Forum
u106850
u106850
Preden začnete brt: VSE JE IZMIŠLJENO

Hy! Sem Rosemarry na kratko Rose. Stara sem 13 let moja
najboljša prijateljica je Bella in se zelo dobro razumeva.

Danes je prvi dan v januarju prost dan šole! Jupi! Seveda sem
takoj poklicala Bello da bi se dobili v Slaščici (najini najljubši
kavarni in prekarni) ter si naročili obilen zajterk francoske
rogljiče z čokolado in kakav. Prvo sva se malo pogovorili o šoli
potem pa je Bella kar naenkrat izjavila:

j-jst b-bela

b: A mislš da bojo znanstveniki kdaj odkrili dokonca
kaj je 3000 green?
j: Kaj sploh je to?
b: A še neveš?

se nadaljuje ...

A boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. september 2012
u106850
u106850
No bom kr nextala da bo bolj zanimiv
14. september 2012
u106850
u106850
j: Ne sej mi ni noben tega omenu
b: pa sej že cela šola govori o tem
j: kaj???
b: No vglavnem sej veš čarovnija pa te reči no vglavnem prva je za 3000 green ugotovila Elize Bot. S prjatli je šla na izlet tja v ameriko. lih so si odšli ogledati okolico hotela ko je Elize nekaj zadišalo vdihnila je in se kar naenkrat spremenila v 3 letno punčko vsaj to so zatrdili njeni prijatelji potem nevem kako so ugotovili da je bilo to 3000 green čeprav
noben točno ne ve kaj naj bi to pomenilo no vglavnem si dojela? kot neka čarovnija ki te pomladi in te reči. razumeš?
j: no ja recimo.
b: znanstveniki se še zdaj borijo da bi odkrili to čudno reč...
kar naenkrat je zavladala tišina.
j: greva v kino kej gledat?
b: lahko
in že sva se z avtobusom odpeljali v kolosej. ogledali sva si you again po koncu filma pa sva odšli v McDonalds. Naročila sem McDouble in pomfri Bella pa ni bila lačna. Po koncu lepega dne se je Bella odpeljala z avtobusom jaz pa sem morala čakati na naslednjega. Čakala sem nekaj časa potem pa se je že stemnilo in postalo je hladneje čakala sem še nekaj časa ker pa avtobusa še ni bilo sem se odločila da grem peš. Bilo je kar srhljivo in sem vmes malo zašla v neko enosmerno ulico. kar naenkrat pa sem pod svojimi nogami zaslišala odmev. Je bil morda le kanal ali... v tleh sem našla zarezo in opazila da je dol votlina. Dol je vodila vrv. Brez okrevanja sem se spustila ko pa sem bila že daleč pod zemljo sem se zavedala da nisem naredila najbolje. Končno sem prišla na dno. Sredi sobe je stal sam...
14. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg