Forum
u70925
u70925
gσσ∂ тιмє (σηє ∂ιяєcтιση ƒαηƒιc)
DRIIIIN! DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN! DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!
''Presneta budilka,'' zamrmram sama sebi in se obrnem na drugo stran. ''Zenna! ZENNARA MOORE!'' se zadere mami spodaj. ''Že grem!'' Urejanje po hitrem postopku. Umivanje. Oblačenje. Torba. Juice. Šola.
''DIJO!'' se zaderem še enkrat in že drvim proti šoli.
Naj se vam predstavim:
ηαмє: zєηηαяα (zєηηα) мσσяє
αɢe: 17 pα pol
∂яžανα: ѕℓσνєηιנα
Нoвιjι : ƒσσтвαℓℓ, ∂αηcιηg, ѕιηgιηg, нαηgιηg συт ωιтн ƒяιєη∂ѕ
вғғ: єℓєαησя (єℓ, єℓα) cαℓ∂єя

Sem kaj pozabila? Mislim da ne.
''Ooo, glej kdo prihaja. Zenna. In, kako si kaj, punčka ki ni popularna?'' spoznajte Grinno in njeno druščino. Minsko polje. Samo ignorirala sem jo. Na srečo se bližajo počitnice in jaz sem končala 4. Letnik- haleluuuja da mi teh babnic ne bo treba več videti!
@home
zeɴɴα! ĸo prιdeš ιz šole тe ɴα мιzι čαĸα ĸoѕιlo. vrɴeм ѕe oĸolι pol тreн. lepo ѕe ιмej. ιɴ poĸlιčι eleαɴor. dαɴeѕ zjυтrαj je ĸlιcαlα.
Мαмα

Eleanor je klicala! Telefon, telefon… Imenik…. Eleanor…. Kličem…
J: Jaz
E: Eleanor
E: Hello?
J: ELLAA!!
E: Zenna! Ti je mama rekla da sem klicala a?
J: Jap. In kuko si?
E: Gre. A že veš kaj boš počela to poletje?
J: Eh…. Ne…. Zakaj??
E: Danes zjutraj sem govorila s tvojo mamo in no…. Kaj če bi za počitnice prišla v London k meni? Mama dovoli, samo tebe še moram vprašati….
J: ELEANOR WITH LOVE! Z VESELJEM !!!!!!!!
E: Spakiraj in vidimo se jutri. Bay
J: Dijoo!

Pakirat, pakirat! London, here we come!

Zgodbica je na vidiku ! Bote brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. september 2012
Da seveda! NEXT!
14. september 2012
veš dam bom brala.!neeeeeeext
14. september 2012
u70925
u70925
iii hvala Niall'sNandos! :* bom kasneje nextala!
14. september 2012
next
14. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2012
u106935
u106935
neeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttt
14. september 2012
proosim nexti.!;**
14. september 2012
u97794
u97794
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
14. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. september 2012
u70925
u70925
Danes ne bo nic vec ker me mama ne spusti.k racunalniku
14. september 2012
škoda=(
14. september 2012
Kako pa da si prišla sem gor če te ne spusti????
14. september 2012
u70925
u70925
Na tblicniku sem ;ap
14. september 2012
ka boš nextala??
14. september 2012
Kdaj boš nextala?
14. september 2012
u70925
u70925
Lejte jaz res nevem kdaj bom.prisla do racunalnika.
14. september 2012
( Zakaj ba ti nedovoli?????????
15. september 2012
u70925
u70925
Jutro vsem =]
*ilikeanimals* vceraj sem bila prevec na kompu in ga je ona nekaj rabila pol pa vec nisem prisla do njega
Js grem zdaj na zajtrk in se uredit potem pa grem piasat next za to zgodbico in za perfect two.

Styles juice
15. september 2012
u106935
u106935
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
15. september 2012
u70925
u70925
PRESNETI RAČUNALNIK! CELO MAPO MI JE DOL ZBRISAL ! >-<
Ampak next prije vseeno
15. september 2012
Neeext
15. september 2012
u106935
u106935
bogaa...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
15. september 2012
u70925
u70925
pišem pišem :*
15. september 2012
u100800
u100800
next
15. september 2012
u81497
u81497
next!!!!!!!!
15. september 2012
u70925
u70925
Za vas pripravljam velik next ki se ni dokoncan ;* in spet sem brez racunalnika...
15. september 2012
u70925
u70925
2. DEL:
Ko sem spakirala sem šla spat. Jutri bo naporen dan :3.
---------------------------------že na letališču-----------------------------------------------------------------------
''DIJOOO! LONDON GET READY, SLOVENE BITCH IS COMING!'' sem se zadrla mami in atiju, tadva sta me pa le pogledala. Nato sem se jima nasmehnila in jima pomahala. V ušeha sem si dala slušalke in poslušala MP4. London, London……. CAN'T WAIT!

------------------------------------------Londonsko letališče-------------------------------------------------------
Čakala sem Eleanor. In jo tudi zagledala. ''ELLLLLLLAA!!!!!!!!'' ''ZENNNNNNNNNNNN!'' Stekle sva si v objem. TAKOOOOOOO dolgo se že nisva vidle. Groza. Šla sem do njenega avta in cel čas sva se pogovarjali. ''A nosiš leče?'' me je kar naenkrat vprašala. ''Eh…. Ja….'' ''Why?'' moja prava barva oči je zelena in ne rjava, ampak z zeleno preveč izstopam. ''Zelena mi gre na živce.'' Zasmejala se je in rekla:''Vzemi si leče ven. Brez njih si lepša.'' Zavzdihnila sem in si vzela leče ven. Ko sva prišla do veeeeeeelikanske hiše, mi je rekla :''V hiši je….. še 5 fantov in ena muca pa en golob.'' Skomignila je z rameni in se zasmejala. Jaz sem jo samo pogledala z velikim in prikimala. ''Kovčke si lahko vzameš kasneje, zdaj te morem nekomu predstaviti.'' Spet sem prikimala. Od znotraj se je slišala kitara in pesem Oasis-Wonderwall. Ne originalka, ampak vseeno. Kdo je pel, je pel lepo.
''Because maybe
You're gonna be the one that saves me
And after all
You're my …''
Vse je utihnilo ko je Eleanor zaškrtala s ključem. Videla sem 6 glav ki so se približala k vratom. ''FAANTJE! DOMA SEM!'' Iz kuhinje je pokukalo 5 glav. ''El, glej no sem mislila da se ne boš nikoli prikazala!'' sem zdaj zaslišala ženski glas. ''In…. OMG a si ti Zenna?' niti pokimati nisem mogla, že je pritekla k meni in me pogledala v oči. ''Čisto iste oči ma kot Harry. Lase si barvaš ali je to naravna barva?...'' ''Dani, calm down! Punca je komaj prišla ti jo pa že napadaš!'' videla sem da ji je nerodno zato sem v pogovor vskočila jaz. ''Ela ne razburjaj se. In ja, to je moja naravna barva las. In pravzaprav: kdo je Harry?'' Takrat se je vseh sedem glav obrnilo k meni. In oglasil se je nek blondinec. ''Kaj….. a ti ne veš kdo smo?'' Odkimala sem. ''Nisi fanica?'' me je spet vprašal tisti s črtasto majico. ''Zakaj pa fanica? Saj ste….. samo navadni fantje?'' El me je nekaj časa gledala nato pa bruhnila v smeh. ''Zenn, Zenn… Pridi pa ti vse predstavim in razložim.'' Samo pogledala sem jo. ''Torej Zenna, to so One Direction, One Direction to je Zenna, Dani ti je Zenna, Zenna to je Danielle ampak kliči jo Dani. In naprej, to je eden izmed najpopularnejših bendov na svetu. Vidim da ne spremljaš novice. Torej naj ti jih predstavim…. Blondinec je Niall-,'' pokaže na blondinca ki se baše s hrano. ''Tisti fant zraven Dani je Liam-,'' reče in pokaže na fanta ki sedi zraven Dani. ''Tisti ki se gleda v ogledalo je Zayn-,'' mi reče in mi pokaže na tistega ki ima frizuro kot skakalnica. ''No, to je moj fant Louis…'' reče, jaz pa samo prikimam. ''In tisto je Harry in ima čisto enake oči kot ti.'' Pogledam še njega. Res ma čisto enake oči kot jaz. ''Očitno res ne spremljam novic…'' sem zamrmrala sama sebi v brado. Vsi so me pogledali. Takrat sem se spomnila da oni ne razumejo slovensko. ''Ah… nič nič… ne razumete slovensko ne?'' jih vprašam, zdaj že v angleščini. Odkimajo. ''Torej…. Sem tukaj pristala za te počitnice?'' vsi so se nasmehnili in pokimali. Na stolu se zavrtim k El. ''Kje bom spala?'' ''V sobi za goste…. Kdo ji jo bo pokazal?'' ''JAZ!'' vzklikne tisti kodrasti….. Harold… ne…. Harr… HARRY! ''OK, torej ji pokazi. Ah ja….. prinesem ti še kovčke…'' z njo sem šla in gledala me je z velikimi očmi. ''Dva kovčka za dva mesca?'' ''Jaz ne uporabljam kozmetike.'' Sem skomignila z rameni. ''Groza,'' se je zasmejala. Prijela sem kovček in…. Potem je prišel Harry. ''Pomagam kaj?'' že sem hotela reči nekaj, a me je Eleanor prekinila. ''Ja. Pomagaj ji nesti en kovček.'' Prikimal je. ''Okej… Pridi za mano… je rekel in mi nakazal kam naj grem. Šla sem za njim. ''Waau…. Ta soba je večja od moje doma…'' Zasmejal se je. ''A ti res še nikoli nisi slišala za nas?'' Malo sem premišljevala. ''Ne…. Preveč sem bila zaposlena s šolo pa temi rečmi…'' Samo pokimal je.
''KOSIILO!'' se je zadrl nekdo spodaj.
;*
15. september 2012
u106935
u106935
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. september 2012
u100800
u100800
Next.
15. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani