Forum
napisala bom malo krajšo domišljisko zgodbico...nekaj stvari v njej je smešnih tako da če si komedijant kar preberi..
plooooosim beri

a boš bral/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2012
za začetek potrebujem usaj dva nexta..
10. december 2012
next
10. december 2012
next
10. december 2012
ok pa začnimo..
10. december 2012
En, dva, tri za Eriko!! Se je zaslišalo iz kuhinje. Ena ura igranja skrivalnic, postaja že zelo zoprno. Ko ne veš kaj bi počel je naboljše brati kakšno knjigo na zraku, v takem primeru pa ne, saj iz lizik pada veliko koščkov bonbonov, ki se ti lahko mimogrede zarijejo v oko. To pa si ne želi nihče. Misli,misli le kako bi lahko odšla ven brez možnih poškodb. Pa se mi je posvetilo. Lahko bi izumila naočnike , ki bi varovali oči kot šipe človeka ki je v avtu. Ja! Zaprla sem se v sobo in poiskala škatlico od Orbit žvečilk. Ker je bila prozorna se je videlo skozi. Kot nalašč za mojo izdelavo.

to sem jaz:

upam da vam je prvi next ušeč
jaz pa bi vam zastavila nekaj uprašanj
vas v prvem delu kaj moti?
bi vas motilo če bi začela brez vejic
velikih začetnic...?
vam je zgodba ušeč?
prosila bi če na uprašanja odgovorite vsi
10. december 2012
ammm.....prosim 4 nexte
11. december 2012
next
12. december 2012
next
22. december 2012
next
27. december 2012
next
27. december 2012
nadeljevala bom ko dobim zvezek kjer je ta zgodbica napisana :/
27. december 2012
ok.
28. december 2012
Končno je tukaj next...sorry nism mela zvezka prej doma
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še škarje poiščem in začnem z rezanjem majhnih krogcev. Ampak nekaj še manjka. Kako bom vse skupaj zavezala, sem se vprašala. Zato potrebujem žičko, ki se bo prilegala kateremukoli obrazu. No, prva je končana. Sedaj jo bom še preizkusila. Nadela sem si jo in malo odvila žičko, saj mi je bilo pretesno. Sama sebi sem vzkliknila: Bravo! Odšla sem ven in začela skakati od veselje. Drugi so me opazovali skozi okno in se krohotali, saj sem bila z naočniki videti zelo smešna. Ko sem se ozrla proti oknu, sem jih videla in takoj stekla k njim. Vsi so hoteli vedeti, kako sem to naredila in vsi so me prosili, če bi naočnike naredila tudi njim. Vendar ne. Rekla sem jim, naj pridejo v mojo sobo in si jih izdelajo sami. Ubogali so me. Ko so bili vsi nared, smo odšli vsi skupaj ven. Potem pa se mi je porodila misel, da bi lahko odšli v čudežno deželo. Torej v gozd. Medtem, ko so se nekateri zabavali v koščkih bombonov, sem izdelala načrt poti, katero bi prehodili. Ko sem načrt izdelala, sem vsem zaklicala: Gremo!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite, da se bo zgodilo?
Potrebujem 4 nexte...
13. januar 2013
u119431
u119431
next
13. januar 2013
u115239
u115239
Neraabš pisat
U gorajtah pri škofji loki je gozd kjer decembra stoji pravljična dežela gorajte
veeČ si lahko pogledate na http://www.pravljicnadezela-gorjate.si
HAHA
13. januar 2013
kull
14. januar 2013
Next
15. januar 2013
še usaj dva
15. januar 2013
Next
21. januar 2013
next
25. januar 2013
u126990
u126990
next
28. junij 2013
oprostite ker nisem ful cajta nextala...ampak sedaj so počitnice torej bom imela veliko časa in tukaj je next
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vsi so bili začudeni, ko sem jih popeljala v Prepovedani gozd. Zatrjevala sem jim, da je varno, oni pa so me le nezaupljivo buljili. Ko smo prišli točno na sredino gozda, sem zanalašč stopila v mravljišče rdečih mravljic. Iz gozda so poletele vse ptice, saj so po gozdu odmevali številni kriki. Ne vem, zakaj se je mama tega tako vstrašila. Eno minuto sem stala v mravljišču, iz katerega ni prišla niti ena mravljica, ko se je ko se je končno zgodilo. Vse nas je potegnilo nekam v zemljo. Če nisi mižal, si videl le zmazke. Z vso močjo smo treščili na trda tla. Pred sabo smo zagledali majceno gobo. No, vsaj videli smo jo takšno. Na njej so bila vrata, tri okna, pred njo pa je stal trol. Gledal nas je zelo strogo s prekrižanimi rokami na prsih. Bil je ogromen. Če bi se pomaknil malo nazaj, bi gobo strl. Čakali smo lahko samo še smrt, ko je trol dejal: >> Kaj pa tako buljite, vstopite že!<< Oči so v jamicah samo naočniki. še dobro, da smo jih imeli, saj bi brez njih bili ob oči. Na začetku smo samo stali, potem pa je trol stekel do nas in vse skupaj prijel v roko. Zakričal je: >> Goba majčkena, zvišaj se!

no sedaj bi prosila 4 nexte
28. junij 2013
u127922
u127922
next
28. junij 2013
u126990
u126990
next nexxt next next so žee 4
28. junij 2013
hahahahahahhaha no dejte še dva
28. junij 2013