to je resnično ...
23. marec 2013
u124372
u124372
začelo se je v ponedeljek ko je bilo konec šole...z prijateljico sabino ter laro legan smo šle malo na sprehod...ko smo prišle do mojega bloka smo se ustavle pred neko staro hišo ... vsi pravijo da je prekleta...toda me nismo vrjele...ko smo pogledale skoz okno je bilo vse prazno in potem kr naenkrat se pojavi nek aaaaaaaaaa strašen zombi...
vse smo zbežale ...potem sm ja šla v blok kjer živim...seveda ko sm tam odložila torbo sm mami rekla da grem malo na sprehot z laro in sabino...potem smo šle in ko smo bile pri haskiju (volku) je lari zazvonim fon...oglasila se je prva lara...druga jaz in potem sabina...no nekdo je na fonu skus govoril :jaz sm antarina sabrina raa bi prijavla svojo psičko na pregčed...zvala pa je na št. 0000...potem smo se pa razjezile in sm jaz zaklela in potem sabina in lara ker je skus isto ponavljala...ko je drugič zvala je laraa dala na zvočnik ... po telefonu je reklo da nesmemo klet na fon ker potem se nam slabo godi še posebej tistim ki so videli grozno faco v oknu tam v stari hiši...vse nam je bilo jasno...to je bila tista zver ...potem je lara mogla na avtobus ,jaz pa doma...sabina je še malo ostala pri haskiju (volku) ...potem je šla doma...pri partneru jo je čakala sher ...sveda je skrivnost kdo je sher in vam nesmem povedat...ko je sabina šla jo je nekdo ograspal iza hrpta ....sabina se je obrnila ampak nikogar ni bilo...potem je jo nekdo po roki...sher je rekla da nej bejži...začeli sta bežati...ko sta prišli domov je sher šla svojo pot sabibna pa svojo...z sabino smo se pogovarjale prek telefona in v šoli mi je pokazala rano...
23. marec 2013
u124372
u124372
po 5 nextov nadaljujem
en moj next :*
23. marec 2013
u122303
u122303
nexttt
23. marec 2013
u124372
u124372
nadaljujem jutri ker moram it
23. marec 2013
u122303
u122303
ok lepo se mej
23. marec 2013
u124372
u124372
ko je pol nasledni dan spet zvala antarina sambrina laro se pa tedaj ni oglaila ker je bilo sredi pouka...ko je bil odmor je laro spet ta antarina sabrina zvala...šle smo na wc tam smo se z njo pogovarjale...tokrat je pa govorila:ja sm antarina sabrina in rada bi obiskovalce na ulici CBE 35 tam ki ja živim ...vse smose vsrale...ko je bila sreda smo šle z sabino,laro inše majo v knižnico...tam smo se koda učile...ko pa je bila ura komaj ena smo ja lara ter sabina odšle na sprehpd...šle smo k haskiju tam je spet nekdo zval laro...bila je antarina sabrina...rekla nam je da bom jaz prva umrla ,sabina druga in lara tretja in je še zraven reklo da bo to na polno luno...potem je lara uprašala kdo nas pa bo ubil??...antarina je rekla : sabina ker jo je moj pridem volk ograspal in se bo spremenila vsaki dan ko je polna luna v belo volkuljo in da bom ja šla dol v luno da postanem volk ter da bo ona priletela in me vbila ter tako tudi laro ...ja sm ostrmela v sabino ter lara...prisegle smo si da to nebomo storile...in res de polni luni sta prešli...v petek je antarina spet zvala lara tekrat pa je govorila :jaz sm antarina sabrina in v sredo ko bo polna luna pridite k partneru...če vas nebo bo vas vsako noč tlačla mora in nekdo bo vam graspal po oknu...odločitev je na vami...
nadaljujem po 3 nextih...
26. marec 2013
next
02. april 2013
u124372
u124372
še en moj še 1 next....
02. april 2013
u122303
u122303
nextt
30. maj 2013
u66509
u66509
omg! ana ti to res pišš! kaj si mogla cel moje ime i priimek povedat? (lara legan)
30. maj 2013
u66509
u66509
neeext!
30. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg