Forum
Zazrem se v vrata kjer izhaja hrup,hrup žalostni in jeze.Stisnem se v kot in prisluhnem besedam ki se slišijo iz dnevne sobe.Glas poneha in odprejo se vrata.Nekdo počasi prihaja po stopnicah in se približa vratom.Solza mi priteče iz očesa in se še bol stisnem v kot in pograbim svojo igračko medota.

Vrata se odprejo in noter stopi mama.Pogleda po sobi in vidim njene oči polne jeze in žalosti.Ko me vidi v koti počasi pristopa k meni in se počepne.Stisne me k sebi, in mi zašepeta ~vrnila se bo, kmalu ne skrbi~ po licu mi steče solza in zdrsne na mamino rabo ta me stisne še mol k sebi in nato se vstane in reče ~Pojdi spat, vse bo še vredu~ prikiman in se odpravim v posteljo.Ozrem se na drugo posteljo in se počasi zvrnem.Prevrnem se na stran druge pojstle.Spomnem se ko sva se prijeli za roke in jih zibale, spominjam se vseh lepih trenutkov ki sva jih preživele skupaj zdaj pa.Spet planem v jok tih mili jok.Izpod blazine vzamem telefon in odidem na video.Prižgem prvega in se nasmejim in spet solze.This is my brthay.My heppy day.Počasi postajam utrujena zaprem oči in video še kr igra.Kmalu pride jutro in se spomnem.Pogledam na sestrino posteljo je ni.Torej to je blo vse res.Postanem žalostna in počasi se oblečem.Pogledam v ogledalo in na njem piše love u sister you my heart!<33.
Zasmejim se in se počešem.Odidem v kuhinjo in vidim starša kako sta jezna drug na drugega.Pogledam ju in naredim faco ki je podobna žalostnem otroku.Obrneta se proti meni in samo začudeno pogledata.
-------------------------------------------------
next..
kok se vam zdi?
................................................
25. junij 2014
u153756
u153756
next super<3
25. junij 2014
next kul
fulll kull slika
25. junij 2014
25. junij 2014
u171809
u171809
next+super pišeš
25. junij 2014
next
25. junij 2014
next
super
25. junij 2014
u174394
u174394
next
25. junij 2014
next
25. junij 2014
morte si prebrat to zgodbo ahha fol je dobra *-*
nextam
..............................................................
Odhitim v kuhinjo in vzamem škatlico z denarjem.Vzamem si 10$ in iz hladilnika vzamem nuttelo.Namažem si jo z kruhom in se vsedem na mesto kjer skos sedim.Mesto zraven mene je prosto.Nisem mogla več jesti.Kruh in nuttelo sem pustila na mizi in se pomaknila od mize.Odšla sem po stopnicah v sobo in vzela telefon ter slušalke.Prižgala sem si glasbo:

Nekaj časa sem poslušala nato pa sem odšla na imenik ter kliknila ~sister love ya~ kliknila sem kliči.Kmalu se je oglasila vsa potrta in glas ji je bil hripav.Vprašala sem jo kaj se dogaja, kje je:
~Kje si!Vrni se veš kok te pogrešam~ zašmrkam v telefon in glas mi postaja hripav
~Obljubiš d neboš nikomur izdala kje sem!sister promise.~je rekla in kihnila
~Ja obljubim.Zakaj pa nebi odšla domov?~sem izdavila
~Zato...~......
Povedala mi je kje se skriva.Očetu sem rekla da grem ven na zrak.Vzela sem roko in koker hitro in pazlivo sem ošla do pokopališča,do cerkve.Tam je bla Gabi vsa premražena.Še dobro da sem imela z samo 10$ in nekaj za jest,ter dekico.Ovila sem jo z dekico in ji dala igračko puja.

Zasmejala se je in me stisnila k sebi.Vprašala sem jo kaj se je zgodilo.Vse mi je povedla in se skor zjokala.Prisluhnila sem ji in rekla ~vse bo še vredu.Samo par dni mi dej, vse bom uredila~ zasmejala sem se z žalostnim obrazom.Poljubila sem jo na hladno lice in odšla..z, težkim srcem.Ko sem prišla domov sem očka prosila da hočem hišico iz betona.In naj bodo noter vse potrebne stvari kami,soba,umivalnik,tuškamina,..vse pač.. Zasmejal se mi je in rekel ~vse zate pikica ~
..................................................
1.kaj mislite da bo naredla?
2.next ahha
vem da je beden ahha
.....................................................
men je ime Ann
25. junij 2014
u171809
u171809
ta notri se bo preselila Gabi
next!!!!!!!!!!!!!!+ni beda kul je
25. junij 2014
u153756
u153756
neext+supr jee+hahahaha važn d daš moje imee <333+preselila se bom notr pa moja soba nej bo modraa<333 haha love u :**
26. junij 2014
next + ful dober pišeš
26. junij 2014
Gabi se bo notr preselila
next
26. junij 2014
u174394
u174394
next
26. junij 2014
u173970
u173970
neextt
29. junij 2014
u173906
u173906
1. notr se bo gabi preselila
2. next, next
3.ful carsko še enkarat next
03. julij 2014
1. Gabi se bo not preselila
2. ja itak da neext *-*

tok je popolno... *o*
05. julij 2014
neeext!
07. julij 2014
Next
13. september 2014
u179538
u179538
next^^
13. september 2014
next
24. oktober 2014
Em se opravičujem za resssssssssss dolg zaostanek..nedeljo obljubim d bom dala next..ker v soboto nemorem niti sedaj ker sem fol zaspana i izmučena + matematiko sem 1 pisala
24. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg