živjo imam pač temo.da napišemo grozljive,srhljive,zelo grozljive zgodbe ki naj bojo kratke.največ 25 do 30 povedi .lepo prosim!!!in moja največja grozljivka ki se gledala 15 minut je MORA V ULICI BRESTOV.ne priporočam otrokom od 12 let .nit jaz ne bi smela gledat.

l.p
18. april 2014
nekega dne sem z prijateljico ano šla v picerijo .bilo je pozno.z nama je šel tudi sošole tilen.v piceriji je prišla prijazna služanica 20 letna.in bila je čisto normalna.nato zjutraj ko smo šli v šolo je pred blokom bila ta picerija.in pisalao je da je zaprta.po šoli smo pogledali zakaj.in izvedeli smo da je bila ubijena,takrat ko smo jedli.ob 12.30.bili smo začudeni.od takrat ne gremoo nikoli več v picerije

IZMISLILA SEM SI A VAM JE VŠEČ???
18. april 2014
no ja mogoče ma dč
19. april 2014
u165577
u165577
Neeext
22. april 2014
ok napišite cool zgodbe prosim
26. april 2014
noo še eno mam za vas
27. april 2014
komaj sem čakala soboto saj vendar sem vsako soboto samo doma...in ko je bila sobota zjutraj sem ustala ob 7.00 poklicala sem prijateljice na žur...obmetaavale smo se z blazinami kot ponavadi.proti večeru smo se odločile da bomo poskusila priklicati mojega mrtvega brata .poskušale smo pol ure vandar ni bilo nič .drug dan sem s starši šla prijateljem in zaradi nujnega opravka so mogli it...jaz sem se z taxijem vrnila domov,kjer me je pričakala razmetana hiša spomnila sem se kaj se včeraj zgodilo šla sem takoj v mojo skrvno votlino ko so starši prišli sem jim vse povedal a povedali so da je pred nekaj leti živel kau en duh...

upam da vam je všeč pa lahko od zdaj več kot 30 povedi ...
27. april 2014
še eno bom napisala
27. april 2014
u165577
u165577
Neeext
27. april 2014
ok daj napiši zgodbo a ne ?
27. april 2014
u165577
u165577
Ja 1x sm jo ze zacels pa,se mi je zbrisal
27. april 2014
ja nevem mors napisat lahko kratko če hočeš
27. april 2014
noo bil je petek moji starši so se zelo čudno obnašali..ampak sem na to pozabila šla sem v šolo o 14.00 sem prišla domov.pri kosilu ker sem rekla da ne morem več jest me je mami z vilico zbodla hotela sem zbežat vendar me je še oči ...preživela sem in odšla sem v sobo starši so pa pospravljali ko sem prišla dol so se delali kot da ni bilo nič pozanimala sem se v knjigag kaj to vbilo zvedla sem da je v njihovo telo šel demon..zelo sem se ustrašila ker prej smo se v šoli vampirjev kjer sem hodila govorili da je to zelo nevarno ko sem napolnila 18 let sem odšla od doma .odšla sem v paris ampak tudi tukaj me njihov duh zasleduje povsod ker sta umrla pred 1 leto...
27. april 2014
u165577
u165577
Neext
Bom probala zle napisat zgodbo sam sm na fonu
27. april 2014
ok je
27. april 2014
v torek so starši prišli po mene v šolo ker sem zbolela .ko sem zbolela sem bila vščas sama doma.poslušala sem na mp3 glasbo ves ta čas.in igrala sem se z mojim kužkom monolom .negdo je pozvonil starši niso bili bil je neznanec usmilil se mi ker je deževalo notri ni delala žarnica zato jo je kau popravil ko je odšel sem šla spat v postelji me je pričakala lobanja nož in kri in nadpis TO SO TVOJI STARŠI .aaa sem zakričala in nikogar ne sprejemam več kar tko v hišo itak da ne morem saj starši so v nebesih ostali sorodniki me pa sovražijpo ker mislijo da sem jih jaz ubila ker kau niso takrat bili v službi...
27. april 2014
u165577
u165577
Bil je petek in s sestro sma bili sami doma.Bilo nama je dolgas ceprav je bils ura enajst nisma sli spati.sla sem v kuhinjo in di nalila sok.naenkrat pa,je sestra zakricala.stekla sem pogledati kaj se je zgodilo a je nikjer ni bilo.pogledala sem vse prostore nic.vrnila sem se nazaj v dnevno in videla sporocilo:
VRNIL SE BOM POTE
je pisalo s krvjo.zelo sem se prestrasila.pograbilasem cevlje in stekla ven.nisem gledala pod noge in se dpotaknila.nekdo mi je ppmagal ustati.pogledala sem gor in videla okravljenega cloveka z nozem bil je zadnja stvar ki sem jo videla.

Kok se ti zdi.mal je napak
27. april 2014
ooo zelo dobro res cool zelo fuul dobr res pa tut če so napake res super
27. april 2014
kako0 se ti zdijo moje kera ti najboljša ?
27. april 2014
u165577
u165577
Najbolsa mi je druga
27. april 2014
u165577
u165577
Pa fuul so fajne
27. april 2014
ok hvala
27. april 2014
u150899
u150899
Next
27. april 2014
u150899
u150899
Next
27. april 2014
ok napiši in prosim da bojo zelo cool-
27. april 2014
Grozljivka:mama in oče sta šla na večerjo pa sta poklicala varuško za otroke pa ju varuška pokliče po telefnu če lahko gleda televizijo POGOVOR:

varuška:a lahko gledam televizijo

oče:ja

varuškaa a lahko pokrijem tisti kip angela ki je na okenski polici, ker je srhljiv

v telefonu je tišina!

oče: pojdi iz hiše uzemi otroke in pokliči policijo!

mama in oče prideta pa vsi ležijo mrtvi na tleh!
no to je ena k je napisala moja prijateljica lina
30. april 2014
zdej vam napišem 5 ali več ker me ne bo več velik na igre123..žal
11. maj 2014
v petek sem imela tekmo za ritmiko..ko je naša skupina končala sem imela čuden občutek.pa nevem zakkaj,,,...ko so bile podelitve sem imela vizijo kako vsi ležijo mrtvi.in bile smo prve.ko mi je vaditeljica nejka dala medaljo je imela čuden pogled.zelosrhljiv.ko sem šla na WC in se vrnila so bili vvsi mrtvi rrazen nejke ,ki je v rok držala velik kuhinjski nož.zelo sem se prestrašila ko sem hotela zbežati sem se zbudila in ugotovila da sem sanjala.ampak sem hotela spati s starši ko sem šla v njihovo sobo so bili mrtvi.
11. maj 2014
dobila sem svojega konja in sem bila zelo vesela.šla sem v konjušnico...pa sem opazila da ima krvav uč.poklicala sem mačeho in očija ona dva sta pa poklicala veterinarja.zelo sem se bala.ampak vse je bilo uredu.jemljal je zdravila..ko sem šla v lekarno da mu kupim sem srečala sošolko tereso.ona je imela tut krvav uč.ko sem je vprašals kaj je je izginila.doma so tut meli vsi krvav uč .nato sem šla mamici ki mi je povedala skrivnost da to ona storila.ooo f...sem rekla in zbežala potem je še meni to naredila.nato smo vsi počasi umrli in nastala je zemlja,ker smo bili vsi duhovi
11. maj 2014
ostale bom napisala pol
11. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg