Forum
Še ena moja zgodbica. Mogoče me poznate po zgodbi life of Marie Antoinette. Tale bo malo drugačna od prejšnje upam, da vam bo všeč. Dogaja se med leti 1950 in 1965.

"Ničesar?"
"Prosim. Naslednje vprašanje."
»Tudi jaz sem ljubila njega. Toda pri Jacku čutim nekaj, česar še nikoli prej nisem čutila.«
»Prosim ne naredi kakšne neumnosti. Sploh ne veš, če te bo zaprosil za roko.«
»Čutim, da me bo.«
»Komaj pol leta sta skupaj. Ne reči, da te nisem opozorila.«
»Moram mu dati vedeti, da mislim resno. Saj me ne more zaprositi, če sem zaročena z drugim!«
»Ah, ni važno kaj ti govorim. Vedno narediš po svoje. Toda toliko si že dosegla, da bi bilo škoda, da si uničiš življenje s tem osvajalcem src!«
»Hvala ti Trish. Zdaj pa moram oditi. Ob treh sem naročena pri frizerju.«
»Adijo dragica. Sporoči mi, kako se boš odločila.«
Samozavestno izstopim iz slaščičarne. Moških pogledov sem že vajena. Pokličem taksi in se odpeljem na uredništvo časopisa pri katerem delam. Odložiti moram papirje za svojo kolumno.
»Ljubica!« reče nekdo za mano in me poljubi na lice.
»John! Kako sem te vesela! Ravnokar sem nameravala iti k tebi. Morava se pogovoriti.«
»Karkoli!«
»Pridi. O tem ne moreva govoriti tukaj.« odideva v bližnjo kavarno.
»Je kaj narobe?«
»John, tako mi je žal. Toda mislim, da si vedel kaj bo sledilo.«
»O čem govoriš?« Z roke snamem prstan.
»Enostavno se nama ne bo izšlo.«
»Jack Kennedy kaj? Slišal sem govorice. Je zaradi njegovega denarja?«
»Ne, seveda ne!« rečem, čeprav si moram priznati, da me je pri njem najprej začelo zanimati prav to.
»Ga ljubiš?«
»Da.«
»Potem sem vesel, da se boš poročila z moškim, ki ga ljubiš.«
»Oh, saj nisva zaročena!«
»To ti pa ni podobno Jackie!«
»John! Konec je!« rečem jezno, ker vidim, da tega ni vzel resno. Odvihram ven in jezno odhitim po široki ulici, natrpani z ljudmi.
Odkar sem se odločila za Jacka me vsi prepričujejo naj tega ne naredim. Razen mama. Ona je bila izjemno vesela, ker sem našla tako bogatega moža. Toda meni ni važno, da so najbogatejša družina v Ameriki. In poznam njegov sloves ženskarja. Toda na njem je nekaj kar me privlači. Tisti skrivnosten pogled, zmožnost da nasmeje vsakega okrog sebe. Jack je enostavno popoln moški.
26. januar 2015
next
26. januar 2015
Next! Na tvoji prejšnji temi sem se malce razpisala, če boš utegnila preberi!
26. januar 2015
u123392
u123392
nextt
26. januar 2015
u178079
u178079
Neext (:
26. januar 2015
Oml,same prfekcije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lord,popolno!!!!!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. januar 2015
omg next! *w* <3 popoln začetek
26. januar 2015
u185987
u185987
Jaz pa sem mislila, da ne boš pisala več zgodbic... Omg tk sm srečna, da si začela pisat. In to še isti dan.
Uvod je zelo dober! Ušeč mi je, da se zgodba ne dogaja v modernem času.
Neeeeeeeeext!
26. januar 2015
omgg. kako popoun začetek!!!!!!!!!!!!!
omg top!!!!!!!!!!!!!!1
jaz še vedno prebolevam konec tvoje zgodbice life of marie antoinette!!!!!!!!!!!!!
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2015
Next
26. januar 2015
Wau. Wau. Kulj začetek. Zaenkrat malo narazumen, ampak takšni morjo bit začetki. Ona slika je zabavna ko ma metersko cigareto v roki.
pa tud letnca ko se zgodba dogaja, je za mene tisti zlati cajt! ^-^
Pa glej kolk bralcev si dobla v 5 minutah!
26. januar 2015

»Če ni to moja najljubša deklica!« reče Joe Kennedy.
»Ah, oče pusti jo na miru!« zdolgočaseno odgovori Jack.
»Pozdravljeni gospod Kennedy.« se nasmehnem.
»Ne tako uradno! Kolikokrat bom še moral reči, da me kliči Joe?« reče in me stisne v objem.
»Jack jo misliš kdaj že zaprositi za roko?« reče Joe. Zardim. Na to res že čakam dolgo. Že pet mesecev je minilo odkar sem razdrla zaroko z Johnom, Jack pa še kar nič. Poskušam se ne zmeniti na njegove napake, ki sem jih odkrila. Na primer nikoli mi ne pridrži vrat, tako kot ostali moški, nikoli me ne ogrne s svojim plaščem ali poljubi v javnosti. V moji prisotnosti si ogleduje druge ženske. Toda to je žrtev, ki jo moram sprejeti, če se hočem poročiti v družino slavnih in bogatih Kennedyjev.
Rojena sem bila v dokaj premožni družini, toda oče je zapustil mamo, ko sem bila še majhna. Ona se je poročila še dvakrat in večkrat sva se s sestro morali pretvarjati, da nisva njeni hčerki. Toda njen zdajšnji mož je bil do naju res prijazen. Priskrbel mi je službo pri časopisu in pred tem tudi dobro šolanje. Vedno so me vzgajali v prepričanju, da se moram dobro poročiti, toda vedela sem, da jih ne bom upoštevala. Seveda sem hotela in še vedno hočem stati ob strani pomembnemu moškemu, toda na prvo mesto sem postavila ljubezen. Presrečna sem bila, ko sem našla oboje.
»Kdaj odideš v London, Jack?« vprašam.
»Jutri ob šestih.«
»Jacqueline, boš pomagala pri kosilu?« se zasliši glas iz kuhinje.
»Seveda Ethel!« rečem ženi Jackovega brata.
»Kaj lahko naredim?«
»Pomagaj mi pripraviti mizo prosim.«
»Ethel, koliko časa si hodila z Bobbyjem preden te je zaprosil?« vprašam medtem ko loščim srebrn nož.
»Ne skrbi Jackie! Vsi Kennedyjevi moški so taki. Ne bodo te vprašali za roko, dokler jim tega ne poveš v obraz. Bobbyju sem morala večkrat nakazati, da je končno sprejel namig.«
»Vem, toda zdi se mi, da ga ne zanimam več odkar je postal senator.«
»Verjemi mi. Pomeniš mu vse, vendar tega ne zna pokazati.«
»Počasi začenjam obžalovati, da sem razdrla zaroko z Johnom. Nisem ga ljubila tako kot ljubim Jacka, toda vsaj dostojno življenje bi mi omogočil.«
»Brez skrbi! Mu bom jaz namignila. Ali pa Bobby. Njega bo poslušal.«
»Boš res? Hvala ti!«
»Jacqueline bi šla rada na koncert Franka Sinatre?« vpraša Joe Kennedy veselo pri večerji.
»Res? Dobili ste vstopnice?«
»Seveda! Frank je dober družinski prijatelj!«
»Z veseljem bi šla!«
Preostanek večerje se moški pogovarjajo o politiki in športu, Ethel in druge ženske so odšle poskrbeti za otroke, tako da jaz le zmedeno sedim za mizo in gledam Jacka. Njegova polt izgleda zagorela, njegovi beli zobje se lesketajo, ko se nasmehne.
»Danes sem videla Johna.« bleknem in že naslednji trenutek obžalujem. Vsi utihnejo, mladi Kennedy pa me pogleda.
»Res? Kaj je rekel?«
»Da si želi, da bi se vrnila k njemu.« Vidim, da sem v njemu vzbudila zanimanje in ljubosumje. Njegov oče napeto spremlja dogajanje. Vem, da sem mu prirasla k srcu.
»Mislim, da je čas, da greš Jackie.« reče po neprijetni tišini. V mislih se obtožujem zakaj sem to naredila. Jack me odpelje do mojega stanovanja.
»Adijo.« rečem. Nasmehne se, mi pomežikne in odpelje.
26. januar 2015
Omggg top!!!!!
Neeeext
26. januar 2015
Lord,pomoje bo nakoncu z Johnom,sam mogoče je še on ne bo hotu
NEXT!!!!!!!!!!!
26. januar 2015
omg wau! *o*
nujno nexti čimprej <3 še ena zgodba na vrhuncu bo tole.
26. januar 2015
Še ena popolna zgodba od popolne pisateljice.
Next
26. januar 2015
Next!
27. januar 2015
u187940
u187940
next
27. januar 2015
next
27. januar 2015
u178079
u178079
Omg legendarno pišeš *_*

Neeeeeeeeext!
27. januar 2015
neext
27. januar 2015
u123392
u123392
nexttt! perfect pišeš, toppp
27. januar 2015

»Jack! Kako lepo, da si poklical!«
»Jaz… Ammm…«
»Je vse v redu?«
»Poklical sem le z enim razlogom.«
»Da?«
»Jacqueline, bi se poročila z mano?«
Kako tipično zanj. Na to čakam že toliko časa in na koncu me zaprosi po hreščeči telefonski zvezi iz Londona.
»Seveda se bom poročila s tabo!« rečem presrečno.
»Ko boš utegnila poglej bod svojo blazino. No… Torej. Se vidiva kmalu. «
»Adijo.« rečem in prekinem. Vedela sem s kakšnim razlogom kliče. Nikoli me ne bi poklical sredi dneva, saj ima takrat sestanke. Takoj stečem v spalnico in razmečem vse blazine, ki jih imam. Pod njimi je škatlica ovita v rdeč žamet. Odprem in zagledam najbolj čudovit prstan kar sem ga kadarkoli videla. Na sredini je velik emerald obkrožen z diamanti. Ven vzamem še majhen listek in ga razvijem.
»Ljubim te. –Jack« je vse kar piše. Odhitim po telefon.
»Trish? Se lahko dobiva?«
»Seveda. Kdaj?«
»Takoj.«
»Takoj?«
»Da.«
»Prav. Dobiva se pri S.Lounge.« Odložim in se preoblečem. Čez dvajset minut že sedim v baru in čakam na prijateljico.
»Kaj je bilo tako nujnega, da sem morala priti?« Proti njej iztegnem roko.
»Kaj?! Zaprosil te je? Jackie to je čudovito!«
»Zdaj se lahko nehaš pretvarjati in poveš kaj si zares misliš.«
»No. Ne vem, če je to ravno dobra ideja.
»Saj vem… Kako se lahko poročiš z moškim za katerega ne veš ali ti bo zvest. Toda ljubim ga. Ni to najvažnejše?«
»Če boš srečna z njim potem ti privoščim to poroko. Mislim, samo poglej ta prstan!«
»Vem.« se zahihitam.
»Toliko je še za postoriti! Hočem, da se poročiva septembra.«
»Septembra? Le štiri mesece imaš za priprave! In, če kaj poznam Kennedyje, potem bodo hoteli povabiti pol Amerike! Vsi pomembneži bodo bili zbrani tam. Ne le sto gostov. Veš, da bo moralo biti vse popolno.«
»Vem Trish! Družino svojega zaročenca poznam bolje kot ti. Poleg tega pa bom imela veliko pomoči. Lahko računam tudi nate?«
»Veš, da lahko.« Natakar mi prinese moje naročilo.
»Oprostite gospodična Bouvier!« reče, ko se dotakne moje roke. Črnci naj se ne bi smeli dotikati belcev, toda ne zdijo se mi nič drugačni, da bi jih tako zatirali.
»Že v redu Harry.«
»Po novem je gospa Kennedy.« se zahahlja prijateljica.
»Res? Kako lepo! Čestitam!«
»Te je kdo kaj vprašal?« vpraša Trish in zamahne z roko.
»Oprostite gospa.« s sklonjeno glavo odide stran.
»Trish! To res ni bilo potrebno!« jezno rečem.
»Oprosti dragica. Pozabila sem kako si občutljiva na to.«
»No kakorkoli… Poklicati moram še očeta in mamo, da jima povem novico.«
»Kdaj pa bo lahko svet izvedel za to?«
»Ko se Jack vrne.«
»Počakaj malo… Ne boš rekla, da te je zaprosil po telefonu!« zgroženo vzklikne.
»Tiše!« se zasmejem.
»Jackie kako si morala to dopustiti?!«
»Ne razumeš Trish… Jack je… Eden od Kennedyjev. Lahko sem vesela, da me je sploh zaprosil.«
27. januar 2015
neext
27. januar 2015
next
27. januar 2015
u178079
u178079
Neeeeeeext!
27. januar 2015
hvala vsem za pohvale
27. januar 2015
Res super zgodba. Malo sem jezna na Trish ker je nadrla ubogega črnca.
Next
27. januar 2015
O kul novo zgodbo pises
Neeext full dobra!
27. januar 2015
u185987
u185987
Haha. Kar preko telefona jo je zaprosil.
Neeeeeeeeeeext!
27. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg