Forum
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
ZDRAVO!

Pisala bom novo zgodbo.

KRATKA VSEBINA:
Andreja in Andrej sta brat in sestra, ki imata ločene starše. Živita pri mami. Nekega dne pa mama pusti Andrejo in Andreja pri babici in detku ki ju nista poznala. Obiski bi lahko bil osoden oz. je na nek način bil.

PRAVILA:
-ne oglašuj
-lepo se obnašaj

UPAM DA JO BOSTE BRALI
26. junij 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next
26. junij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
bom kar začela pisat in uam da vas pritegne

1.del

Sem Andreja stara sem 14 imam brata ki mu je ime Andrej in je star 12. Imama eno skupno reč in ta je da ne poznama svoje babice in dedka. Ker so poletne počitnice boma z bratcem prvič obiskala babico in dedka. Mame sicer ne bo zraven saj jo babica in dedek ne marata ker je kot otrok pobegnila od doma. Komaj že čakam na jutri saj jetri odidema. Imam še par stvari katere moram vzeti zraven ko končam s pakiranjem grem v posteljo.
NASLJEDNI DAN:
Z bretom sma že na železniški postaji. Saj sta babica in dedek v drugem mestu. Vlak bo vsak čas pripeljal sem rekla Andreju. Ko sem mu to rekla je vlak zares pripeljaljal.
Vstopila sma. Ker je bilo zelo zgodaj sma vso pot spala. Ko sma prišla na cil sma se le zbudila. Ko sem odprla oči sem takoj zagledal babico in dedka. Na prvi pogled sta se sdela prav super človeka. Hitro sma stekla do njiju. Babica in dedek sta naju celo pot spraševala kaj rada počnema. Zdela sta se super. Mislila sem da ne bore iti nič narobe. Ko smo prišli do doma nama je dedek razložil da nesmema v klet ker je tam veliko plesni, da nesmema v staro lpo ker je v tako slabem stanju da se lahko hitro zruši in da morama zaspati oz. biti v postelji ob 21.30 pri tem ni povedal razloga zakaj. Babica nama je povedala da zelo rada kuha in da če se nama kaj zalušta naj pridema k njej.

Se opravičujem ker je Next tak kratek samo nimam časa
28. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
29. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg