Forum
Hello bitches,.

Tukej Opravljivka,
tukej bomo opravlal ,če mate kakšne težave alpa kej mi ahko pišete tud na zs.

okej, jz sm tok nora na osebo x ,ampak a je on name?*

No kaj vi mente?.
xoxo,
Gossipgirl.
18. junij 2012
;D
18. junij 2012
u77305
u77305
pa prosi prijatelco ce ga lohk prasa
18. junij 2012
u81874
u81874
nwm......
18. junij 2012
u81874
u81874
ej a lah se men pomagate? je ena bajsa v razredu k se ma za carico,po sol jo pa poznajo sam zarad tega ker je kurba.kuko nj ji nazaj zabijem al nej pa nrdim da bo ponizana....??????????????'
18. junij 2012
ne če boš prosila prjatlco da ga upraša bo mislu da nisi resna in da si otročja da ga ne upaš sama uprašat ... amm pač ful se začni družit z njemu in tko no pol k se ti bo zdel pa da ga že res full dobr poznaš pl mu pa povej al ga pa uprašej za hodt no usej iz lastnih izkušen ti govorim ( and it turnd out pretty well )
18. junij 2012
u74261
u74261
pridružim se
18. junij 2012
em pac nevem pejt do enga pa ga nastimi da bo znjo pa ko ga bo hotla polozt pac kos rekla da je kurba jo razkrinkite al pa nevem probi zvedet njeno najbolj temacno skrivnost pa jo izdaj
18. junij 2012
to je za skratek
18. junij 2012
u81874
u81874
TNX
18. junij 2012
okej, takoj dobite use odgovore...

& hello agein.
18. junij 2012
aja skratek em pac nevem probi jo dobit brez oblek pa josliki pa nared fake profil pa dej njeno sluiko gor pa se bo usramotila
18. junij 2012
Khm....jaz se v šoli obnašam čisto normalno, nisem predebela, nisem presuha, ne smrdim, pa me ljudje še vedno žalijo...kaj naj naredim? nočem se z odraslo osebo pogovorit....kaj druzga še ostane?
18. junij 2012
u81874
u81874
zabij jim kej nazaj...po zasebnem sporocilu mi posl kaj ti govorijo,pa ti bom napisala nekej primerov....upam da bo bok.... mene tut guna kurba zal pa je rekla:
ja a ti nimas za depilacijo(glih uceri sm bla?)pa ji recem a ti nismas za kirurga ker ti ful speh ddol visi,ves...pa so se ji vsi smejal.... hahaha
18. junij 2012
pac hjs sem na istem lj ce te kdo zabava ali kaj se ne sikiraj in se obrni stran ne se mu smejta ker ga bo razjezlo ampak vzami to za hec se obrni in pejt stran in zapovn si NE SIKIRAJ SE SAJ SI TAKA KAKRSNA SI
18. junij 2012
u81874
u81874
ja se strinjam tut...si tak kakrsen si..ce te opa tazga ne sprejemajo je pa z njimi neki narobe
18. junij 2012
u74261
u74261
naj te ne bo strah povedati odraslemu (učitelju,staršem,..) prej poveš prej ali slej te bodo nehali žaliti. tudi v našem razredu se je to dogajalo ,povedali smo razredniku in stvari so bile urejene. PROBAJ!!!
18. junij 2012
SE STRINJAM NE SE JIM PUSTIT bot taka kot si js sem se spremenila sem zacela kadit pa take zdej sm pa se umirla in sem se spravla nazaj kakrssna sm bla in lj ne se sikirat ce te bo kdo hotu za frendico naj te sprejme karsna si sama ti
18. junij 2012
pac sam ce bo povedala in bojo starsi zatrezili bo se slabs je pa nebojo sam zall sam zanemarl jo bodo
18. junij 2012
okej gremo lepo po vrsti...:

najprej:

elmaaaaa:
hvala za nsvet ampak, tko kat je rekla sunshine, če mu bo ktera druga rekla bo mislu da nisem resna, da si ga sama neupam, ampak hvala za nasvet.... .
skratek.:
hvala za tist newemm.,
kar se tiče glede tebe
pa... hm, lahko jo ingnorerša uno pra*ico alpa ji povej v face,
kake kurb* se ti zdi in da nej se neha že enkat fejkat.
em, dej ji v grupi folka naglas!!! povej kaka krb*a je, drgač pa nevem, izogibej se je?

sunshine-3-0-o:
naj naj naj hvalaaaaa za nasvet, ga bom uporabla, pol vm sporočim kako je šlo...

tejči:
hvalaa.a
3lucij-3:
se to mene tiče? je zame nasvet?
skratek:
nii kej.

hardtoget1d:
em, mi lahko pišeš na zasebca?.
no drgač pa em...
poskuši se velikkk pogovarjat z fokom, racimo ka kej neveš..... plis piš mi na zs.
okej ostale oz. vse:
mi lahko prosim svoje težave pišete na zs?!!
Okej z x bom že zrihtala... Eno uprašanje, kaj mente o tem da mate ene že konc šole ene ga boste in bomo mele pa že kr čezzzzzzz 4dni!!!!!!!! Juhuuuu, ??
18. junij 2012
u81874
u81874
ja...komi cakam..POCITNCE...kokste vi stare? js grem(sele)v 8 class pa huala da si se napisala....khm... tole no...kuko nj recem...
18. junij 2012
ow, and

xoxo,

Gossipgirl.
18. junij 2012
Skratek,: &ostale.
Em, ja jaz tud komi čakam počitnice, ni kej res, upam da bo vse ok,.
kaj pa ostale mente o počitnicah?
xoxo,
Gossipgirl.
Saj veste da me obožujete,.
18. junij 2012
pocitnice.....komi cakam js tut grem komi v 8class...........uzivite
18. junij 2012
and other?
18. junij 2012
KOmi čakam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa tut jz grem v 8 class
18. junij 2012
u74261
u74261
JST GREM 7 CLASS KOMI JIH ČKM
18. junij 2012
Okej, še kak problem al problemi- pište mi na zs.

KAj pa ocene kašne boste letoss?
18. junij 2012
u74261
u74261
prav dobra ti?
18. junij 2012
jaz bom seveda odlična, hec, hec,. jaz bom tudi prav dobra, kdo pa potrebuje šolo, ko pa imamo računalnike in telefone, -_-

drugač grem jaz v 9. klas.
drgač tega nebi smela izdtt, upsii.
hehe,

xoxo, Gossipgirl.
18. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg