Forum
Deklica Anna, ki je stara 13 let se je odločila da bodo letos njene počitnice drugačne in se bo udeležila letošnega tabora.

a napišem zgodbo?? (z to temo) !?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. januar 2011
pustolovska zgodba
14. januar 2011
u32306
u32306
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. januar 2011
u34333
u34333
next
14. januar 2011
zjutraj jo je bilo zelo strah saj ni poznala nikogar. sprejela jo je prijazna učiteljica Katarina, ki je bila vodja tabora. vozili so se dolgo, vendar so prišli še pred temo. postavili so šotore in odšli spat. (Anna je bila zelo lepa deklica, vse si je upala in usi so jo imeli radi) zjutraj so imeli zbor. Tam je Anna spoznala nove prijatelje, Ter zagledala tako lepega fanta kakršnega še ni videla.....
14. januar 2011
u34333
u34333
next
14. januar 2011
u32306
u32306
next
14. januar 2011
in pol jo je un tip pogledu. Anna ni vedla kaj nej dardi, pa mu je pomahala. Ampak pol je ugutovila da splooh ni pogledu nje ampak njeno prjatlco, Anni pa je pomahu en bajsi . ko so šli na malico je zmankalo prostora, zato se je mogla Anna usedt k njemu...in seveda ju je blo najprej sram, ampak pol sta začela govorit....use prjatlce so ji ble fuš kr je govorila z najlepšim tipom na taboru..naslednje jutro Anne ni blo več u svoji pojstli.....
14. januar 2011
u34333
u34333
next
14. januar 2011
usi so jo iskali....našli pa so jo pri jezeru kjer je z fanti lovila ribe. ko so jo pripeljali nazaj+use fante so morali iti na zajtr (saj so ga že vsi drugi pojedli). Anna je bila navdušena nad taborom! tisti dan so odšli peš na bazen. Anna je bila vesela, saj se bo lahko z fantom zbližala in izvedela njegovo ime. ko so prispeli se je Anna ulegla poleg njega in spet sta začela govoriti. izvedela je kako mu je ime...KRISTJAN. potem sta šla v vodo. ker Anna ni zdala ravno plavati jo je Kristjan vsega naučil. pogovarjala sta se v jutrišnem dnevu, ko naj bi imeli orientacijo. Naslednje jutro so fantje za v svojo skupino izbrali Anno. Anna ja bila zelo vesela. Odšli so po poti po kateri so vodile rdeče zastavice. ker pa so bile Kristjanu ušeč težave, so se zmenili da grejo nekam drugam.
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
am...sam neki zdj bom jst govorila kokr da sm jst ta Anna k se mi zdi da je to fuul laži
15. januar 2011
prišli smo na najlepši kraj kar sm jih videla....plitvo jezero, z čist čisto vodo...pa en slap..woow kaj je blo lepo.! prvo kar smo nardil smo postavl šotor (orentacija traja 3 dni) pol smo šli lovit reibe pa kopat....to je biu definitiuno moj najlubši dan...res nikol nom pozabla pol smo zaukurl ogn, čeprov nm je delal mal težav smo se sam smejal ampak nam je uspel. jas pa Kristjan sva mela svoj šotor.....nevem kaj se je zgodilo tisto noč sam bla sm drugačna...bla sm zalubelena...woow keri občutki. nom vm zdej v lubezni govorila...ampak tko blo je noooro!,.... zjutri smo se šli kopat u jezero...mami me je najm desetkrat usak dan poklicala.....pol smo šli pa naprej. stran od najlepšega kraja...Ampak so mi ublubl da se zadni dan vrnemo sm....z mojm prjatlcm pa da se mo mel najbuš..
in pol smo hodil....molo dlje dokler nismo pršl do zapuščene planinske koče....
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
vav!
15. januar 2011
in u tisti koč...je blo vse vidt ko novo ko da bi tle nekdo živev...ampak je blo use prašn tko da 2% možnosti da tuki kdo živi......use smo lepo spucal in tm prespal.......zjutri pa naj bi se vrl u tabor ampak nam še itaq ni blo dost lepih kraju in smo šli še deli, še viši....in splačal se je, vidl smo srne, zajčke use ni dani.....res je blo lepo....zmankval nam je pijače, ampak smo hmal pršl do potoka in se tam napil in si natočil novih zalog. ob potoku smo se spuščali v dolina. Prepričan smo bli da bomo pršl do tizdga lepga jezeera...in komi smo čakal. pot je bla fuuul strma, na srečo smo pršl brez poškodb pršl smo u dolino. ampak ne do jezera do reke....bla je prašna in umazana. Barva ni blo lepa modra ampak od umazanije skor uranžna....moja prva beseda je blo OMFG fuuuuuui!!!!! res smo bli presenečen....ampak pol smo šli naprej in pršl do ogromne tovarna z naapisom SMRTNO NEVARNE KEMIKALIJE. Iz tovarne je prišou en bajsi, debev, grt, čist prašn...na njegovi dougi zvezlani bradi je imeu drobtinice kruha...fuuj. Zaupiu je MULARIJA KVA VI TLE IŠETE MRŠ!!!...in začeu strelat za nami....mene je blo tok strah ko še nikol....
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
tekl smo u hrib in pršl u gozd...tmn, hladn.....fuul me je klo strah, mislm da tud ostale ampak mene definitivno najbl. Ni blo signala oojoj nemorm poklicat mami. Zihr nas že usi išejo...pa še u kratkih rokavih sm bla.....blo je leden..hodil smo, nimso vedl kam...Kristjan mi je posodu jopco....še kr smo hodil vedno bol tmn pa vedno bol hladno...kam smo pršl???? zakaj nismo hodil po rdečih zastavcih?? kake kazni bomo dobil??? se bomo sploh vrl??? bomo mogl za skoz zapustit tabor??? to so bla naša uprašajna.. skušalsmo zukurt ogn in postaut šotor, ampak je preveč pihal. zato smo ostal na prostem...res da smo bli zaspan ampak mislm da ni noben zatisnu uči! zjutri smo šli naprej..še vedno čista tma...ko da bi blo sred najhujše noči...pol smo pršl u mal svetlejši del amoak še vedno samo tema.....in pol smo se ustavl..Kristjan je splezu na drevo da bi pogledu mau naprej in reku da vidi va. še eno noč smo moral prespat v gozdu...fantje so že spali jst sm bla pa budna...in sm tm udaljav slišala en pogovor. Kam so šli te mulci?? mormo jih ubit..nesmejo povedat policiji. in za dogaz da nism imela prisluhe sm slišala pok puške!!! fantje so se zbudil...res nas je blo strah...
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
sam da se sponem
15. januar 2011
u34416
u34416
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
15. januar 2011
zjutri smo čist prestrašeni šli neprej..in pršl do vasi kot je reku Kristjan....šli smo vo gostilno in uprašali za telefon. možki nas je samo debelo gledu in začev neki momlat:mkdChz?...nč ga nismo razumel....v gostilno so prišli možje in med njimi je biu tisti bajsi iz tovarne....hitro smo se skrtili in neopazno odšli..kmalu so se vrata gostilne odprla in začelo se je upitje in tek...v naši smeri..gredo zanami?? hitro smo tekli vendar smo bili prepočasni...
15. januar 2011
u14318
u14318
next next next!!!!
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
ujel so nas...in odpelal u tisto tovarno. tam so nas zaklenil v kletke..kot da bi bli najhuši tigri...neki časa smo bli usek u svoji kletki pol pa so odpelal Kristjanovega prjatla Andraža. Noben ni vedu kaj mu bodo nardil in še zdej nevemo kaj so mu....sam vemo da se ni vrnu. nikol. nasledna žrtev sm bla jst....ko so me skušal povlečt vn iz kletke sm se začela dret in u tistm trenutku se je Kristjan po čudežu osvobodil...hitr me je uzeu u naročje in začeu teči....iz tm vn se je blo seveda nemogoče izmuznt zato sva se samo skrila v velikansko škatlo....uni so misl da sva ušla in dva sta naju šla istkat....
15. januar 2011
DjHiitNeeXxxT"!!!
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
next fajn je
15. januar 2011
splooh nwm kok je bla ura ampak predvidevam da bol zvečr....no takrat sva slišala ropotanje...vrjet je pršu tovnak....u sobo so ustopili ljudje...newem kdo so bili saj sm bila v škatli....uzeli so škatlo in jo postavili v tovornjak....pelali smo se. Joj kok sm bla vesela...končno civilizacija, prijazni ljudje...kr žarela sm ....pelal smo se res doug...ko smo pršl so škatle dal dol iz tovornaka...še kr sva bla not. nemogoče je blo pobegnt...nesl so naju nekam drugam.., res nism vedla kje sva. pa sva le pršla iz škate..nisva se mogla premikat. pršla sva vn...nevem kako bi rekla ampak ko sva pršla vn sva blo na krovu..ker filing..kam greeeva? ladja oo fucq...ke sva??
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg