Forum
Pisala bom zgodbo (nekaj bo resničnega, ne pa vse) in bo zelo napeta in razburljiva.
Sem Sanja:

To je moja sestrica Maja:

Moja mami Kaja:

Moj oči Štefan:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zbudila sem se, in zagrnila zaveso ker mi je sonce sijalo naravnost v oči. Vstala sem in se napotila v kuhinjo na zajtrk. Nahitro sem pojedla kosmiče in se oblekla. Danes je bil zadnji dan šolskega leta. Hodila sem v 8. razred in komaj sem čakala počitnice.
~Ko sem prišla iz šole:
"Živjo oči, mami je še v službi?" sem izjavila takoj ko sem prišla v hišo:

Kmalu sem ugotovila, da sem doma sama in na kavču v dnevni sobi sem opazila listek:
Sanja! Prosim, pojdi v vrtec po Majo in popazi na njo dokler ne pridem. Kaja je na fotografiranju za novo revijo, jaz pa imam služben sestanek. Bodi pridna, oči
~ Odhitela sem v vrtec po Majo, in ker je bila lačna sem ji doma pripravila palačinke. Za nekaj časa sem jo pustila samo v dnevni sobi, ko sem šla na wc. Ko sem prišla nazaj, jo ni bilo nikjer. Preiskala sem celo hišo. "Maja?! Kje si?!" sem nestrpno klicala. Kje je? Zelo me je skrbelo za njo. In če jo ne bom našla dokler ne prideta mami in oči, posta rekla da sem neodgovorna! MORAM jo najti! "Kaja!" sem zaklicala še zadnjič, ko sem preiskala vsak prostorček v hiši. Ven ni mogla iti, sem pomislila. Saj so vrata zaklenjena. Spomnila sem se. Ostala je samo še "Klet!" sem se spomnila. Odhitela sem po stopnicah za v klet. "Maja?" sem rekla. "Au!" zabolela me je dlan. Pogledala sem jo, in kri je že curljala po tleh. Nisem je mogla ustaviti. Z ničemer. Vendar kapljice krvi na tleh so se združile v številko: 1426....
NEXT?
09. marec 2012
Vsaj 2 nexta!
09. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg