Forum
Tu je ena strašljiva zgodbica ( imena so resnična in nekateri kraji tudi )

Nadaljujem ???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2010
u24566
u24566
ja
12. julij 2010
Osebe:
glavne uloge:
-Žiga (Jst)
-Domen ( moj BFF )
-Jure ( moj BFF )
-Davor ( moj BFF )
-Maja P ( Juretova sestra )
-Dona ( moja Zlata Prinašalka )
-Nika ( moja soseda in sorodnica )
stranske vloge:
-mami
-oči
-Jaka ( brat Nike )
-Tilen ( moj sošolc )
-Bor ( moj sošolec )
12. julij 2010
next

pa iz kere šole si
12. julij 2010
Bilo je pač običajno poletno jutro oči in mami sta šla na šiht jst pa sm spau do 7:00 ker sm morau it vn k Doni ( prej sm pozabu napisat še eno vlogo mojo sestro Anjo ). Ko sm po zajtrkovau sm odšeu na igrišče tam sta bila Jure in Maja.Nesrečo živimo v isti vasi in se lahko družimo.
Nadaljujem ???
12. julij 2010
jst sm iz OŠ Vavta vas šola k je Državni prvak v osnovnošolski košarki
12. julij 2010
Ko sm pršu na igrišče sm z Juretom igrau košarkaško igro Amerikanček. Potem sm jureta uprašu: EJ jurc zakva pa zmeri na igrišču taku piha ??? ( To je res ) Pa mi odgovori: Mogoče zatu k je zravn hoste.
Next ???
12. julij 2010
Tam zravn igrišča je tudi brunarica vbistvu Dom padlih Partizanov. Čez zaprašene šipe se vidi notri. Pa jst pa Jure pogledava skozi pa rečem: Ej a ma tvoj votr še tist klič od brunarce ??? jure: Ja ma zakva ???
Jst: Da bi šli notr pa bi en party nardil
Next ??? Nadaljujem ko bo 5 komentarjev
12. julij 2010
ja itak
12. julij 2010
a se od enga upoštevajo??
12. julij 2010
komentarji
12. julij 2010
ja ampak ne usi sm trije. Pa oprostite za napake k sm hitr pisu
12. julij 2010
mah sej ni nč
12. julij 2010
dej pls naprej piš k je ful hudo
12. julij 2010
Zgodbica je čist kul, ampak kar me moti, je:
* Lahko bi pisal u bolj pravilni slovenščini...
* Da v javnosti objaviš prava imena tvojih glavnih ulog...
Malo se zamisli...
Forum je le forum.
Vse odprto, na očeh javnosti...
12. julij 2010
+ Velike črke so iz mode !
(mislim na anketo zgoraj...)
12. julij 2010
pa joj no imena so pač imena
12. julij 2010
pa kaj ma zdej kle anketa z modo(halo cipresa)
12. julij 2010
mater ste nekateri zahtevni ( cimpresa )
12. julij 2010
cipresa*
12. julij 2010
ja je že 5 komentarjev
12. julij 2010
Ko je bila ura 11:00 sm šu domou k sm prišeu domov je moja sestra še spala. Poklicu sm Domna, Davorja,Tilna,Bora in Niko. Povedou sm im da bo zabava v Brunarici danes ob 19:00. Usi smo se dobil pred brunarco in začel z zabavo. v brunarci smo uštekal radio in poslušal glasbo. Ko je bila ura že 21:00 se je kar naenkrat razbilo eno okno v bruarci. Šli smo vn in bila je megla. Ko sm vidu v megli podobo moškega sem se zadru FANTJE !!!!!!!!! Usi so se ustrašl in rekl kva je.Pa sm reku tm je nekdu stau. Pa so rekl kje pa jst rečem tm je biu sej mogoče se mi je samu zdelu
12. julij 2010
Ko je bila ura skoraj pounoč smo saslišal da se gugalnica uzuni premika. Usi presrani smo si rekl sej nč ne piha. Ko je bilo ponoč smo usi šli domou.Ponoči sm sanjau o uni postavi v megli.
12. julij 2010
Naslednji dan sm mami povedou kva je blu učeri pa mi ni vrjela pa je rekla pejt raj u sobo ma si ne smišljuj. V sobi sm sestri povedu kva je blu pa sva šla na kompa pogledat posnetke od duhov pa na enm je bla v megli postava moškega taku k na igrišču. Potem sva se jst pa Nika pogovarjala u unmu učeri, pa nama je jaka skus težiu pa sva ga začela strašit z duhovi.
12. julij 2010
tu je tu za zdej se mi več neda pisat nimam več domišljije. Nadaljujem pozneje aja pa še neki COMMENT !!!
12. julij 2010
nadaljuj prosim!!!!!!
12. julij 2010
nadaljuj čim prej prosim ker je zlo zanjimivo pls
12. julij 2010
Popoldan smo se šli jst,Domen,Jure,Davor,Nika in Maja obmetavat z vodnimibalončki lovili smo se in stekli v gozd dougo smo tekli ko smo srečali čudnega kar malo srhljivega gospoda k je reku kva pa vi tuki dejlate? Pa smo rekli da se malo lovimo pa je reku Tukej nejmate kej počet. Zdeu se mi je zelo podoben uni postavi k sem jo videu v megli enaka višina oblika pa sm reku prijateljem hej pridite sm.Rekeu sm jim da je zelo podoben tisti postavi apak to ni bilo več kot 5 sekund ko smo pogledali ga ni bilo več izginiu je v megli ki se je kar naenkrat pojavila. Hitro smo stekli domou. Ko smo odšli enkrat na sprehod smo imeli sabo fotoaparat in malo slikali po gozdu nenadoma smo usi imeli občutek da na nekdo sledi ko smo slišali da se nekaj premika smo bežali in bežali!!! ko smo prišli domou smo si rekli samo HAHAHA najbrž je bila kakšna veverica. Ko smo pogledali slike smo na vsaki videli postavo ki se je skrivala za drevesi in nam sledila celo pot, takrat smo ugotovili da nas nekdo zasleduje!!!
12. julij 2010
jst nimam več idej če ima kdo idejo naj mi pošlje na golob.ziga97@gmail.com
12. julij 2010
daj piš naprej zelo srhljiv
11. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg