Forum
u99864
u99864
Moje ime je Danielle ,a vsi me kličejo Dana .Stara sem 16 let.Z mojo bff Chris živimo tu. Z nama je moja 11-letna sestrica Sarah.Hodimo v Londonsko šolo.Ta je v središču mesta.In je samo za popolne.Plačljiva je.Plačujejo jo starši.Tako kot vse račune.Vse dni hodimo domoh ob enakem času.Takrat nas že čaka kosilo.Imamo veliko strežnikov. Vedno povejo če kdo pride ali nam kaj podari.A Chris je tokrat na postelji čakalo nekaj,za kar ni vedel nihče.
JAZ:

DANA:

SARAH:

16. julij 2012
u99864
u99864
tm ko je dana bi mogl bit chris
16. julij 2012
u99864
u99864
Z Chris sva se kot običajno vrnili iz šole.Danes sva šli k meni.Čakalo naju je kosilo.Hitro sva stekli v sobo in začeli pakirati moje stvari.Nameravali sva pobegniti.Čez okno sva skočili na dvorišče in tekli k njej.Pri njej je bilo manj dela.Vse je imela pripraljeno.Pograbili sva denar,hrano in kolesa ter se odpeljali.Najprej sva kupili šotor.Nameravali sva iti k slapovom.Tam je tudi neka koča.Postavili sva jo skupaj.Dokler je ne očistiva bova spali v šotoru.Do slapo sva prispeli hitro.Tam so bili neki ljudje,zato sva hitro parkirali in postavili šotor.Neki moški naju je opazoval.Ponoči sem se zbudila.Šla sem v hiško in na Chrisini postelji je bilo pismo.Pisalo je:''Vem zakaj sta odšli od doma.Zdaj se ne moreta vrniti nazaj''.
-TVOJ ODGOVOR
02. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg