Forum
ok začela bom novo zgodbico potem ko se je prva zrušila
in ja spet je fanfic

klikni gor ;*
********************************************************************************************************************************
"A imaš vročino, da ne veš kdo so One direction?" me je vprašala moja najboljša prijateljica Kia. Med glavnim odmorom.
"Haha. Ne. Nimam vročine a me tudi ne briga kdo so to. Ne ukvarjam se z drugimi.."
"Ampak le s seboj ker si mnenja, da slava ubija nevrone v glavi.!" je končala moj stavek.
"Točno tako."
"Pa prekleto Ina. 16 let imaš. V tvojih letih ponavadi, normalni najstniki sanjajo o zvezdnikih in slavi... Imajo zveze..Saj veš one fant punca."
"Haha, vem fant-punca. Ampak ne. Ne potrebujem nikakršnega izgovora za jok in stok kot je razdrtje zveze."
"Dobro..."

Tako sva končali pogovor. No, da se predstavim. Moje ime je Ina in prihajam z majhnega mesteca na Jugu Slovenije. Tam, pri beli krajini... Od 14. leta, ko sem doživela velik šok se ne posvečam ne ljubezni ne fantom. Skrbim le zase in zato kako jaz živim. Zelo malo časa preživim za računalnikom. Revije pa si nisem kupila že več let. Ne potrebujem tračev saj imam dovolj svojih.! Imam mlajšo sestro, ki je pravkar dopolnila 14. let in starejšega brata, ki ima 21 let. Življenje se mi je obrnilo na glavo, ko mi je mama rekla. :
"Letos greš na izmenjavo dijakov. Preko cerkve. Župnik vse organizira. Cena je 200€ in 1 mesec oz. 31 dni si pri neki družini, ki skrbi zate..."
"ODPADE.!" Sem zakričala.
*******************************************************************************************************************************
Upam, da vam je všeč.. To je samo začetek..saj veste, vedno je težko začeti.. ) Komentar, nekšt?

nEkŠt?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxt!
27. marec 2012
Bom kr zdaj napisala 2. del kr mi je zlo dolgčas..

Življenje se mi je obrnilo na glavo, ko mi je mama rekla. :
"Letos greš na izmenjavo dijakov. Preko cerkve. Župnik vse organizira. Cena je 200€ in 1 mesec oz. 31 dni si pri neki družini, ki skrbi zate..."
"ODPADE.!" Sem zakričala.
"Ina, ne ugovarjaj mi. Šla boš na te počitnice pa če te bo potrebno odvleči!"
"Ne no mama.! Kam pa se sploh gre?"
"Ne vem točno... Na nek odmaknjen kraj v Veliki Britaniji." mi je odgovorila.
"Genijalno. Super. Odlično.! Umrla bom mama.!" sem zastokala...

"Joj hvala Bogu. Mesec dni miru. Zdaj pa le še Tijo pošlji nekam" je rekel brat z daljincem v rokah.
"Duhovito Nejc, duhovito!" sem sarkastično pripomnila...

"Ljubica spakiraj stvari, jutri odhajate."
"O pa še to? Spakiraj ljubica, jutri odhajate. A si pri zdravi pameti?" Kar je preveč je pa preveč.! Kaj si dovoli... Sploh ne vem k komu grem. Sploh ne poznam teh ljudi. Najbolje da me pri 16 kar poroči z nekom Kar naj.!
Čeprav nisem hotela priznati, mi je čisto malce, ampak res čisto čisto malce ugajalo da grem ven z te Slovenije, da se malce "odklopim"..

"Prav mami, grem spakirati." Sem ji rekla pomirjajoče...
Splazila sem se po stopnicah in odprla omaro... V potovalko sem si vrgla nekaj kratkih hlač, nekaj krilc ter nekaj kratkih majic... Jaz sem povprečno deklle. Imam dolge rjave lase. Srednjo postavo in sem res zelo visoka.. To od nekdaj sovražim.

"Kim.. Ugani kaj se je zgodilo.."
"Kaj?" je rekla zaspano. Očitno sem jo zbudila. Le kdo pa še spi ob 5h popoldan?
"Mama me pošilja na potovanje v veliko britanijo"
"O moj bog, Ina, O MOJ BOG.!" je zakričala...
"Ja Kim? Kaj je tukaj tako očarujočega, da si tako srečna?"
"Prekleto stara. Potuješ v Veliko Britanijo, česa ne razumeš?"
"Ah morem iti. Mama me kliče spet... Ej pa am če bojo meli tam, saj veš k tisti družini k grem računalnik. Oziroma če tam sploh vejo kaj pomeni to, se slišima..."
"Seveda. love you."
"Love you too. Čao"

Komaj sem se zavedla in že je bilo jutro.
"Sončece vstani, letalo te nebo čakalo. Ura je 4.00... Sama skrbiš za vse."
"Ja mami."
Hitro sem se vstala si nadela malo makeup-a in že sva se z mamo vozili proti letališču. Seveda sem se pred tem poslovila od brata sestre ter očeta.
Tudi let je minil dokaj hitro.

Na letališču je stal človek z napisom:
"Ina Haupman"
"That's me." sem pristopila človeku. *to sem jaz*
" Me veseli. Jaz te bom popeljal do družine, ki bo skrbela zate." mi je odgovoril prijazno.

Vozila sva se približno 20 minut. Ko sva se ustavila na dvorišču neke hiše sem se začudila.
" To, to je to?" sem zajecljala.
"Jap. To je družina Ellison ki bo skrbela zate. Zdaj pa se moram posloviti. Adijo" pomahal mi je v slovo.
Pred vrati je stala ženska, ki mi je mahala..

"Hej. Ti si Ina kajne? Jaz sem Natalie. Za prijatelje Nat. In to je moj mož Tomy. Tole pa sin James." pokazala je na dva moška polek nje. Mož je imel okr. 40 let. Sin pa okr. 20.
" Me veseli." Rokovala sem se z njimi...
"Verjamem da boš potrebovala nekaj časa da se vklopiš in da začneš zaupati a danes gre James na nek koncert tukaj v bližini... Naj ti on pove več o tem, medtem ko ti bo razkazal hišo."
"Seveda." sem pritrdila ter se nasmehnila.
James in Tomy sta prijela kovčke in jih odnesla v hišo. Jaz sem še malce ostala zunaj in si ogledovala okolico. to pa še bo zanimivo sem rekla sama sebi. Res je bilo lepo naselje in tam je stalo veliko prelepih hiš.

"Prideš?" Je rekel James ko je pritekel po stopnicah.
"Ja" sem mu kratko odgovorila.
"No tukaj je kuhinja, tukaj kopalnica.." Naredila sva obhod po vsej hiši nato pa prišla do sobe za goste.
"No in to je tvoja soba". Odprl je vrata. Moram priznati, da mi je bila soba res zelo všeč.
"Glede tistega koncerta danes..." Je rekel, ko sva se vsedla na sedežno ki je bila v kotu sobe...
"Moj prijatelj Zayn Malik igra z svojim bandom"
"Aha." sem mu le kratko odgovorila.
"Saj veš, One direction?"
"Ja. Sem že slišala od prijateljice Kim."
"In nisi nič navdušena?"
"Ne. Bi morala biti?" James je le zmajal z glavo in se nasmehnil.
"Mimogrede a imate tukaj kaj čemur se reče računalnik?" sem mu rekla, ko je odhajal skozi vrata.
"Ja. Odpri predal polek postelje. Tam ga imaš." Slišala sem ga, ko je odhajal iz sobe in rekel ... s tem dekletom pa še bodo težave....

"Ok. Kaj je že rekla Kim? Scype? Nekaj takšnega?" našla sem ikonico pritisnila na njo ter se prijavila kot mi je naročila Kim. Oh imela sem srečo, bila je prisotna.

"Heeeeeeeeeeej" sem zakričala v računalnik
"Haaay love." se je nasmehnila Kim na drugi strani računalnika.
"Veš, da ti povem, ta družina sploh ni tako zelo slaba. Imajo enega sina... Jamesa. Ni slab. A ni moj tip."
"A ti sploh imaš svoj tip?" se je nasmehnila.
"Nehaj..!! Danes grem z njim na koncert od njegovega prijatelja."
"uuuu na koncu se boš še zaljubila v tega Jacoba"
"Jamesa." sem jo popravila. "In ne bom se zaljubila ker.."
"Ljubezen je za idijote." je dokončala moj stavek. Zelo rada je končevala moje stavke.
"In Ina kako je ime tistemu prijatelju... Od Jamesa?"
"Am.. Kako je že rekel... Za... Nekaj na Za. V oni skupini, ko se ful važijo je. am kako že.. One..."
"ONE DIRECTION? O MOJ BOG. O MOJ BOG. O MOJ BOG." v tem trenutku je bila že dejansko V RAČUNALNIKU.
"Ina a se ti zavedaš kako prekleto srečo imaš?! Šla si na počitnice v veliko britanijo in na koncu še greš na koncert One direction! Zrihtaj mi podpis.!!!"
"Ja Kim bom..."

Pogovarjali sva se približno eno uro. Ura je odbila 12.00 dopoldan.
"Gospodična Ina. Kosilo je na mizi." Je reklo vljudno dekle. Mojih let. Očitno služkinja.
Počasi sem se spustila po stopnicah in se vsedla na prazen stol polek Jamesa.
"Torej greš danes s Jamesom na koncert?" je rekla Nat.
"Seveda. Hvala za povabilo." sem se nasmehnila.
****************************************************************************************************************
Komentar, nekšt? Začetek.. jao.. nikakor mi ne gre haha.. za naprej pa že imam use u glavi. kako jih spozna in use..
27. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeexšttttttttt sej je supr
27. marec 2012
še en del danes..
ja res mi je dc

klikni gor
****************************************************************************************************************
"Torej greš danes s Jamesom na koncert?" je rekla Nat.
"Seveda. Hvala za povabilo." sem se nasmehnila.
"Kdaj pa se začne koncert?" je vprašala in pogledala Jamesa.
"Ob 20.00 a z Zaynom se dobiva prej, prosil me je če mu pomagam pri nečem. Okr. 17.00 bova odšla z Ino."
"Okej. Pazi na njo. Ne puščaj je same.!" ga je še opozorila.
"Bom mama."

V tišini smo pojedli tisto večerjo nato pa sem odšla gor v sobo in se vrgla v garderobo, da bi našla kaj pametnega za oblečt. Okoli 14 ure sem že vedela, kaj bom oblekla. Izbrala sem belo oblekico. Mojo najljubšo. Nato sem se še malo vlegla na posteljo in se odločila, da pogledam če je Kim še vedno online. In ja bila je.

"Hey. Im back.!" sem zaklicala.
"Hej. Kaj zdaj, kdaj imate koncert?" je vsa navdušena zaječala.
"Zdi se mi, da je James rekel ob 20.00. Ob 17.00 pa naj bi se dobili z onim Zaynom"
"O moj bog. Prekleto kakšna srečnica si ti."
"Ne. Tam bom le gledala pet najstnikov, ki mislijo da so ne vem kaj s tem da se mečejo ven."
"Ah Ina. Ti nimaš pojma.!"
Pogovarjali sva se kar nekaj časa tako da sem čisto pozabila na uro...
" O šit. 16:15 je že. Moram se iti oblečt in naličit."
"Okej. Uživaj. Ne pozabi na avtogram. Čao."

Izklopila sem računalnik in si nanesla nekoliko pudra ter si začrtala črto z eyelinerom.. Spustila sem se po stopnicah kjer me je že čakal James.

"Lepa si."
"Hvala." Sem mu skromno odgovorila.
"Pojdiva zdaj. Šofer naju že čaka." je prekinil nekaj sekundno tišino.
Po poti mi je razlagal kje je kaj. No, kraj kjer živi se imenuje Bradford.
"Ej. Te lahko nekaj vprašam?" je rekel.
"Vprašaj."
"Zakaj imaš toliko proti One direction?"
"Saj nimam samo proti njim. Imam proti vsem tem slavnim nadutežem."
"Ko jih boš spoznala se bo tvoje mnenje spremenilo."
"Dvomim."
"No, tukaj smo!" je rekel in pogledala sem skozi okno. Ustavili smo se pred res popolno hišo oz. vilo.!
Izstopila sva z avta in zakorakala proti vratom. Še preden je James uspel pozvoniti so se vrata odprla in pred njo je stal postaven mladenič. Dokaj postaven.

