Forum
u116630
u116630
Hi everybody!To je moja navemkera zgodbicaa in upam da vam bo ušeč.Seveda govori o fantih in one direction.Oukej,lahk začnemo.HOPE YOU LIKE IT!!(aja pa še neki,zgodba bo napisana v zimskem času)
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
#Lily#
You're insecure,
Don't know what for,
You're turning heads when you walk through the door,
Don't need make-up,
To cover up,
Being the way that you are is enough,
Everyone else in the room can see it,
Everyone else but you,
Baby you light up my world like nobody else,
The way that you flip your hair gets me overwhelmed,
But when you smile at the ground it ain't hard to tell,
You don't know,
Oh oh,
You don't know you're beautiful,
If only you saw what I can see,
You'll understand why I want you so desperately,
Right now I'm looking at you and I can't believe,
You don't know,
Oh oh,
You don't know you're beautiful,
Oh oh,
That's what makes you beautiful...

Pela sem in pela njihovo pesem.Obožujem jih! Sploh pa enega in edina Zayna.Najbrž veste o kom govorim.O one direction seveda.No nej se vam predstavim.Sem Lily Austorne.Imam 18 let,no jutri jih bom imela.In mami mi je obljubila,da se bom lahko preselila kamor bom hotela.In to SAMA!!!Si morate misliti,kakšna uživancija bo to.No preselila se ne bom sama,temveč še z 2 mojima prijateljicama Nicky in Lauren.Da,use obožujemo one direction.Jaz srčeka Zayna,Nicky srčeka Liama,Lauren pa srčeka Louisa.Ja no usi so srčeki,ampak Zayn je najbol šiki.No ja najbrž neveste ke živim.Živim u Veliki Britaniji,natančneje v glavnem mestu Škotske.Ja,Edinburgh.Eno in edino mesto v katerem sem živela že od svojega rojstva.Ampak poslušajte ljudje,jutri se jaz,Nicky in Lauren selimo u LONDON!Ja prav ste slišali.Komaj čakam.Use 3 smo končale 4. letni gimnazije in naprej se nameravamo upisati v plesno akademijo v Londonu,Ja zelo rade plešemo.Plešemo hip-hop.To je tako rekoč naše življenje.
To sem jaz:

#Nicky#
Hi,there!Sem Nicky Crauser.Stara sem 18 let in živim u Edinburghu.Imam še 2 najbolši prijatelici Lily in Lauren.Use obožujemo one direction.Treniramo hip-hop in jutri se use tri odselimo u London,naše sanjsko mesto.Tam se bomo upisale na plesno akademijo.Meni osebno je iz one direction najbol šiki Liam.Ima najlepši glas in...ves je popoun kako naj rečem.
To sem jaz:

#Lauren#
Heillla everybody!Ime mi je Lauren Kutcher.Ne nisem v sorodu z Astonom Kutcherjem ampak mnogi mislijo tako.On je zvezdnik,jaz pa eno navadno mestno dekle,ki lahko samo sanja o svoji prihodnosti.no pa preidimo v sedanjost.Stara sem 18.Imam še 2 najbolši prijateljici Lily in Nicky.Use obožujemo one direction,jaz pa najbolj Louisa.on je tako srčkani in zabaven.No skratka.Plešemo hip-hop in to je naše živjljenje.Sedaj pa še nekaj.Kar nemorem in nemorem verjeti da se jutri na Lilyn rojstni dan selimo v London,naše mesto.Upisale se bomo na plesno akademijo.
To sem jaz:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Next??
01. januar 2013
u112645
u112645
next
01. januar 2013
nextt
01. januar 2013
next
01. januar 2013
u116630
u116630
nextam dons zvečer verjetn,če ne pa jutr popoudne:*** hvala vam da berete mojo zgodbo
01. januar 2013
next nujn
01. januar 2013
u110366
u110366
Neeext
01. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeext!
01. januar 2013
nextek <33
02. januar 2013
neeeeeeeeext! zame k mam b-day *puppy eyes*
02. januar 2013
u116630
u116630
Tam za Lauren je Niall ne Louis...
#Lily#
Huh,sem si rekla.Jutri grem v London.Bila sem nepopisno srečna,da bom spoznala lepote mojega sanjskega kraja. Spakirala sem stvari in končala sem zvečer.Odšla sem pod mrzel tuš,da bi si zbistrila misli.Ob osmih sem odšla v posteljo.Budilko sem si naštimala za ob šestih in kmalu sem zaspala.Sanjala sem,da objeta hodim z Zaynom po Londonu.Oh,da bi se te sanje res uresničile.Ravno,ko naj bi se poljubila,pa zazvoni budilka.Bila sem zelo jezna,ker me je zbudila iz tako lepih sanj.Potem pa sem se spomnila,da se jaz,Nicky in Lauren danes selimo v London.Hitro sem se oblekla in odšla v kopalnico.Naličila sem se.Odšla sem v kuhinjo,kjer mi je mami že naredila zajtrk.Voščila mi je in me objela.V uho mi je šepnila da me bo močno pogrešala.Odvnila sem ji da jo bom jaz tudi vendar da bom usake tri mesece prišla na obiska,klicale pa se bova usak dan.Nato sem odšla še do očeta in se poslovila.Rekel je da me bosta oba peljala na letališče.Vzela sem prtljago in se še zadnjič ozrla po moji sobi.Po licu mi je stekla solza.Hitro sem si jo obrisala,saj je prišla mami in rekla da gremo.Vendar,predobro me je poznala.Vprašala me je kaj je narobe in povedala sem ji da bom pogrešala prau usak kotiček te hiše.Rekla mi je da se lahko kadarkoli vrnem domov,vedno bom dobrodošla.Objela sem jo in se bogu zahvalila da mam take starše.Nato smo odšli.Slovo je bilo težko,vendar nekako sem se le odlepila iz objema staršev.Odšla sem v čakalnico,kjer so bile že Nicky in Lauren.Prtljago sem oddala na tekoči trak in počakale smo na let.Nismo čakale dolgo saj je stevardesa kmalu naznanila odhod.Vkrcale smo se.Kmalu sem zaspala.

#Nicky#

Zjutraj sem se zbudila že ob štirih.Odšla sem na fb in se dolgočasila.Kmalu sem zaspala nazaj,ob šestih pa me je zbudil oče.Rekel je da je mami že odšla v službo in da me lepo pozdravlja ter da me bo zelo pogrešala.Rekla sem,da se bomo tako ali tako slišali vsak dan in da bom redno hodila na obiske domov.Pojedla sem zajtrk in se oblekla,ter naličila.
Uzela sem prtljago in odšla sva.Očeta sem močno objela,saj sem vedela da ga bom pogrešala.Začela sem jokati on pa me je tolažil.Kmalu sem odšla v čakalnico kjer sem bila prva.Use stvari sem odložila na tekoči trak in se usedla na stol.Kmalu je prišla Lauren,potem pa še Lily.Vkrcale smo se na letalo in naše potovanje se je začelo.
#Lauren#

Zbudila sem se ob pol sedmih.Hitela sem da ne bi zamudila leta.Pojedla sem zajtrk in se oblekla.Lase sem spela v ohlapno figo z make upom pa nisem pretiravala.Pojedla sem zajtrk in mami ter oče sta me odpeljala na letališče.Slovo je bilo težko vendar nekako smo morali to spreljati.Tja sem prišla druga,saj Lily še ni bilo.Prtljago sem odložila na tekoči trak,kmalu zatem pa je prišla še Lily.Ukrcale smo se na letalo in začele naše popotovanje.
03. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext!
03. januar 2013
u112645
u112645
next
03. januar 2013
nextt
03. januar 2013
next
03. januar 2013
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxxxxt + nova bralka
04. januar 2013
next
zakon začetek
04. januar 2013
u116630
u116630
zvečer verjetno nextam kr zdjle nemorem :*) hvala vam da berete:*****
04. januar 2013
next
04. januar 2013
nneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
04. januar 2013
+nova bralka
04. januar 2013
Neext !!
p.s.nova bralka
05. januar 2013
u116630
u116630
eevo vam next,kr ste tkoo neučakane.
*****************************************************************************************************************
#Lily#
Letele smo 2 uri in pol.Ko smo pristale,smo odšle po prtljago nato pa usavile taksi da nas je odpeljal na dani naslov,ki sem mu ga dala.Hiša je bila res lepa in takoj sem poklicala mami,ter ji sporočila da je hiša zelo,zelo lepa.Bila je vesela,da mi je všeč.
Naša hiša:

Odšle smo vsaka v svojo sobo.Moja je bila res lepa,prav tako od Nicky in Lauren.
Moja soba:

Najbol mi je bilo všeč,da je bila vila na samem.Kmalu me je poklicala mamina stara znanka,da bi nam razkazala London.Povedala sem ji na kateri naslov naj pride.Hitro sem se odšla oblečt in naličit,čez eno uro pa smo se odpravile dol,kjer nas je že čakala Maria(mamina znanka).Objela sem jo,Nicky in Lauren pa sem predstavila.Takoj smo se dobro ujele v pogovor.Po ogledu Londona,smo odšle v shoping.Nakupovale smo vse do poznih ur.
Kupila sem tudi nekaj poletnih oblek,saj bomo menda odšle kam na počitnice:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjVeovqlcqM4LfwBogNERyuE8wbsRvS0tcNAykmozV0IqRz9bAdDSucaUTbw[/img]

še čevlji:

še nekaj zimskih oblačil:

Kmalu po pol noči smo odšle domov,saj se je trgovski center zapiral.Ker smo use imele izpit za avto je vozila Nicky,saj sva bili midve z Lauren malo pijane ...

Takoj ko smo prišle sem odšla v sobo in nova oblačila zložila v omare.Šla sem pod tuš nato pa hitro spat.Sanjala sem da me je Zayn poljubil...
...nato pa me je zbudila Lauren.Bila sem jezna nanjo ampak kmalu sva se pobotale.Pojedla sem zajtrk in se oblekla ter naličila.Z Lauren in Nicky smo odšla po mestu.Kar naenkrat sem sagledala naizložbenem oknu plakat.Odšla sem bliže in si ogledala,kaj piše.Pisalo je,da imajo One Direction danes zvečer koncert v glavni dvorani v Londonu.Hitro sem poklicala še oni dve.Bile smo zelo vesele in takoj smo odšle po karte.Nato smo stekle domov in si že zdaj začele zbirati oblačila.
Na koncu sem se odločila za:

Bila sem kar zadovoljna.Kmalu je napočil večer in z audijem smo se odpravile v dvorano.Tam je bilo še veliko oboževalk,ki so se rinile v prve vrste.Me smo bile nekje v sredini in pogled na oder je bil čisto fajn.
**************************************************************************************************************
Zdjle bom jst pisala sam kot Lily,kr je use naprej enako za use tri.
Dobile smo jih v nakupovalnem centru.Hitro smo odšle domov
05. januar 2013
u116630
u116630
tam pod zimska oblačila je še neki:

05. januar 2013
next
05. januar 2013
u112645
u112645
next
05. januar 2013