Forum
u15267
u15267
nekega dne sva se z mojo bf odpravili iz šole proti mojem domu kjer naj bi naredili nalogo in
kasneje gledali ljubezeske filme.pa ni bilo tako.med potjo so mimo naju zdrvele kolone gasilcev,policistov,reševalcev ker pa nisva hoteli vedeti zakaj sva naprej počasi nadaljevali pot.
zadnji ovinek pred našo hišo zagledava dim .hitro stečeva,ko pa zagledam našo hišo ,pogorelo do tal sem omedlela.pia(bf)je takoj poklicala reševalce ki so me kasneje zbudili.vprašala sem če je bil kdo v hiši ,rekli so mi da ni bilo nikogar notri le da sta moji zlati ribici pečeni kot na žaru.vprašala sem za mikija(mucek) in lučko(psička) ,potrdili so mi da sta v redu ker sta se ravno takrat ˝sončila˝ na terasi.prašala sem kaj je bil vzrok in povedali so mi da je bil moj telefon ko se je polnil je polnilec od prevelike vročine zagorel.jooooj še telefona nimam več.
13. januar 2011
u15267
u15267
ko so starši prišli domov so bili celo veseli ,samo morali smo se preseliti v staro hišo v kateri naj bi strašilo in naj bi vsak ki je kadarkoli živel v tej hiši umrl 7 dni kasneje!
GROZAAAA!!!!!očka me je pospremil do moje sobe.zadržala sem dih...... in jo odprla bila je zelo ...črna,saj naj bi tu pred nami umrla zvezdnica ki je imela gooth stil ,kar pa ni zame in takoj sem poiskala barvo in jo prebarvala v modro!!! mami je takrat že skuhala večerjo medtem ko sva midva z očijem ravnala obleke v omare.po moji najljubši večerji(makaroni z sirom)sem se odločila okopati.ko sem stopila izpod tuša sem na ogledalu opazila...
13. januar 2011
next
14. januar 2011
u15267
u15267
o nežža ! a bo zgodbica o men pa roku?

na ogledalu sem opazila napis YOU WILL PAY FOR THIS!!
takoj sem stekla po očija in mami,vendar ko smo se vrnili v kopalnico napisa ni bilo več. starša sta mislila da se mi meša!! arrrrr sovražim ko mi starši ne verjamejooo!!!!
bila sem zelooo jezna na starše zato sem se odšla v svojo sobo na računalnik pogovarjat s pio in ogovarjat starše.zvečer sem šla spat šele ob 2.30 zjutraj.nisem smela zaspati bilo me je strah...
14. januar 2011
u15267
u15267
http://i600.photobucket.com/albums/tt83/soso_jkh0/decbee3f9d.jpg
14. januar 2011
u15267
u15267
NEXT
14. januar 2011
u15267
u15267
starša sta me zbudila ker sem si pozabila prižgati budilko.in to že ob7.00 nisem imela časa za tuširanje kot ponavadi zato sem se na hitro začela v kopalnici urejati.ko dalj časa umivam zobe in gledam v ogledalo se pojavi prikazen v črni dolgi halji in mi zašepeta na uho:YOU WILL DIE!!prijelo me je bruhati!!!ampapk na srečo nisem,ker je prikazen izpuhtela !!!staršem nisem povedala ker bi mislili da to delam da pridobim njihovo pozornost
15. januar 2011
u15267
u15267
zato sem se na hitro oblekla in se odpravila peš u šolo.odšla sem po pio in potrkala na vrata njene hiše,ko enkrat slišim kričanje!!!tečem za hišo,ko vidim njeno mamico na tleh vso krvavo in najbrž mrtvo .na trebuhu je imela zarezan napis :you will die!!okej kar je preveč je preveč !!!pia mi je posodila telefon ker se je moj zažagal!!poglicala sem rešilca,policijo skratka naredila sem kaos kot da je nevemkaj.reševalci so jo takoj odpeljali v bolnišnico,policisti pa so naju spraševali kaj se je zgodilo .
17. januar 2011
u15267
u15267
slikca mene pia je bla pa prej
nwm če bo delal upajmo!!
17. januar 2011
u15267
u15267
ne dela!!!!! dala jo bom za svojo sliko profila!!
17. januar 2011
u15267
u15267
KO SE JE PIA POMIRILA SEM ŠLA V ŠOLO.TAM PA SEM OPAZILA GRUČO FANTOV KI SO SE SPRAVLJALI NA ENEGA.ODŠLA SEM TJA IN ZAGLEDAM NAJLEPŠEGA FANTA NA SVETU,DA BI MU TUDI JUSTIN BIEBER ZAVIDAL.SKORAJJ POPOLN.FANTOM SEM REKLA NAJ GA NEHAJO TEPSTI ,IN POTEM SO SE SPRAVILI SE NAME,NA SREČO SEM HODILA NA KARATE IN ŠE NISEM POZABILA KAKO UDARITI .RES JE DA JIH JE BILO 5 AMPAK TRENUTEKZA TEM SO VSI LEŽALI NA TLEH.FANTU JE BILO IME ROK,PRAŠAL ME JE ČE BI ŠLA V NEDELJO Z NJIM NA SLADOLED IN REKLA SM JAA...
NEŽA TERZIEV LAHKO KOMENTIRAŠ SAMO Z NEXT KR PREDOBRO VEŠ U KERGA SM
20. januar 2011
next
22. januar 2011
u15267
u15267
v nedeljo sem zelo zgodaj vstala in skoraj pozabila na >duhca< ,ko sem odšla v kopalnico pa se je prikazal za hrbtom jaz pa sem ga nepremišljeno prosila če mi pomaga pri izbiri oblek!! kar naenkrat pa je postal prijazen in rekel da mu je ime benni,umrl pa je v tej hiši ko je bil star 13 in da se hoče maščevati vsakomur ki bo tu živel
20. februar 2011
next!!
22. februar 2011
pa dej next noooooooooooo!
22. februar 2011
sej ne se bat duhovov jst jih vse razumem in me jih ni strah
23. februar 2011
u8794
u8794
nexttt
23. februar 2011
u15267
u15267
vprašala sem ga zakaj pa me je grdo pogledal zato sem načela novo temo in mu pokazala kratko obleko in jeans kavbojke in še krilo pajkice pa eno cutee majčko!!
izbral je to s pajkicami in vprašal me je kako mi je ime in rekla sem mu da lana in da sem stra 12,5 let.spoznala sem da je kar cute in prijazen!zahvalila sem se mu in ga vprašala če gre z mano in odgovoril je da gre !!počasi sva hodila in s časoma sta se najini roki dotaknili in takrat sva ka trznila in oba zardela!spremenil se je v nevidnega vendar sem čutila njegov dotik vse dokler nisem prišla do roka !! on je naredil smisel v mojem življenju,ampak benii pa je moje življene poživil in polepšal!! rok me je vprašal kateri sladoled želim in rekla sem red-bul ki ga delajo iz pomaranče. mmm slasten je bil!sprehajala sva se po parku do noči in potem ko sem se odpravla domov se je benii spet pokazal in vprašal kako sem se počutila in rekla sem v redu. vprašala sem ga kje so bili njegovi starši ko so ga ubili in odvrnil mi je če res želiš vedeti ti pa povvem lastnoročno so me moji starši z nožem ubili ker sem bil pač tako divji!!
ali še živijo ??sem ga vprašala pa mi je odgovoril z ne ubil sem jih!!milo za drago sem jim naredil!! ko sva prišla do doma sem ga s solzami v očeh vprašala kdaj boš pa ubil nas ??
rekel mi je :vi ste družina ki je pršla sem ker vas dom še popravljajo vendar sem jaz povzročil to nesreo,hotel sem da prideš sem,všeč si mi lana kaj ne razumeš?zaljubljen sem vate? takrat se mi je zvrtelo in padla sem po tleh nezavestna...
14. marec 2011
neeext!!mooooja
14. marec 2011
u15267
u15267
lupe ti tud moja
benii me je pobral in nevidno in neslišno odvlekel v mojo sobo ,odšel je v shrambo in
poiskal alkohol ,odšel v mojo kopalnico in poiskal vato za ušesa in malce namočil alkohol v vato in mi pomolil pred nos.to je držal toliko časa dokler se nisem zbudila!potem me je vprašal kako sem in rekla sem vredu. in vprašal me je če se kaj spomnim in rekla sem vse čeprav vem samo do sladoleda naprej pa ne!! bila sem utrujena in ulegla sem se nazaj in zaspala
16. marec 2011
next
19. marec 2011
u15267
u15267
imela sem zelo čudne sanje sanjalo se mi je da sva se z beniijem poročila (ko sem bila starejša seveda).zbudila me je budilka .joooj noe no konec vikenda in spet moram v ta pekel = ŠOLA!!!!!!!!!!!!sovražim joooo !!!!!začela sem se oblačiti in nenadoma sem se spomnila na pio ! joj nisem je obiskala ,oh sem res tako slaba prijateljica?-sem pomislila nenadoma pa oseba za mano reče :ne ti si čisto v redu. nisem se ustrašila le obrnila sem se in opazila da je neka oseba v moj nos molela šopek rdečih....vrtnic? ne tulipanov¨¨
19. marec 2011
Next ?

P.S : FuuuŁ smeh ;D
19. marec 2011
u41755
u41755
sej tulipani so tut ok hhh...drgač pa zlooo fajn....next?
19. marec 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
20. marec 2011
u15267
u15267
sprejela sem jih in močno vdihnila lep in nežen vonj tulipanov ,ampak smola pa taka alergična sem na cvetni prah in sem začela kihati kot nenormalna po celi sobi!benii pa se ni ustrašil in ni stal kot lipov bog (kar večina fantov stori)ravno obratno ,stekel je k meni in mi ponudil robček. hvala sem rekla.potem sem videla koliko je ura in si z vso hitrostjo pripravljala knige in jih kar metala v torbo.obula sem si čevlje in oblekla jakno ,nato pa stekla v šolo!in kot strela z nikoder se je pred mano prikazal avto in to takrat ko sem tekla čez cesto,ampak nisem sem mogla premakniti ,in avto se je vse bolj približeval in se ni hotel ustaviti nenadoma pa sem zletela naprej v travnik .
ko sem lahko vstala sem pogledala okoli sebe in zagledal benii-ja 1 in benii-ja2
mislila da sem dobila pretres možganov ampak,ko sem malo bolje pogledala sem videla da sta dva benii-ja...
20. marec 2011
u41755
u41755
neeext
21. marec 2011
u15267
u15267
še parkrat sem pomežiknila za bdw.samo kasnej sta se ustavila in pogledala mene.
O.o. ustrašila sem se ko me je neka roka zgrabila in odvlekla stran.nisem mogla pogledati,kdo je bil ampak imel/a je močne roke.končno sva se ustavili ko sem ugotovila da me je vlekla pia.bila sem tako vesela da sem jo končno videla.bila je zelo drugačna totalna emo.
21. marec 2011
Next ? : D
21. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg