Forum
u16997
u16997
pričela bom pisat eno grozlivo zgodbico...napište če vam je všeč....

Zjutraj sem se zbudila in odšla v dnevno sobo. Mama mi je rekla, da naj spakiram saj bomo šli k babici in bomo tam čez počitnice. Vzdihnila sem in se odpravila v sobo. Pograbila sem nekaj majic in hlač in jih zbasala v kovček. Oblekla sem si najljubšo majico in kratke hlače. Kovček sem odnesla ven do avta in ga porinila v prtlažnik. Vsedla sem se zadaj na sedež in si v ušesa vtaknila Mp3. Poslušala sem pesmi od Lady GaGa. Ko sta oče in mama prišla v avto sta se vsedla in lahko smo se odpravili.

Vam Je Všeč? Naj Nadalujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2010
JAAAAAAAAAAA NADALJUJ PA NE POZABT TUT UNE PISAT ZGODBICA O AMADEJI AL KAJ JE TISTA T DRUGA
05. maj 2010
u16997
u16997
okej....

Ko smo se tako peljali sem postala lačna saj doma nisem zajtrkovala. Vprašala sem očeta če bi lahko kje ustavil in mi je rekel naj še malce potrpim. Spomnila sem se, da sem si v nahrbtnik sklačila jabolko. Na hitro sem odprla nahrbtnik in vzela jabolko. Peljali smo se približno eno uro in pol in prispeli na nekakšen hrib. Ker je bilo še jutro je bila na hribu megla. Oče je ustavil in pogledal, če smo slučajno zašli in imel je prav. Ta hrib nobenemu od nas ni bil znan. Ni bilo veliko hiš ali kakšnih drugih ustanov. Skoraj po celem hribu se je vil gozd. Po telesu so mi šli mravljinci saj se na tem hribu nisem počutila precej varno. Bilo me je kar malce strah. Ko smo se tako peljali sem ob cesti zagledala moškega z kolesom. Staršema sem predlagala, da bi ustavili in ga vprašali za pot in to smo tudi naredili. Ko smo se ustavili se je možak obrnil tako da smo lahko videli njegov obraz. Malce sem se ga ustrašila saj je imel črne brke in velike temne oči. Povedal nam je le:''tuki pelte nprej pol pa zavite levo.'' Mama se je zahvalila in oče je odpeljal naprej. Naenkrat se je mama oglasila:''kako je ta mož smešno govoril. Mislita da vsi tukaj tako govotijo?'' Strinjala sva se in odgovorila z: NEVEM! Vsi smo se nasmejali.

NADALUJEM?
05. maj 2010
u16997
u16997
pliiss kumentiriteee...
05. maj 2010
u19386
u19386
ni grozno.....sori drgač pa kul XD
05. maj 2010
u16997
u16997
še bo....LoL!
05. maj 2010
u16997
u16997
bom nadaljevala....

Kot je rekel tisti možak je oče peljal naprej in nato pogledal kje bi lahko zavil levo. Nikjer ni bilo nikakšne stranske ceste ki bi peljala na levo. Šli smo še malce naprej in zašli v gozd. Cesta je postajala vedno bolj ozka in luknjasta. Peljali smo še malce naprej nato pa se odločoli da bomo avto obrnili. Oče je že hotel zaviti in obrniti a je v tistem trenutku avto streslo in nekaj je vdarjalo po strehi. Začela sem kričati. Mama me je prijela za roko in mi govorila, da bo vse vredu. Tudi oče je prestrašeno pogledal. Slišala sem da nekdo po strehi avta skače in razgraja. Mamo sem vprašala kaj bi to lahko bilo in je samo dvignila rame. To je pomenilo newem. V oči so mi stopile solze. Do kosti sem bila prestrašena. Avto se je še naprej tresel. Naenkrat je nekaj udarilo po oknu. Videla sem nekakšno zabrisano postavo a nisem natanko vedela kaj bi to lahko bilo. Postalo me je zelo strah, pričela sem jokati in tresla sem se kot za stavo. Naenkrat se je avto nehal tresti. Oče je s tresočimi se rokami obrnil avto in odpeljal ven iz gozda. OB cesti je ustavil in stopil iz avta. Za njim je prestrašeno izstopila mama nato pa še jaz. Od strahu nisem mogla stati. Ko smo pogledali na streho smo se vsi spogledali in prestrašeno buljili v streho.
NADALUJEM?
05. maj 2010
u19386
u19386
ja ih...
je že bolj grozno..XD
05. maj 2010
nadaljuuj pliss
05. maj 2010
u16997
u16997
ok...

Streha je bila čisto potolčena in popraskana. Na strehi smo videli odtise rok in nog. Bilo je tudi nekaj prask, ki jih je ta stvor menda naredil z nohti. Prestrašeno sem odprla vrata in se usedla v avto. Noge so se mi še zmeraj tresle. Za menoj sta vstopila še oče in mama. Oče je rekel:''karkoli je že to bilo, hotelo je, da čimprej odidemo.'' ''In to bomo tudi naredili.Spelji, očka!'', sem se zadrla. Mama je prestrašeno gledala naprej na cesto in molčala. Naenkrat se je megla razpihala in posijalo je sonce. Ko je sončni žarek prodrl skozi meglo na okno (na tisto na katero je tisti stvor udaril) sem videla razpoko in spodaj je nekaj pisalo. Malo bolje sem pogledala in zagledala napis: GO AWAY! (pojdite stran) Prestrašeno sem pocukala mamo in ji prebrala napis. Sprva mi ni verjela a ko je le pogledala se je prepričala in dobila solzne oči. Tudi jaz sem se spet skoraj zjokala. Oče pa je le rekel:''ko bomo prispeli do babice se bomo zabavali in na vse skupaj pozabili!'' Nasmehnil se je, jaz pa sem mu le odgovorila:''upam!''
05. maj 2010
u16997
u16997
COMENT??pliss...
05. maj 2010
nadljuuj
05. maj 2010
u16997
u16997
bom......toto zgodbo mi je zdej full fajn pisat!!

Peljali smo se po hribu navzdol in spet navzgor. Mama je ugotovila, da smo se spet zgubili. Prišli smo do neke vasi z imenom Križevo. Grozlivo ime za kraj. Ko smo se peljali dalje smo zagledali kapelico. Vrata so bila odprta in v njej je bil klavir in nekaj klopic. Ker je bila na cesti rdeča luč smo se ustavili. Buljila sem v kapelico saj se mi je zdela zanimiva. Ko sem še kar tako naprej gledala sem pri vratih opazila megleno postavo. Bila je nekakšna deklica ki mi je mahala. Zakričala sem:''očka spelji!!!!'' Oba sta se prestrašila in oče je pritisnil na gas. Prestrašeno sem vzdihovala in spet sem pričela jokati. Staršema sem vse razložila o tistem ''duhu''. Mama pa je prestrašeno vprašala:''kaj če nam kdo sledi? Kaj če je tisto na strehi avtomobila naredil prav ta duh?'' Oba z očetom sva bila preveč prestrašena, da bi lahko odgovorila.

Nadalujem?
05. maj 2010
nadaljuj
komi cakam
05. maj 2010
pa ful dobre zgodbe piss res
05. maj 2010
u11936
u11936
uh...
scary
05. maj 2010
FULL DOBR JE PISSSS DALJE
05. maj 2010
ajde na urgenco mene peljite hitro ker me je kap ker je kr grozno pa zanimivo
05. maj 2010
u20513
u20513
1 NAJBL PRFEKT story on forum
05. maj 2010
daj nadaljuj plyssss
05. maj 2010
daj nadaljuj plis
05. maj 2010
u16997
u16997
okej...sm vesela d vam je ušeč...
05. maj 2010
u16997
u16997
Prišli smo do tablice na kateri je bilo Križevo že prečrtano. ''Uh..na srečo smo prišli ven iz tega kraja, ker je grozljiv!'', sem še vedno prestrašeno dejala. Mama se je strinjala z mano. Vozili smo se še približno pol ure in prispeli do križišča. Na eni tabli je pisalo Polinova vas, na drugi je pisalo Kobrinja vas na tretji pa spet Križevo. Oče je rekel:''prvič slišim za te kraje!'' Mama se je strinjala jaz pa sem samo prestrašeno gledala malo očeta, malo mamo, malo pa na cesto. Oče je zavil v Polinovo vas. Dodal je:'' v Križevo vglavnem več ne gremo!'' Pri tem pa smo se vsi strinjali saj je bil kraj res strašljiv. Ko smo prispeli do Polinove vasi si je oče oddahnil. Rekel je:''tukaj je živela moja teta, sedaj živi v Ljubljani, a nisem vedel da se ta vas imenuje Polinova vas. Sem sva z babico velikokrat šla nakupovat sadje in zelenjavo. Babičina hiša ni daleč od tod. Čez petnajst minut bomo tam!'', je veselo dodal. In res čez petnajst minut smo prispeli. Vsi smo si oddahnili.
05. maj 2010
u20705
u20705
ful dobr nadaljuj plisssss
05. maj 2010
u16997
u16997
okey..BOM ZDEJ...aja BtW! kraji so zmišleni...
05. maj 2010
u16997
u16997
Ko smo prispeli do hiše smo parkirali in pozvonili. Babica se nas je razveselila in nas povabila noter. Ponudila nam je kekse in pijačo. Jaz sem vzela le en keks in vprašala kje bom jaz spala. Babica mi je pokazala sobo, ki je bila na podstrešju. Šla sem po prtljago in vse lepo zložila. Že sem se veselila tedna z babico in staršema. V sobi sem zagledala zavese in sem bila prepričana da se za njimi skriva okno. Razgirnila sem zavese in pustila soncu, da je posijalo skozi okno v mojo sobo. Soba mi je bila kar všeč razen starih omar in predalov. Po policah je bilo vse prašno. Malce sem pobrisala in se odpravila navzdol v dnevno sobo. Babica je že pripravljala kosilo saj smo se tako dolgo potikali okoli, da je ura že poldne. Stopila sem v kuhinjo, da bi ji pomagala pa mi je rekla, da se naj grem raje spočit. Privolila sem!
05. maj 2010
nadaljuj plis!
05. maj 2010
prosim
05. maj 2010
u20705
u20705
05. maj 2010
u16997
u16997
Ok....
05. maj 2010