Forum
StarFire
StarFire
Živjo torej pripovedovala bom zgodbo Gozdna strast, ki govori predvsem o lisicah, ki so moje najljubše živali uglavnem vmes bo nekaj znastvene fantastike potrebujem vsaj dva Next da lahko zgodbo pripovedujem
02. januar 2018
Next u lisice so moj spirit animal
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Ok potrebujem še en Next da začnemo
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Dobro no nadaljevala bom le z enim nextom
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Nastopajo Abby, Jack blue, Goldsilver, Cristal clarity in Rainbowstorm
(vsi so lisice)

Nekega čarobnega jutra je iz votline iz zemlje pokukak špičast nosek. Abby je vohala vonj dreves in razmišljala o dolgem vročem poletju ki prihaja. Ko se je dobro zazrla v daljavo je zagledala Goldsilver in Cristal clarity kako sta se nemoteno igrali na jasi obsijani s soncem. Abby se je prekucnila čez zavozlan košat rep, se stresla in oritekla h Goldsilver in Cristal clarity. Igrale so se in mimo sta prišla Rainbowstorm in Jack blue Abby, Goldsilver in Cristal clarity so jih zatrapano gledale in Rainbowstorm je s pogledom ošinil Cristal clarity, Jack blue pa lahkotno ujel Abbiyine šrlatne oči. Abby je zardela in se nasmehnila. Goldsilver pa je odšla z jeznim obrazom v lisičino njene zelene oči so se spremenile v silno rdeče. To je pomenilo maščevanje!
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Tisto oritekla sm misnla pritekla
02. januar 2018
Um... samo povem lisica ne more zardet in ja ni važno Next
02. januar 2018
StarFire
StarFire
To je zgodba
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Dam se jaz Next ker hocem nadaljevat
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Gozdna strast 2. Del
Dodana oseba: Harry (lisica)

Ta večer je Abby stikala po gozdu za ježi ali gozdnimi sadeži, ko je kar naenkrat zagledala dvoje RDEČIH OČI. Rekla je "kaj je zdaj to? A je to...", še preden je lahko izgovorila do konca je že na pol mrtva ležala na gozdnih tleh...
Zgodaj zjutraj jo je zagledala Cristal clarity in klicala naj kdo pomaga. Kot strela hitro je pritekel Rainbow storm in z listjem ovil poškodovano Abblyino telo. Abby in Cristal clarity sta ga pozdravili Rainbowstorm je poljubil Cristal clarity in hitro kot blisk odšel.
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Potrebujem nexte vsaj 2 proooosssiiimmm
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Cristal clarity mi je naj pri srcu
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
ᴛᴏᴡɴ_ɢɪʀʟ
ᴛᴏᴡɴ_ɢɪʀʟ
StarFire
StarFire
No tako zdaj bom nadaljevala...

Gozdna strast 3.del

Naslednje jutro je poškodovana Abby pogledala svojo zasčiteno ramo in sploh ni vedela kaj se je zgodilo, vse jo je gnalo proti temnem gozdu kjer jo je skoraj pokončala zver z rdečimi očmi. Potem je pritekla Cristal clarity in
videla, da se je Abby že zbudila rekla je,"Goldsilver že od včeraj ni nikjer, prosim ostani tu saj bom poklicala Jack blua da bo s tabo jaz grem iskat Goldsilver", Abby ji je prikimala in Cristać clarity je odšla...
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Še dva nexta
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Ti je všeč whitefox?
02. januar 2018
ja kul je sam lahko bi bolj improvizirala in mal drugac napisala sej nocm nc kej slabega sej je ful kul samo pomagat hocm za nasljednic pac nevem:

Nasljednje jutro je Abby začutila silno bolečino, pozabila je kaj se je prejšni dan zgodilo, njeno srce jo je gnalo proti temnemu, stranemu gozdu, kjer je bila ta strašna zver z velikimi rdečimi očmi...
02. januar 2018
no sej tudi jaz nisem nek pro neznam z besedami
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Vem jaz tud ne
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
StarFire
StarFire
Hvala seen Next rabm