Forum
ellα.15leт.pαrιz

eммα.15leт.pαrιz

....
Neext'?
22. maj 2012
u88980
u88980
Jap : )
22. maj 2012
Ukaaj.:**
....................................................................................................................
~ govori Ella.
,,Gudmorning!'' me je zbudil vrešč moje 'strašne' mačehe ter me vrgel iz pojstle.,,Oh my gosh.'' se primem za srce.Saj je to prvič ko imam mačeho.Prvi dan! Nemorm vrjet...!
Stekla sem do umarice in ugasnila budilko.Preverila sm uro in se odpravila na wc.,,Fuuj..'' si pomanem oči in zamano zagledam kup sranja.Same obleke.,,Hoče da jas pospraulam?'' si zašepetam in se nahitro oblečem...

2- nexta.. zanimiu bo:3
22. maj 2012
u88980
u88980
Neext < 33
22. maj 2012
Neekšt.!
22. maj 2012
Na hitr sm pobrala tobico in stekla na zajtrk.,,Jutro.'' se nesramno nasmehnem mačeha pa mi poljub pritisne na lice.,,Blajk.'' si mislm in si spet pomanem oči.Skomignem z rameni in primem za vilco ter jo zapišem v sočne banane.,,Gudbye Ella!'' me z veselim obrazom objame očka in se poslovi.

Zamišljeno sem v roke prijela ifon in si v ušesa zataknila slušalke.Začetek dneva sem začela z 'Carly Rae Jepsen - Call me maybe.'

,,Adijo!'' se poslovi od mene mačeha in zabrunda z avtom.Z hrumečim hrupom se je odpeljala.Končno sem sama! Musko sm dala do fulla in se ulegla na kauč preden grem.
Oči so se mi zapirale in roke so mi zaspale.,,Nazaj sem!'' sm zaslišala glas iz kuhinje.,,Čudn da kriči d je doma.Ve da sm doma?'' sm si mislna in ustala.,,Hej.'' sm zaspano pogledovala in se pritegovala.,,Prišel sm k tvoji sestri.'' zaslišm nežen glas.Nisem mogla vrjet.To je on!!! Edn in edini ki mi je ušeč..- Poleg Nialla Horana.
,,Hej.'' mu sežem v roke in se nasmehnem.,,Kje je tvoja sestra?'' neučakano pogledava proti njeni sobi.,,Šla je že v šolo.'' se zasmejim in počasi hodm proti vratom.,,Okk..Povej ji da se vidva u piceriji..Nasproti vss:*'' se zasmeji in oddide.,,O faak! ^o^'' si oddahnem in odhitim u šolo.

~ govori Emma.
,,Jutro!'' po men že skače bratec Nick.Oh kok leep dan.Komi čakam da spet po enem tednu vidm Ello.,,Že grem.'' ga vržem na tla da se razjoka.,,Emma,kaj si spet nrdila!?'' zakriči iz dnevne sobe mami in že odhiti proti sobi.,,Sej si ni glave razbu.'' se zasmejim in odprem umaro.,,Gosh!'' zakriči mama in odnese Nicka k očiju.,,Emma mu je razbila glavo! o:'' se razjezi.Nežno se nasmehnem in pomaham.,,Sigurno ni hudo.'' se zasmeji očka in si pomane zaspane oči.Skomignila sem z rameni in se nahitro oblekla.

Prijela sm telefon in si slušalke kr vrgla u ušesa.,,Jupii!'' sm usa vesela pozabila na Nicka in se odprlaula na bus.,,Emma! Dons ne smeš vn..'' zakriči mama in si briše slane solze.,,Okk!'' se zasmejim.Ko končno zaklenem hišo Nick zakriči: ,,Emma! Ily!'' mama je seveda usa vesela objemala Nicka oče pa se je smejau.,,Mami smo spet na foro.'' se zasmeje in objame mami.

~ govori Ella.
Po eni urci na napačem busu sm končno pršla do šole.Emme še ni blo.,,Bedaa.'' si rečem iz kratkih džins hlač izvečem škatlico cigaret.Pokadila sm že tretjega ko je končno pršla Emma..
23. maj 2012
Next.!
Jujj, tvoje zgodbice mam jst najrajš :**
23. maj 2012
u73295
u73295
next!
23. maj 2012
Hahhaha.D nam crknla u znak :''D Muaa< 333 Pika si& Huaaalallalalal!! < 34357345678
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Počasi se je cigareta spuščala proti tlem.Te dni mi je useeno za naravo.Mogoče pa je le pomenbna,a moje cigarete so še bolj:3 ,,Greva sem.'' me Emma prime za roko in se usede zraven Mikea.,,Oh..'' zavijem z očmi in jo pustim samo.Čeprau bi mogla sedet z njo sem vedla da hoče sama sedet z Mikeom.Usa lubusumna sm segla po telofonu in tipkala sporočilca z Emmo.,,No otroci!'' se odprejo vrata in v učilnico sptopi raunatelj.,,Shit.'' se zderem ko rauno pišem sporočilo.Seveda sva opraulale ravnokar raunatelja.Zaplenu nama je fone in se še zapovrh hudobno smejau.,,Bednik.'' se zasmejim in spet nadaljujemo pouk.,,Likouna!'' se zadere eden od fantou u razredu.Sigurn so usi debili.Usaj js tko mislm.Razn Niall je moj beautiful boyy:**

~ govori Emma.
Še dobro.Zasedla sm Mikea da bo moj.Samo moooj! Upam da mi Ella ne zamiri.Končno bova spet delala skupi projekt.,,No tole..'' se nasmehne in me z čokoladno-rjavimi očmi nasmejano pogleda.,,Veem.'' sezasmejim in si pred usta povzdignem roko da nebi pluvala med smehom.,,No ja no..'' v uadregi odgvovarja.,,No golobčka gre?'' se pred očmi stemni in pred nama stoji raunatelj.,,Seveda.'' pokažem vrsto belih zob u resnici pa si le mislm kok je fuknjen ta raunatelj..
23. maj 2012
u59027
u59027
NexT"!
Zgodbicaa-ušeeeč fhoool. :3
23. maj 2012
Končno se je odmaknu iz mojga področja.Js hudoo zavarovana osebca :'D. Z Mikeom sva se z nežnim glasom pogovarjala.Smejala sva se in zajebavala.Na tla sva položila olupek banane.No sej mi ni treba guvort kok je bla fuknjena učitlca.Itak je kt slepa stopila nanjo in se spotaknla.Seveda so usi fantje gledal pod njeno kiklo.Kr žmrgolel tok je bla kocinasta.Skor sm bruhala..

- Next mogoče še dans al pa jutr:33
23. maj 2012
u92210
u92210
next:3
23. maj 2012
Ta del je za use k me mate radi.< 3 -- > predvsem moje bff-jke.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zmajala sm z glavo.Mike seveda ni gledal v njeno kosmato rit.,,Imaš danes čas?'' me ej prijeu za dlan.Na rahlo sm zardela.O gosh!!! ,,Jaa.'' sm omamljeno gledala proti tabli.Zamrmrala sm si pesm..,,Para-para-paradisee''

,,Oh.To je moja najljubša pesem.& Amm.Te lahko pokličem okoli 7-ih?'' se nasmehne in mi spusti dlan.,,Ok.Bye!'' mu pomaham.A zakaj je šou? Pouk se je komi žačeu.. Mah.Boli me :''D. Cau pouk sm risala od sreče.Ella me je z zanimanjem gledala.Tut ona je ceu pouk pela in risala.Učitlci se je u glavo vidl d naju ma dost.Vrgla naju je iz razreda.Zasmejale sva se in se objele.,,Ni važn kaj se zgodi.Vedno skupej?'' se mi nasmehne Ella.,,Karkoli.'' ji na lice pritisnem poljub.,,Konec pouka.'' se nasmehnem ko zazvoni.,,Lezbikee!'' se nama smejijo ko jo ševedno objemam.,,Karkoli.'' sm veselo zašepetala in ustala.Povedala sm ji glede Mikea.

~ govori Ella.
o Fakk! Kr dubila se bosta -.-' ...
23. maj 2012
u59027
u59027
Next! (:
23. maj 2012
u73295
u73295
next
24. maj 2012
~ govori Ella.
o Fakk! Kr dubila se bosta -.-' ... Mirno sem jo gledala kakor d sm 'vesela' u seb pa sm čutila žalost.Bil je edini ki ga poznam in ki mi je zares ušeč.

Mike.16let.Pariz.

...
next kasneje
24. maj 2012
Next< 3
26. maj 2012
u92210
u92210
next.<
26. maj 2012
u73295
u73295
next1
26. maj 2012
Next...!****
26. maj 2012
Nasmehnila sm se Emmi in ji pokazala vrsto belih zob.V sebi sm čutila rahlo prevaranost in željo po umoru.A zakaj? Zakaj je Mike tako pomenben?
Še vedno pa je obstajalo upanje za 18letnega Nialla Horana,ki sm ga na usak način hotela spoznat.
____URA: 15:55____
Zaspano sm zehala in si sms-jala z Emmo..

-- > next ko si odpočijem< 3
27. maj 2012
u92210
u92210
next!:33
27. maj 2012
u73295
u73295
next
27. maj 2012
Next. :'D
09. junij 2012