Forum
pač spet sma se odločle za pisanje ene zgodbice in spet s emi neda na dolgo razlagat o čem bo pa to. (:
boš že vidu pa ne sitnari. (:
aam..uglaunem koment pa to. :ĐĐ

nej pišema al ne.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. oktober 2010
u24232
u24232
DUHOVI!!! Začnem, prav Katjaa?
15. oktober 2010
okeej. :ĐĐĐ
15. oktober 2010
u24232
u24232
Žiwjo. Zihr vm bo čudn ime sam je strašlivo. Gotha. Kot moje življenje. Strašljivo. Saj me že od nekdaj preganjajo more in te stvari, da se bojim..začnem zdaj od začetka:

dr...spet budilka.! Si mislim in vstanem. Počitniški dnevi.XD Ampak vseeno ne dobri. Kakšni duhovi me bodo preganjali danes? Večno vprašanje. Odšla sem v kuhinjo in pojedla kosmiče. Ko je v skodelici ostala sama kapljica mleka sem vanjo bulila kot nora. Potem so se začele more. Tema in ven je puhnil zrak. Ki je rekel "GOTHA NE DELAJ SE NORCA!" mah! Zavzdihnila sem. Vse je bilo kot ponavadi. V kuhinjo je prišla še mami. "Gotha kaj delaš?" je vprašala. P.s. moja mami je darkarca. -.- čudno.. "Nič" sem zamrmraala in pospravila skodelco in jo ocvrla v dnevno sobo. Gledala sem TV. Eno grozno odajo, z naslovom "USTRAŠI SE!" mislila sem, da ni nič posebnega, pa vendar..
nexta? (katja)
15. oktober 2010
next
15. oktober 2010
okeej bom nextala sam da par idej dobim. xDD
15. oktober 2010
here we go.! :Đ
15. oktober 2010
u24232
u24232
(:
15. oktober 2010
pa vendar je bilo nekaj kar me je prestrašilo do kosti. Ko so prikazovali utrinke iz snemanja sem v kotu kamere zagledala nekakšen napis. Ignorirala sem ga. Ko je bilo oddaje konec sem šla počasv sobo in se zleknila na posteljo. Misli so mi spet zavzele tiste strašne in črne stvari. Naenkrat sem se predramila in stresla z glavo. ''kaj mi je?'', sem se vprašala in vstala. Odločila sem se da bom šla malce na comp. Na facebook če smo natančni. Vpisala sem se in počakala da se je stran naložila. Ko sem tako brezbrižno klikala slike in obvestila in sporočila ter nato spet slike sem naenkrat v kotu zagledala napis enake strokture kot je bil na tv-ju. Spačila sem obraz in stran shranila. Nato sem šla na PhotoScape in jo tam obrezala ter povečala. Opazila sem črke in iz črk besede ki sem jih nato povezala. Zdrznila sem se. Hlastnila sem za zrakom in upala da ne bom omedlela. Pisalo je:''.....
15. oktober 2010
u24232
u24232
?
15. oktober 2010
ti nexti. :ĐĐĐ
15. oktober 2010
u24232
u24232
ok.

SMRT. shit. In še nekaj "SMRT TE DOLETI HUDIČA TE" res nisem razumela, ampak gotovo mora bit kaj hudega! "ajs" sem si rekla. Pogledala sem v računalnik. Spet sem buljila in ugasnil se je. "pa ne no!" sem zavpila. "PA JA NO" je zakričal glas. WTF. Odklenila sem se. Počutila sem se malo boljše. Vse sem zaprla. Odšla sem v garderobno omaro inn slekla mojo pižamo z srčki. Oblekla sem trenirko. Saj, je dež in doma sem. Ne rabim kavbojk. (: Počesala sem se. Moji črnii rahli kodri so bili zavozlani. Potem sem se spet ulegla. Rabila sem počitek, imela sem ga pa dovolj. Zato sem brala knjigo "PREKLETVO KRVI" strašna knjiga. Nevem, v groznem trenutku me privlači groza
15. oktober 2010
u24232
u24232
oj, ni še!
15. oktober 2010
u24232
u24232
ugriznila sem se v ustnice. Poklicala me je moja mama. Oklevala sem. Naj grem ali ne."Mama že grem!" sem zavpila. Zaslišala sem še klavir,ki ga je najbrš vadu moj brat. Malo sem zaplesala. Včasih sem plesala balet. A samo 3dni. Mami ni bilo všeč. Zato sem zdaj arkarca, oz. emo, kot ona, kar mini všeč. No, ne reževa se, imava pa bolj tak čuden grd stil.Občutek imam, da bi bilo bolje, če bi bila kot "daddy girl" in ne bi videla duhov. Ampak tedaj sem skomignila z rameni in odšla k mami, kjer je bilo nekaj groznega:
next?

KATJUŠ NEXTA
15. oktober 2010
next ^^ ful kul, mi lajki =P xD
15. oktober 2010
u24232
u24232
dej Katja
15. oktober 2010
nextt
16. oktober 2010
u24232