Forum
romke
romke
HEY
Tukaj bom pisala novo zgodbico in upam, da jo boste brali in, da vam bo všeč.
Uživajte v branju!

PROLOG:
Rahla sapica me je pobožala po licu in mi izbila grozne misli iz glave. če bi le lahko bi nanje pozabila, a kaj ko ne morem. Vsaj za zdaj še ne.
11. december 2017
Next, to bo še zanimivo
11. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next, se strinjam z Isabelle, deluje rahlo strašljivo
11. december 2017
romke
romke
1. POGLAVJE
Mehek mah me je božal po bosih nogah, ki so se kar utapljale v njem. Bilo je prijetno saj sem prej hodila po ostrih kamnih in drevesnih vejah. Temen gozd po katerem sem hodila ni dajal niti kančka varnosti. Na nebu ni bilo niti ene zvezde in luna kakor zanalašč ni hotela posvetiti izza oblakov.
Če bi le lahko bi se zdaj obrnila in vrnila domov, a nekaj me je gnalo naprej. Nekdo tam globoko v gozdu me je potreboval, to sem vedela.
Bila sem zelo utrujena in sploh nisem vedela, če hodim v pravo smer. No, saj tudi cilja nisem poznala, vedela sem le, da je nekje.
Hodila sem morda deset minut, ko nisem mogla več, preprosto sesedla sem se na tla. Šele takrat sem opazila, da mi podplati krvavijo. Za čudo sploh nisem občutila bolečine. Na tleh sem našla nekaj dolge trave in si za silo obvezala podplate. Nisem se mogla odločiti ali nadaljujem, ali naj raje počivam in grem potem naprej. Razmišljala sem in tehtala razloge, ko se je iz bližnjega grma zaslišalo ječanje.
-------------------------------------------------------------------------------------
Oprostita za kratek Next, mudilo se mi je. Mnenja, teorije?
Hvala vsem ki berete!
12. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Oh, tole mi je tako všeč! Sigurno bo srečala neko osebo, ki bo potem postala pomembna v njenem življenju, ji bo pa tudi pomaga. Ječijo običajno ranjeni ljudje, torej je v gozdu gotovo nevarnost.

Next!
12. december 2017
romke
romke
NASLOVNICA:

12. december 2017
Next
13. december 2017
Next
13. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Nexz
13. december 2017
romke
romke
2. POGLAVJE
Pogled sem usmerila v grmovje, iz katerega se je slišalo ječanje. Bilo me je na smrt strah. Počasi in čisto po tiho sem se začela plaziti v nasprotno smer, a zaustavilo me je ječanje, ki je zvenelo žalostno. Globoko sem vdihnila in izdihnila ter se obrnila proti grmovju. Še en vzdih in izdih. Počasi, čisto počasi sem se približevala grmovju iz katerega se je še vedno slišalo ječanje. Ko sem prišla do njega sem še enkrat vzdihnila in izdihnila, ter počasi razprla liste na grmovju.
Na sredi grmovja je ležal majhen volk! Prvo kar sem opazila je bilo to, da mu je manjkalo eno uho. Ubogi. Ni bilo čudno, da je javkal saj je bila rana še sveža! Hitro sem pograbila lubje od drevesa, ki mi je ležalo ob nogi in stekla do potoka, ki ni bil daleč stran. V lubje sam dala nekaj vode in stekla nazaj do malega volkca ter mu oprala rano in mu uho zvila z dolgo travo. Ubogi malček je postal vedno bolj razigran in vedno bolj lačen. Le kje naj dobim hrano?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, teorije?
Oprostite za kratek Next.
13. december 2017
Hvala da si uporabila mojo naslovnico, Next
16. december 2017
romke
romke
Še kakšen Next?
20. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next čimprej, postaja vedno bolj zanimivo ^^
20. december 2017
romke
romke
3. POGLAVJE
Gozd, ki zdaj ni bil nič manj strašljiv, je izgledal kot, da ni nobene žive duše v njem (no, razen midva).
V tem trenutku sem se zavedala, da volkca ne morem vzeti s sabo.
Še zadnjič sem ga pogledala, se obrnila in odšla naprej. Med hojo se mi je trgalo srce. Malega volkca sem pustila čisto samega.
Bila je že trda noč in odločila sem se, da se odpočijem do jutra in zjutraj nadaljujem pot. Ulegla sem se pod drevo in opazovala zvezde. Na temnem nebu ni bilo kaj veliko zvezd, ki so tvorile ne preveč lep krog.
Ker nisem mogla spati sem se naslonila na drevo. Pogledala sem v preprosto narejeno torbo, to je bila edina stvar, ki sem jo imela s sabo. Iz torbe sem vzela sliko na kateri sem bila jaz in moja starša. Po licu mi je spolzela solza.
Pogledala sem izza slike in zagledala volkca.
---------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, teorije?
Hvala, ker berete.
20. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Na volka se bo zagotovo zelo navezala. Sicer pa, bi šlo malo daljše nexte? :3
20. december 2017
romke
romke
Zdaj sem imela v šoli polno stvari in malo časa za pisanje, zdaj, ko bodo počitnice bodo zagotovo daljši.
20. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Odlično, komaj čakam!
20. december 2017
Neeexxt
Fajni začetek je
20. december 2017
Po mojem se bo na volka navezala
Next
20. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Neext ^^
21. december 2017
romke
romke
4. POGLAVJE
Pogledala sem mali, navihan obraz, ki je sporočal, da ne razume, da ne more z mano. Izza hrbta je povlekel podgano. Kdo bi si mislil, da sploh kdo živi v tem gozdu. Malo pomislim, morda bi lahko šel z mano, če bi si sam lovil hrano. Pogledam ga, mali navihanec, brez enega ušesa je že zagrizel v podganino nogo. Prav lahko gre z mano, se odločim. Ko sem mali naje ostanek porine predme. Res, da sem lačna, ampak… Vzamem košček mesa in si ga previdno dam v usta. Ne preveč prijeten okus se mi razleze po ustih. Boljše kot nič, pomislim. Pogledam volkca, ki se ponosno smehlja, no vsaj zdi se mi, da se smehlja. Pojem še par koščkov. Zdaj je noč že zelo trdna in začela sem si pripravljati ležišče za spanje. Ko sem bila zadovoljna sem se ulegla in še zadnjič, preden sem zaspala, pogledala v zvezde. Male svetle zvezdice…
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja?
Oprostite za kratek Next, ta vikend imam zelo napolnjen in sem komaj dobila čas za pisanje. Naslednji Next bo (upam) daljši.
23. december 2017
Vanilla*
Vanilla*
Next
23. december 2017
Super je. Zanimivo pišeš edino ja res je mal vse vkup prekratko in to... Drugače pa je super zgodbica in komaj čakam na nadaljevanje
Next
23. december 2017
Next
23. december 2017
Je pa prekratko, ja... navadno se za en del da približno 1 stran v wordu.
23. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next
24. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg