Forum
to pa je bl tak.. grozna zgodbica pač ... ampak ni nč resnično.. vse si bom zmislila imena in use..tk da,nč se bat. =)
pač hočm,da bo zgodba napeta.torej, berite in komentirite pa dejte kakšn predlog kda,bo mi v pomoč. =) pa kar začnimo,da nem predolgo pisala..
~ iaz (Anja)
~ starša (oče,mati)
~ bff (ana)
~ domen (moj fant "kao")

Bilo je jutro,dan počitnic.Nisem še hotela vstati zato sem še malce ležala v postelji.Prišla je mama in me zbudila,saj sem morala z njo v trgovino,saj sem ji morala obljubiti,da ji bom med počitnicami pomagala pri kuhanju.Sprva nisem hotela vstati a me je mami opozorila: "Anja,se še spomniš kaj si mi obljubila?" Jaz sem ji kar sramežljivo odgovorila "ia".Vstala sem in se oblekla ter odšla proti avtu,saj je mami odšla iskat samo še denarnico.Ko sem odšla v avto noter sem zagledala neko senco in sem se zelo ustrašla.Zacvilila sem in odletela iz avta.Mama mi je samo rekla: "žabica,zakaj pa tako cviliš?" Mami nisem upala povedati zato sem se morala nekaj zlagati. "eh mami,kar tako."

Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. junij 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
06. junij 2010
nadalljuuj pliiis
07. junij 2010
u8763
u8763
naprej
07. junij 2010
no naprej
08. junij 2010
daj naprej!!!
pa se donssss!!
drgac pa je cooooool zgodba !! sam sm dala da ne vem ce bi ti nadaljevala ker js mam rada se blj jjjj grozljive zgodbe... in zato sm dala nwem kr vsi ze na zacetku zacnejo pisat grozljive zgob+dbe....
caww morm it kr sm ze prevwc casa gori!!!
09. junij 2010
col
27. februar 2011
nextt!!!!!!!!!!!!
30. julij 2011
next!!
21. december 2011
u90149
u90149
next
19. maj 2012
a lah že dalje 2leti čakamo