"Hej. A si pripeljal prijateljico?" je rekel in se nasmehnil.
"Ta prijateljica ti lahko marsikaj zlomi" sem mu rekla in vedel je na kaj namigujem.
"Zayn to je Ina. Ina to je Zayn." naju je prekinil James.
"Me veseli Ina." mi je podal roko Zayn.
"Mene pa ne." v roko sem mu potisnila jakno in se prerinila skozi vrata. Odšla sem skozi vrata, ki so se mi zdela da vodijo v dnevno sobo..

****ZAYN****

"Mene pa ne." je rekla in mi v roko potisnila jakno. Jamesa sem pogledal z povzdignjenimi obrvmi. Ona pa je odšla skozi vrata.
"Kdo je ta.?" sem ga vprašal.
"Izmenjava dijakov. Naj uganem. Všeč ti je."
"Ahm" sem mu odgovoril.
"Zayn. Ona ni ena tistih. Ina je nekaj posebnega.."
"Vidim." sem pritrdil.
27. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt takoooooooooooooiiii
27. marec 2012
!klikni gor

**** ZAYN ****
"Zayn. Ona ni ena tistih. Ina je nekaj posebnega.."
"Vidim." sem pritrdil.
"A fantje pridejo sem?" je zamenjal temo.
"Ja. Čez pol ure bi morali biti tukaj. Vstopi."

**** INA *****
Sedela sem v res veliki sobi z kaminom. Sej, nekateri si pač to lahko privoščijo. Sem rekla več al manj sebi, saj nikogar drugega ni bilo v sobi. Nekaj minut sem sedela v tišini nato pa sta se skozi vrata prismejala James in Zayn.
"Hey" je zakričal Zayn preko cele dnevne sobe.
"Se mi samo zdi ali sva se že srečala zunaj.?" sem sarkastično odgovorila na njegov hey.
"Nekdo pa je slabe volje" je pripomnil in mi pomežiknil jaz pa sem le zavila z očmi.
"Grem jaz malo na sprehod" sem rekla po nekaj sekundah.
"Pazi da se ne izgubiš" je spet imel Zayn pripombe. Jaz pa sem jih le preslišala ter odkorakala ven.
V istem trenutku, ko sem stopila iz hiše se je pripeljal nek avto. Opel če se ne motim. Iz njega je izstopil svetlolas fant. Korakal je proti vhodnim vratom in me pozdravil. Jaz sem ga odzdravila in se predstavila.
"Jaz pa sem Niall. Ti si tisto dekle z izmenjave kajne?"
"Novice pa se res hitro širijo" sem odvrnila.
"Kam pa greš?" je še dodal
"Na kratek sprehod."
"Lahko grem s teboj? Pred koncerti me je vedno strah."
"Če že moraš." Počasi sva hodila vzdolž po ulici. Fant mi je razlagal o njegovi tremi pred nastopi in njegov smeh se mi zdi res fantastičen. Že ko se nasmeji me spravi v smeh. Pogovarjala sva se o najinih družinah in še o marsičem drugem.

Ne vem kako sva prišla na to temo a enostavno sva...
" A te lahko nekaj vprašam?" je rekel, ko sva se vračala saj je James že klical.
"Ja. Vprašaj." sem se mu nasmehnila.
"Zakaj imaš toliko proti slavnim osebam?"
"No.. Proti tebi več nimam ničesar. Ti si res dobra oseba. Nekateri pa enostavno niso... Nebi govorila o tem."
"Seveda. Imam občutek, da še bova dobra prijatelja."
"Jaz pa imam občutek, da te občutek ne vara." Oba sva se zasmejala.
Ko sva vstopila v hišo in zavila v dnevno sobo sva zagledala fante, nekako tako:

Niall pa se je vrinil mednje.
"A, to je Ina?" me je premeril s pogledom nek kravžlavec.
"Ja. Jaz sem Ina. Saj veš, z normalnega sveta."
"Saj je rekel Zayn, da ni dekle od muh" se je oglasil nek fant polek Zayna. Vsi so se na glas zasmejali.
"HA-HA" sem izdavila. Do mene je prišel James in mi rekel:
"Ne zameri jim. Divje narave so. Najstništvo pa to."
"Ja,ja. Sicer pa koncert je ob 20.00 ura pa je če se ne motim 19.45.?"
"Ne. Ura je 18.45" se je spet vmešal kravžlavec.
"Očitno si še nisi prestavila ure."
"Očitno." sem rekla in spet so se vsi zasmejali.
"Ina greš z mano po prigrizek?" je rekel Zayn. James mi je namignil naj pokažem malo dobre volje in njemu na voljo sem privolila. Odšla sva v kuhnijo, ki je bila dve sobi vstran od dnevne sobe. Odprl je hladilnik in ven dal nekaj klobase.

"Mislim, da sva začela na napačen način" je rekel in se mi približal. Oddaljena sva bila slabih 5-10 cm.
"Mislim, da nisva istega mnenja.!" sem mu rekla in se oddaljila za nekaj centimetrov.
"Prekleto. Zakaj imaš toliko proti meni?" mislim, da je bil že 10. človek ki me je v nekaj dneh vprašal zakaj imam toliko proti njemu/njim.
"Zato." sem kratko odgovorila.
"Boš že videla.. Pridi zdaj pomagaj mi nesti te klobase sir in margarino." prijela sem krožnike in ne vem zakaj ampak nasmehnila sem se mu in on mi je vrnil nasmeh...

***** ZAYN *****
Nasmehnila se mi je in jaz sem ji vrnil nasmeh. Priznam, da ni kaj prida lepa je pa nekaj posebnega. Nekaj je na njej kar je posebnega. Čakal me je pomemben koncert in bil sem znerviran tako kot večina 1D fantov v tistem trenutku.
"Gremo.?" je rekel Niall in se zahihital.
"Gremo." je pritrdil Louis.
Počasi smo se odpravili do vrat ter se obuli.
"Ej, James dovoli, da sedim polek nje v kombiju."
"Zayn...Ona ni..."
"Ena tistih? Vem. Prosim. Daj mi možnost."
"Zayn. Vem kakšen si. Pa četudi bi ti jas dopustil te ona definitivno ne bi imela. Saj veš kakšno je njeno mnenje o vas. Sicer pa ne vem kaj vidiš na njej. Navadno dekle je."
"James. Obljubim da je ne bom prizadel. Dovoli, da vsaj poskusim."
"Prav, prav. Če jo prizadaneš ti prisežem, da ti bo žal..."
V sebi zadovoljen sem se odpravil do kombija in odprl vrata. Prvo sem spustil noter Ino takoj za njo pa sem se jaz prerinil v kombi. Poroglijvo sem se ji nasmehnil ona pa je le umaknila pogled in zavrtela z očmi.
*******************************************************************************************************************
Kako se vam zdi zgodbaa? A mate kšne predloge, kritike itd.? Vse je dobrodošlo.!!
Dont forget, until you live, everything's possible.
29. marec 2012
zgodba je superrr.!

NEXT.!
29. marec 2012
ne bom nadaljevala ...žal
have fun
30. marec 2012
zakai ne.??!!
30. marec 2012
u83106
u83106
Zgodba je res ssssssssuuuuuuuuuuuuuuupppppppppeeeeeeeeerrrrrrr!!!!
Res najbolš pišeš!!!!!!!!!!!!
30. marec 2012
fhool dobro. :**
nextaj mi takoj! :33
30. marec 2012
nevem zakaj..mam ideje pa vse samo sem zgubila voljo...pa ražšla sem se s fanto pa mi je energijo vzelo (
30. marec 2012
u84980
u84980
next
30. marec 2012
ne bo nexta
sori
30. marec 2012
next dej pliss ful huda zgodba
30. marec 2012
oh. so sorry. :c
no, upam da ta kreten to obžaluje. :**
kr uzem si čas. :3
30. marec 2012
30. marec 2012
nevem če bom sploh nekstala
30. marec 2012
vsaj upam da boš.!
30. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeext... upam, da ga boš pozabla
30. marec 2012
nexttt plisss ker je fulll carska zgodba
01. april 2012
u63958
u63958
next!!!
01. april 2012
next
08. april 2012
nexxt
08. april 2012
neeexttajjj prosimm hitroo!!!
08. april 2012
joj, prosim nextaj :c
09. april 2012
next ful dobro pišeš pusti tsitega tipa ..si boš pa novega pa bolšega našla ko ga jebe ;P
09. april 2012
on je bil moja inspiracija za to zgodbo
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg